Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gardaland v avgustu

Gardaland v avgustu

Živjo!

Zanima me, če ima katera od vas izkušnje z obiskom Gardalanda v avgustu in sicer glede na njihove počitnice (feragosto ali kako že).

Pot do tja in nazaj – verjetno gužva na avtocestah, pa potem v samem parku – čakanje v nedogled.

Smo zamudili spomladi, pa bi radi šli tja še pred šolo.

Za vsak nasvet bom hudo hvaležna,

lp Sonja

Vse je res, pa še zelo verjetna visoka vročina, kaj pa če bi počakali na kakšen lep vikend v jeseni?

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Bila lani avgusta, bilo je točno tako kot si rekla, zastoji na cesti,
v Gardalandu pa od 45-60 min čakanja pred vsako napravo.

lp

Tudi jaz sem planirala obisk letos avgusta med tednom (zadnji teden). Zdaj sem pa izvedela, da letos ni več možno kupiti Expres karte in še vaši tile odgovori. :-((

Rada bi sicer šla ko bo še nočni Gardaland, pa zaradi službe ne morem prej ali kasneje. Zdaj pa ne vem, če ne bi res raje opustila to misel in šla res septembra in samo dnevni Gardaland?!?

Petra

Mi že nekaj let prakticiramo obisk Gardalanda v mesecu avgustu prav zaradi feragoste. Kakor koli se mogoče sliši paradoksno, ampak ko imajo Italijani dopust, je v Gardalandu najmanjša gužva (če sploh lahko govorimo o manjši in večji gužvi :-)), vsi se namreč množično “selijo” ven iz Italije…Lani smo šli prvi vikend v avgustu in je bilo super…glede na to, da smo v Gardalandu bili tudi že v maju in juliju, vsekakor priporočam avgust…tudi gužva na cesti je bila seveda nora, ampak ravno v nasprotno smer, kot smo se vozili mi :-))…smo šli pa enkrat v gardaland v septembru, pa naj povem, da smo imeli smolo z vremenom…če dežuje zna bit gardaland preklemansko mrzel…vse tiste vratolomne vožnje in veter v laseh + dež – brrrr…

Nočni gardaland je do 9.9.07.

Ja, vem. Toda kot sem že omenila, ne morem prej ali kasneje, razen zadnji teden avgusta.

Lp, Petra

Škoda, ker ne moreš.
Mi smo bili ene par let nazaj konec avgusta okrog 15-20 avgusta se ne spomnim točno kdaj. Je blo super v nočnem Gardalandu sam je bla gužva za znoret in je blo tudi veliko Italijano največ več kot drugih gostov. Tako da mi letos planiramo septembra sicer ne nočni ker mislim da je vseeno naša malo še premajhna da bi bili cel dan.
Upam da ti bo uspelo iti in da ne boš imela gužve in uživajte

Tudi jaz upam, da ne bo take gužve. Bova pač morala počakati. Konec koncev nama pa še vedno ostane opcija potem septembra -samo brez nočnega. Bova še videla!

Lp, Petra

Preden smo šli sem pregledala 15 dnevno vremensko napoved, Povezave Kope vreme, ter vtipkala Verona, da sem dobila koliko bo stopinj.
Soseda je bila namreč pri 34 stopinjah in so rekli otroci nikoli več!

Ja če je prevroče je kar za znoret. Mi smo šli leta 2001 25.6. in je blo vroče gužva in smo rekli nikoli več v tem trminu. Pol pa vidiš tiste butaste italijane brez zamere ko vlačijo dobr mesec starega dojenčka s sabo tako da nimajo ne oni nič od izleta ne tamali to mi je čist mimo. Mi smo godrnjali kako je vroče kako je bilo šele tistemu malemu, ker so ga imeli non stop po rokah revček mali.

Smo šli pred par leti zadnji teden v avgustu. V petek dopoldan ni bilo gužve, popoldan in v soboto je bilo srednje. Ko smo se v nedeljo peljali mimo vhoda pa je bilo videti zelo veliko ljudi. Mislim, da ni tako hudo, če se le izognete vikendu.

New Report

Close