Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Petra Kovič na valu 202

Petra Kovič na valu 202

Za nekatere ljudi pravimo, da so zgrešili poklic. To lahko med drugim pomeni tudi, da ga ne znajo opravljati.
Sicer ni lepo od mene, da takole izpostavljam neko osebo, vendar je ta oseba “javna”, tako kot je “javna” radijska hiša, kjer je zaposlena. RA SLO, val 202.
Kaj me moti? Napovedovalka Petra KOvič in njen (ne)smisel za humor, nepovezanost njenih tem, predvsem pa GOVOR, ki je BRANJE, in to brez pravilnih poudarkov, intonacije, skratka kot osnovnošolka.
Ne mi rečt, naj zamenjam frekvenco.

---------- le vent nous portera...

kakšna je pa bila tista danica nevemkako že, ki je na svet-u vreme napovedovala. me sploh ne čudi da je več ni. ženska še ust ni znala odpirat.

Joj, Danica je bila pa res grozna!!!

Vsak res ni za vse.

Se strinjam z Nayo, res jo je težko poslušat- tudi vsebinsko. Oddaja Ujeto-zadeto ali kaj je že….katastrofa. Tudi v postavljanju vprašanj deluje kot osnovnošolka, ki je ravnokar začela obiskovat novinarski krožek in že dela prvi prispevek…No, pa ni edina na Valu202, ki ji kaka urica pri gospe Ajdi Kalan ali g.Janezu Dolinarju ne bi škodila…

verena

Če je to tista, ki je danes na valu 202, se tudi jaz sprašujem, kateri so njeni atributi za to delovno mesto? Za komercialni radio je lahko vsak primeren, ampak za nacionalni pač ne.
Ženska mora prekleto dobro izgledat in nuditi tudi druge usluge, da lahko smeti v eter.
Je pa tudi možnost, da je preinteligentna zame in ne razumem poante njenih domislic.

tudi jaz Petro zelo težko poslušam; Petra sorry, žal ne gre drugače

dobro izgleda, ni kaj! 🙂

http://www.rtvslo.si/val202/modload.php?&c_mod=gallery&op=gallery&func=info&c_id=830

ja, to je ta, ki je danes. še huje je bilo to, da je imela ta teden namesto Jureta Longyke telstar…
ujeto-zadeto ali po novo valodrom (ker so očitno končno prišli do tega, da: “kaj pa je sploh to: ujeto-zadeto, a da se voditelja obnašata kot malo zadeta?) pa je brez vsebine podobno kot njen blog. tema.
ali pa velja zame enaka možnost kot za elaine: da Petre KOvič ne razumem, ker je zame prebrihtna, ji misli prehitro tečejo in je zato v njenih govorancah vse nepovezano.
druga zvezdica na valu 202 je Jerneja Jelševar.

---------- le vent nous portera...

dobro izgleda, ni kaj! 🙂

http://www.rtvslo.si/val202/modload.php?&c_mod=gallery&op=gallery&func=info&c_id=830%5B/quote%5D

ja, lušna je.

Tu še več fotk.

http://img.rtvslo.si/val202/modules/content/gallery/repository/1103221934/25.details.jpg

http://img.rtvslo.si/val202/modules/content/gallery/repository/1093938660/petranet.details.jpg

Zdajle sem jo malo poslušala, pa mi ni tako napačn a… ???

Petra ni nič posebnega, že od malega je bolj zafnana in važna.
Že zelo dolgo ima fanta, mislim da je študirala nek upravni faks, ki ga ni dokončala, zdaj pa dela na radiu in se vozi z rdečim službenim Polom.

Zanimivo, da so kriteriji tako zelo padli… Včasih je malokdo prišel čez avdicijo, pa še potem je imel vsak, preden je lahko sploh “bu” rekel v eter en kup govornih vaj. Zgleda ima dobre “atribute” in poznanstva.

danes zjutraj, ko sem prižgala radio in jo zaslišala, me je kar spreletelo “PA NE ŽE SPET, A NI BLA ŽE TA TEDEN”

so mi jutra, ko ona vodi jutranji program na radiu, prav mučna in mi je grozno žal, ker mi je drugače program vala 202 zelo všečen, z dobro in raznoliko glasbo in mi je ob drugih voditeljih prav ljub jutranji spremljevalec.

resno se sprašujem, kakšne atribute ima Petra Kovič, ker za radio pa res ni treba da si lep, ampak moraš imeti všečen glas in govorne sposobnosti vsaj nad povprečjem ostalih Slovencev.

pa upam, da bo tole prebrala tudi kakšna oseba, ki ima kaj vpliva na val 202 in da se bom v bodoče zbujala z Valom 202 VSAK DAN z veseljem in ne bom več prisostvovala humorju po sili in mučenju slovenščine.

sej vem, da lahko izberem drugo postajo in ob TISTIH dneh tudi jo.

vsekakor nas je pa sedaj že preveč, da bi lahko veljala tista da smo premal brihtni al pa preveč, da pač njenega smisla za humor ne razumemo.

🙂 škoda, da ne govori tako dobro, kot izgleda

čveka, ja, danes ji je zaključek kar uspel. ponavadi pa je bolj za v Ponedeljkov brbotavček:)

sicer pa nisem nič slabega mislila, samo poslušam jo težko. na valu 202 se že tako manjka dobrih ženskih glasov, edina všečna mi je Anja RUpel.

---------- le vent nous portera...

Anja je res simpatična napovedovalka in dobra pevka.Pa še dobro izgleda na njena leta.Jih skrije precej.

koliko je stara Anja?

New Report

Close