Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko za najem apartmaja na hrvaškem

koliko za najem apartmaja na hrvaškem

Koliko ste še pripravljeni plačati za najem apartmaja na hrvaškem na dan 8napišite v kateri sezoni)….najbolj me zanimajo tisti za 2 osebi (+ en dojenček).

Do 70 EUR/dan, več res ne!

V glavni sezoni je zame 50 skrajna meja – za družino z dvema otrokama. Ravno zato v apartmaje ne hodim več. Ker se mi ne brskat skozi solato, da za ta denar dobim kaj spodobnega.

nova
Uredništvo priporoča

Letos smo dali 55eur/dan, je pa bil app 2+2; je bil precej velik in smo se imeli super. Termin je bi 7.7.-14.7.
Ne zamenjam za noben hotel.;)

Sem dajala po 40€/dan za apartma 2+2 brez klime, vedno v prvih dveh tednih julija, šla bi pa do 50€ ampak potem bi hotela klimo.

app 6 oseb-40 eur..LP

App za pet oseb brez klime, prvi teden julija – 45 €. Ni bilo preveč vroče, ker je v pritličju. V sezoni stane 55 €.

od 23.6 do 13.7 € 30/dan; dve sobi, kuhinja, kopalnica, klima in ogromno dvorišče v senci. Sicer tja hodimo že šest let, tako da je cena temu primerna, aja pa do morja je cca 600 mtr.

V času od 01/08/ – 18/08 bomo za tričlansko (2 odrasla + 6 letni sin) odšteli 40 eur/dan z direktno rezervacijo na otoku v južni dalmaciji.

New Report

Close