Forum.Over.Net

Starševski čvek

koliko za najem apartmaja na hrvaškem

Default avatar

pas

Koliko ste še pripravljeni plačati za najem apartmaja na hrvaškem na dan 8napišite v kateri sezoni)....najbolj me zanimajo tisti za 2 osebi (+ en dojenček).
Default avatar

Simba

Do 70 EUR/dan, več res ne!
Default avatar

bilabong

V glavni sezoni je zame 50 skrajna meja - za družino z dvema otrokama. Ravno zato v apartmaje ne hodim več. Ker se mi ne brskat skozi solato, da za ta denar dobim kaj spodobnega.
Default avatar

katka copatka*

Letos smo dali 55eur/dan, je pa bil app 2+2; je bil precej velik in smo se imeli super. Termin je bi 7.7.-14.7.
Ne zamenjam za noben hotel.;)
Default avatar

Iza bela

Sem dajala po 40€/dan za apartma 2+2 brez klime, vedno v prvih dveh tednih julija, šla bi pa do 50€ ampak potem bi hotela klimo.
Default avatar

maja m..

app 6 oseb-40 eur..LP
Default avatar

Tinka

App za pet oseb brez klime, prvi teden julija - 45 €. Ni bilo preveč vroče, ker je v pritličju. V sezoni stane 55 €.
Default avatar

Magaja

od 23.6 do 13.7 € 30/dan; dve sobi, kuhinja, kopalnica, klima in ogromno dvorišče v senci. Sicer tja hodimo že šest let, tako da je cena temu primerna, aja pa do morja je cca 600 mtr.
Default avatar

Kmalu dopustnica 2007

V času od 01/08/ - 18/08 bomo za tričlansko (2 odrasla + 6 letni sin) odšteli 40 eur/dan z direktno rezervacijo na otoku v južni dalmaciji.