Starševski čvek

mastni lasje-suh šampon

Default avatar
Živjo, zadnji teden imam nenormalno mastne lase in to že po enem dnevu, ponavadi si jih umivam na dva ali tri dni, sedaj imam pa že drugi dan take lase, da je joj. In še celo umivati sem si jih začela z niveinim šamponom za mastne lase. A je na tržišču mogoče kakšen dober suh šampon, razen tistega groznega belega, ki obstaja že leta? Hvala in lp.
Default avatar
Po mojih izkušnjah šamponi za mastne lase stanje še poslabšajo. Tudi jaz bi rada kakšen dober nasvet. Jaz sem za zdaj prešla na weledinega in skušam si jih umivati čim redkeje.
Default avatar
šampon za normalne lase, balzama nikoli po lasišču
----------
le vent nous portera...
Default avatar
Pred kratkim sem nekje prebrala, da je v zadnjo vodo za izpiranje potrebno dodati kis in nimaš mastnih las en teden. Nisem še preiskusila, ampak zgubit nimaš kaj.
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Default avatar
O hvala vam, bom poskusila oba recepta pa nivein šampon proti maščenju bom vrgla v kanto.
Default avatar
Občasno uporabim suhi šampon, kadar se mi ne da umit glave. In potem imam še ene 4 dni lepo frizuro. Imajo pa samo tega belega, ta ki se kupi v DM ima ogaben vonj. Sama sem si kupila enega v avstriji in je kar znosen. Drugače pa je v redu tudi čisto navaden puder v prahu, tak kot se ga uporablja za otroke.

Pa tako kot so ti rekle, regenerator samo na konice.
Default avatar
Lahko uporabite tudi čisto navadno koruzno moko ali pa pšenično. Je še bolj enostavno, ceneje in eko.