Najdi forum

Sem tja čez 45 in opažam, ko takole malo pogledaš mlade punce, da se je postava žensk večini spremenila. Včasih je bila večina žensk zelo vitka v pasu, boki v obliki hruške, joški normalni, zdaj pa opažam, da ima večina žensk nekako moško postavo z ravnim pasom, ozkimi, moškimi boki in majhno, moško ritko. Samo če pogledaš od spredaj vidiš žensko spol.znamenje-ogromna prsa(umetna največkrat). Zato sem, pa nisem edini, malo zmeden v tem času. Ženska, po opažanjih, vsaj v grobem ni več taka ženska kot je bila pred pol stoletja, ampak se je nekako androginirila, postala bolj moška po telesni podobi. Take ženskice, ali take punce, ki imajo še danes tanek pas in oble boke so zelo redke, v manjšini. Škoda, pa to je pri ženski najlepše in že na prvi pogled kaže, da je ženska. Tako pa moram včasih prav ornk pogledati ali je neki osebek ženskega ali moškega spola, pa včasih še vedno ostanem v dilemi, katerega spola sploh je.
Ali vi opažate isto??

Jaz ne! Pod 35 me ne zanimajo, tiste pa so v glavnem že prebolele obdobje ko so raje stradale, kot pa bi bile ŽENSKE.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ne vem zakaj so postave postale bolj možate, kakor praviš, vem pa zakaj se ženske izstradajo in lačne hodijo po svetu – ker nas moški edino take sprejmete, no, vsaj večina.. Namreč, raje imate vitko in postavno žensko, kot pa žensko, ki ima 10 kg preveč, mar ni tako?

no, to pa mi kar laska. imam 29 let in sem v pasu ozka, prsi so pravšnje, v boku pa sem kar hruškasta, kar sem podedovala po mami, tako imam tudi bolj izbočeno in širšo zadnjico, pa tudi bedra so bolj močnejša, da se ja vidi na meni, da sem ženska.. bila sem tudi presuha in takrat res nisem bila najbolj všeč moškim, zdaj ko sem se zredila, pa vsi pravijo, da dost bolje izgledam. in izgleda, da imate moški res raje take punce, na katerih se da kaj primiti, ne pa le kost in kožo. hvala.

verjetno sem ena od redkih, ki imajo tako postavo. namreč mene je vedno to motilo, da sem v bokih tko široka, tudi sram me je bilo v šoli, ker je večina deklet bilo prav te ravne-moške postave. tudi če je bila ženska bolj buckasta, ni imela tko širokega boka kot jaz.

mislim, da je tud meni všeč, da sem širša v bokih, saj res kažem ženkost…smo mi je pa nerodno ko sem v taki družbi žensk, ki so bolj suhe, moške postave in ko nas gledajo moški, kar izstopam in ne vem kaj si potem mislijo. pa npr. če ima kolegica čisto kratke lase, jaz pa imam dolge, torej sem pravo nasprotje kolegici…kaj si potem vi-moški mislite, kero bi raje imeli? ne mislite si, da je tista s kratkimi lasmi oz. “tanjšo” postavo boljša (npr. v postelji) kot dekle s hruškasto postavo…ne smatrate taka dekleta za telesno manj aktivno in si ne mislite, da smo zaradi tega slabše v postelji…ne misite si, da je ta bolj suha bolj gibčna v postelji kot hruškasto dekle?

kako zelo pa vas moti celulit na ženski?
kaj pa mozolji, če jih nima samo po obrazu (npr. na hrbtu, ritki, oprsje…)?

kaj pa, če ima sicer dokaj dobro postavo, ima pa veliko rit? a vas velika rit, celulitna full moti?

zakaj smo se punce spremenile v postavi, ne vem, so pa sigurno med drugimi tudi motnje hranjenja-bulimija, anoreksija… meni je zdravje na prvem mestu, nato šele izgled. po drugi strani, pa je odvisno tudi od tega kakšne kosti imaš, ki dejansko oblikujejo telo, kajne?

kljub temu, da sem hruškasta, kar se je videlo tudi takrat, ko sem bila dokaj suha in imela čisto kratke lase, se mi je enkrat zgodilo, da so me vprašali, če sem fant.

tolk z moje strani.

lp

Rossi, ne glej samo na geštele, ampak raje na to, kaj je v glavi, pa boš imel en problem manj v življenju. Dedec star pohoten. Tiste ki jih ti gledaš so tok stare, da bi ti bile lohk hčerke. A svojo hčerko tut tko gledaš? A ma ona žensko al moško postavo?

No imamo pa tudi druge skrajnosti,vsaj jaz jih opažam. Na žalost ni drugega izraza kot “zavaljene pubertetnice”.Ko smo bile mlade oz. teh let,kajne babice – mladostne,smo imele take geštele da dol padeš. Zdaj bi pa jaz včasih dol padla, ko vidim mlade od 14 – 17 let punce, tako debele, pa še kratko majćko si obleče in kavbojke na bokih. Prmejduš, da bi jaz boljš izgledala, ampak bi mislil da se mi je sfuzlal.Ona se pa sploh ne sekira, zgleda da se jaz za njo. Pa punce, dajte kaj na sebe. Ja kakšne pa boste pri naših letih.Pol bodo pa shujševalne pele,pa nogce bolele. Zadnjič na jazz baletu gledam skupino 20 plesalk – mladostnic. 16 predebelih za svoja najboljša leta, 2 skoraj anoreksične,1 pa še kar. In to naj bi bil cvet mladosti – morda cvet debelosti.Pa ne mi rečt da imajo vse hormonske težave in zdravstvene, preveč žrejo in to vse kar je v bistvu priboljšek.Punce, res sem brez besed. Pa saj zdej bi morale biti vse misice, a boste pol ko boste rodile.Pa ko greste ven dajte se mal pogledat.Moje oči trpijo, kaj šele oči dedcev.Pa da ne bi mislile da se vam fantje za hrbtom ne posmehujejoBajsike torej, vzemte se v roke, zdaj je idealen čas .Fantje na plaži jabčka jejo, ve pa čips.Lp

Kaj ko bi se ti raje za sebe zanimala, da boš še zdaj imela tak super postavo. Glede na to kako preklinjaš in žališ ljudi, ti manekenska postava nič ne pomaga pri tako grdi osebnosti. Če je znotraj gnilo, je vse zastonj.

starejša, saj ti nihče ne zameri, da si debela in imaš polno rit celulita.

Napačno predvidevaš:) Moja ritka je zelo lepa, nisem pa zaradi tega pokvarjena in kruta do drugih. Čudno a ne?

shujšaj, debeluška.

ah revica, mi daš mail, da ti pošljem moje slikce:) Da ne boš dobila potem manjvrednostnega kompleksa hehe

ne, ne želim gledat slik zavaljene debeluške. hvala za ponudbo.

če pa te res ni sram svoje postave, pa lahko svoje slike prilepiš tukaj na ogled vsem.

Uživaj še naprej v svojem sanjskem svetu, s svojim prepričanjem, drugega od življenja tako nimaš.

ja, res nimaš nobenega življenja ker si boga zagrenjena debeluška. ni ti pomoči.

🙂

Hvala, da sem se lahko danes tako od srca nasmejala.

Lep večer še naprej:)

spravi se raje v Darfur da boš s svojim špehom nahranila lačne za cel mesec, debeluška.

Verjetno si ti sama debela in grda, da si tako agresivna, a! Drugega ne more bit.

starejša, jaz nisem opazila nobenega žaljenja in po moje si res malo bolj debelušna, da te je ta kritika, ki je zelo vmesna, tako prizadela. Si mogoče že slišala, da so v Ameriki prepovedali reklamiranje fast fooda in druge mastne hrane? Ker je debelost najhujša bolezen našega stoletja.
Kar se pa oblin tiče, pa tudi sama opažam, da imajo moški raje malo več kot premalo, ampak zagotovo pa ne marajo debeluščk (razen izjem seveda). Saj med seksi okroglo in debelo je velika razlika.

Seveda starejša, druge ženske smo grde in debele, samo ti ne. Saj ne, da si pred kratkim rekla, da nam lahko dokažeš s slikami, da nisi debela, potem pa si se na gladko posrala in za nameček metala drugim nazaj tisto, za kar si bila sama obtožena že na začetku.

Oh starejša, tvoj intelekt je tako zelo impresiven, da si nas vse prepričala, da si najlepša na svetu in ti celo missice po postavi niso kos. Res, celotniženski svet se lahko samo še skrije v senco tvoje neizmerne lepote. :)))

Zagovarjala sem mlajše punce, ker mi je bilo zelo grdo, da jih toliko žali ena x oseba. Vsi vemo, koliko od mladih danes zahteva družba, življenje, ni jim lahko… Če bo to brala kakšna najstnica s kompleksi, se ne bom čudila, da se bo izstradala do onemoglosti. In zato bodo krivi taki “neumestni” komentarji.

Jaz problemov s težo nikdar nisem imela, sem vegetarijanka že šesto leto in tako bo tudi ostalo, upam.

Sicer pa na ta forum s tako motenimi osebki ne bom več zašla.

Vsem ostalim pa lep pozdrav.

New Report

Close