Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NA POMOČ – bele hlače so se obarvale rumeno!

NA POMOČ – bele hlače so se obarvale rumeno!

No, včeraj sem dala prati večinoma bele brisače, moje najljubše bele hlače in očitno po pomoti je notri pristala tudi ena živo rumena majčka :(((( Hlače so se obarvale rumeno (in to ne enakomerno :((( )…..takoj sem oprala z vanish white, pa ni nobene spremembe. Ali kdo ve za kakšno učinkovito rešitev, na etiketi pa piše, da se belila ne sme uporabljati! No, pa smo tam. Proooooooosim za pomoč in vse vaše izkušnje!

S

joj težka bo ta jaz bi vsekakor poizkusila z Varikino ampak pazljivo!

Jaz take primere uspešno razbarvam z varikino. Samo pazljivo: ubogaj navodila in nato vsaki dve minuti preveri, če so rumeni madeži že šli dol. NO, čeprav, če so hlače bele, se po mojem kaj hujšegaitak ne more zgoditi, mislim, nima se kaj razbarvati razen rumene, ki je itak nočeš gor, ne? Lahko pa greš po nasvet v kakšno čistilnico.

sol K2R za razbarvanje obarvanega perila.Veliko sreče.lp C

nikar z varekino!! Jaz sem hčerino kimono za judo obarvala rumeno ker se je zraven pral rumeni pas, pa je samo K2R pomagal!!!! POSKUSI, DELUJE 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

A daš ta K2R med prašek ali kar direktno v boben?

Jaz sem kar na štedilnik dala v velik lonec, pa vodo segrela kot piše, not K2R in je bila kimona popolnoma bela.

New Report

Close