Najdi forum

celovec- new yorker

V Celovcu bi rada prišla do trgovine new yorker.Poznam eno trgovino ki je zraven C&A -ja- je zelo majhna- sem pa slišala da je še ena in bi prosila če bi mi kateri znal opisati pot do tja. Prosim ,če me orientirate po H&M-u ali C&A-ju saj ne poznam Celovca najbolje in kadar grem grem samo ob glavnem trgu.

Še nekaj??: Ali je kdo že nakupoval v trgovini QUELLE ? Sem videla zadnjič njihovo zastavo pa je najbrž tam tudi njihhova trgovina iin me zanima ali so artikli isti kot v katalogu ter kakšne so cene v primerjavi s kataloško prodajo??

Že vnaprej Hvala za odgovore,

Lp,ELA

New Yorker je od C&A oddaljen cca. 300 m, greš na tem izhodu kjer se gre na trg ven iz C&A in nadaljuješ pot desno naravnost, čez dva semaforja in se zaletiš naravnost not. Sepravi na isti ulici kot je C&A, mislim, da se ta prečna ulica imenuje Bannhofstrasse.

Quelle – enaka roba kot v katalogu, cene so O.k., roba je za poiskat, nimajo pa celotnega kataloga.

Lep pozdrav!
Mene pa zanima kakšne so kej cene v H&M,C&A IN nEW yORKER-ju???
ali je tako kot pri nas ali je ceneje??

Hvala

Po mojem se ne splača v New Yorkerju kupovati zunaj – poglej ceno v EUR in ceno v SIT – pri nas je ceneje (ceno lahko preveriš tudi v naših New yorkerjih – so v vseh valutah).

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

New Report

Close