Starševski čvek

Godler - kaj mu je?

Default avatar
Da ne bo pomote... Zelo mi je všeč. Vendar pa se mi je včeraj v Piramidi zdelo, da mu je slava stopila v glavo oz. da želi biti 2. Jonas. Lahko je pa Jonasa samo igral. Ne vem... Meni ni bil všeč.
Default avatar
Meni godler ne potegne. Ne morem pomagati. Mi ni duhovit, niti nič. Dobro oponaša nekatere like, čeprav ne vse.
Zame je še vedno zrnec daleč prvak pred vsemi, v talentu, vodenju, posnemanju, igri...
Default avatar
Nisem gledala Piramide, sem pa že pred časom ugotovila, da je Godlerju slava močno stopila v glavo in mislim, da to ni dobro.
Default avatar
Dejstvo je, da je Godler strašno inteligenten. Če ga pozorno poslušaš in razmisliš o njegovih besedah (= dojameš) to vidiš. Verjetno tisti ki ne marajo Godlerja tudi Hribarja ne.
Izid glasovanja v Piramidi pa je pokazal, na kakšni stopnji je večina Slovencev... (sej, zato imamo tudi tako vlado, a ne?)
Default avatar
Ko poslušam tega fanta, iz njega vedno veje kaj zelo pametnega in če tudi ti nisi pameten, da to razumeš kar govori, kajti velikokrat uporablja tudi strokovne izraze, tujke... se ti potem tak človek zdi mimo, Meni je okej, včasih me motijo le njegove grimase, ampak itak imam raje ljudi, ki povedo kaj pametnega, pa četudi se zbirajo in afnajo, kot nališpane afne, ki nič ne znajo povedat in so takm na odru le za okras.
Default avatar
sem mnenja da Godlerju po domače povedano dol visi za piramido. in se je pač malo norca delal.

se pa strinjam z inteligenco. glede na to kakšni ljudje zmagujejo v piramidi (včeraj sem ujela nabor finalistov) se Godlerju niti ne čudim da take zganja.

meni je fante všeč, res je pa, da ga zadnje čase vlačijo po vseh medijih, zato je čisto možno, da se je malo spremenil.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.
Default avatar
Izid glasovanja v Piramidi pa je pokazal, na kakšni stopnji je večina Slovencev... (sej, zato imamo tudi tako vlado, a ne?)[/quote]

Bi bilo lepo, če bi "inteligentno" pojasnila tiste tri pike na koncu tvoje ugotovitve - na kakšni stopnji smo večina Slovencev. Sem namreč glasovala za Robija. Kar je storila tudi večina gledalcev Piramide.
Vendar ti pa moram prišepniti - Jure Godler ima vse Slovence za "take".
Sicer je kar simpatičen in nedvomno mu najbolj strašno odgovarja vloga Milke.
Default avatar
Ma, ne moreš kar tako obtoževat, inteligenca. Meni je Godler všeč, tudi Hribar mi je všeč. Piramido sem včeraj gledala prvič prav zaradi njega. Mi je bilo pa res čudno njegovo obnašanje. Kako se je afnal z digičem in tudi sicer - kot Jonas.

Sicer so bile njegove izjave pametne, mu je šlo pa na živce, da ni imel časa do konca razvijati svojih misli.

Kdo je pa sploh zmagal včeraj??
Default avatar
Meni je pa Godler car. Včeraj sem ga sploh prvič videla, slučajno sem bila ob uri, ko je na sporedu Piramida, doma. Glasovala sem zanj in sem ravno hotela tu vprašati, če se še komu zdi, da je možno, da glasovanje ponaredijo, prikažejo lažne rezultate. Ker se mi je enostavno zdelo zelo čudno, da bi toliko ljudi glasovalo za tistega Friševca. Obup.
Default avatar
Jst pa mislim, da mu gre medijski pomp na živce in je malo nervozen. To je pa tudi vse. Meni je zelo všeč.
V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)
Default avatar
Če mu gre pa medijski pomp na živce, naj pa ne hodi v oddaje in naj bo lepo doma.
Default avatar
Meni je všeč Hribar, Godler pa ne. Živ dolgcajt!
Default avatar
Včeraj se prvič gledal tega Godlerja.
Fant je v redu zabaven, le da je proti koncu naredil eno napako in sicer z izjavo o kastriranju pedofilov.
To ga je pa pri meni malce spravilo v slabo luč.
Po mojem mnenju nima nihče pravico drugim ljudem želeti tako slabih stvari, pa čeprav so ti ljudje nekomu domnevno storili nekaj slabega.

Glede pedofilov je potrebno najti drugo rešitev.
Sploh je pa moje mnenje, da je vse to o pedofilih preveč napihnjeno.
In da vlada prevelik strah v očeh staršev v tej državi.

Ne rečem, da ni pedofilov, vendar ne more biti vsak učitelj, vsak duhovnik, vsak neznanec pedofil, ki se je slučajno dotaknil otroka.
* * *

Nikoli nad nikomer ne obupaj.
Čudeži se dogajajo vsak dan.

H. Jackson Brown Jr.

http://www.publishwall.si/lelj
Default avatar
[quote Nora]Meni je pa Godler car. Včeraj sem ga sploh prvič videla, slučajno sem bila ob uri, ko je na sporedu Piramida, doma. Glasovala sem zanj in sem ravno hotela tu vprašati, če se še komu zdi, da je možno, da glasovanje ponaredijo, prikažejo lažne rezultate. Ker se mi je enostavno zdelo zelo čudno, da bi toliko ljudi glasovalo za tistega Friševca. Obup.[/quote]

Tudi meni je Godler v redu fant. Pravzaprav zelo v redu. In ja, se strinjam s tabo, po moje so bili rezultati definitivno ponarejeni. Ker, da bi tisti far s tolikšno večino "zmagal" je več kot nemogoče.
Default avatar
[quote Jania1][quote Nora]Meni je pa Godler car. Včeraj sem ga sploh prvič videla, slučajno sem bila ob uri, ko je na sporedu Piramida, doma. Glasovala sem zanj in sem ravno hotela tu vprašati, če se še komu zdi, da je možno, da glasovanje ponaredijo, prikažejo lažne rezultate. Ker se mi je enostavno zdelo zelo čudno, da bi toliko ljudi glasovalo za tistega Friševca. Obup.[/quote]

Tudi meni je Godler v redu fant. Pravzaprav zelo v redu. In ja, se strinjam s tabo, po moje so bili rezultati definitivno ponarejeni. Ker, da bi tisti far s tolikšno večino "zmagal" je več kot nemogoče.[/quote]

Prav gotovo so na vpogled rezultati na RTV SLO 1, če jim ne verjameš. Kliči Eriko. Da ne boš pisala kar tako na pamet. Sporoči njen odgovor prosim.
Se boš morala najbrž kar sprijazniti z dejstvi.

A Vida Žabot ti pa ni šla na živce, ko je zmagala in nisi nič podvomila v takratne rezultate?
Default avatar
Morda je naključje da sem gledala včerajšnjo oddajo in oddajo,kjer je sodelovala V. Žabot in moram reči,da je včeraj prepotentni Upam da išem prav Friškovec pokazal pravi obraz mišljenja in dela njegovega kroga in ljudi njegovega prepričanja.Prav nič se ne čudim, da si je Godler privoščil tako Erike kot njega,ker mu po širini razmišljanja in empatije do soljudi ne manjka.Tudi Kacin se mi je zdel umirjen,kar pa so zganjali skavti in kulisa piramide je po mojem mnenju presegalo vse meje in me tudi Jelinčičevi izpadi ne motijo več toliko kot so me.Kje je tista ponižnost,spoštovanje in ljubezen do drugih,kje je tisto, da smo vsi enaki in za vse imamo enake "vatle" obravnave.Res je krščanski nauk v svojih zapisih in tezah tako lepo pridiga in uči, ampak najmanj se držijo tega prav tisti,ki to vero učijo.Če bi vsi upoštevali le 10% tega, kar nas ta vera skuša učiti,bi bilo na svetu preveč monotono in dolgočasno, zato se še pridigarji spustijo z vajeti in se vmešavajo tudi tam ,kjer jih prav malo briga.Res je, so državljani, samo še čakam, da mi bodo enaki, da bodo obdavčeni, da si bodo plačevali stroške,davke,dohodnino, penzijo in še kaj-le takrat mi bodo enakovredni državljani.
Default avatar
[quote janja][quote Jania1][quote Nora]Meni je pa Godler car. Včeraj sem ga sploh prvič videla, slučajno sem bila ob uri, ko je na sporedu Piramida, doma. Glasovala sem zanj in sem ravno hotela tu vprašati, če se še komu zdi, da je možno, da glasovanje ponaredijo, prikažejo lažne rezultate. Ker se mi je enostavno zdelo zelo čudno, da bi toliko ljudi glasovalo za tistega Friševca. Obup.[/quote]

Tudi meni je Godler v redu fant. Pravzaprav zelo v redu. In ja, se strinjam s tabo, po moje so bili rezultati definitivno ponarejeni. Ker, da bi tisti far s tolikšno večino "zmagal" je več kot nemogoče.[/quote]

Prav gotovo so na vpogled rezultati na RTV SLO 1, če jim ne verjameš. Kliči Eriko. Da ne boš pisala kar tako na pamet. Sporoči njen odgovor prosim.

A Vida Žabot ti pa ni šla na živce, ko je zmagala in nisi nič podvomila v takratne rezultate?[/quote]

No, meni je tudi Vida Žabot bila živ obup. Ma se ne spomnim...a je zmagala? Res??? Groooza.. A ja, saj res, saj je finalistka:)
Default avatar
[quote janja][quote Jania1][quote Nora]Meni je pa Godler car. Včeraj sem ga sploh prvič videla, slučajno sem bila ob uri, ko je na sporedu Piramida, doma. Glasovala sem zanj in sem ravno hotela tu vprašati, če se še komu zdi, da je možno, da glasovanje ponaredijo, prikažejo lažne rezultate. Ker se mi je enostavno zdelo zelo čudno, da bi toliko ljudi glasovalo za tistega Friševca. Obup.[/quote]

A Vida Žabot ti pa ni šla na živce, ko je zmagala in nisi nič podvomila v takratne rezultate?[/quote]

Kliči Eriko in RTV, če ne verjameš...ha ha...saj ravno oni imajo roko nad rezultati, ali ne?