Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Likalnik za lase za Sparov darilni bon

Likalnik za lase za Sparov darilni bon

Danes smo dobili domov Sparove darilne bone, med drugim za Remingtonov likalnik za lase ST2010, ki bo na prodaj za 20 EUR. Ker imam ravno namen, kupiti likalnik za lase, me zanima, ali ima kdo takšnega in ali je z njim zadovoljen. Kolikor sem preverila, je cena kar ugodna (čeprav seveda ni 49{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prihranka, kot piše).

Jaz imam Remingtonov keramični likalnik na paro, ki sem ga kupila pred dvema letoma in je takrat stal 20 tisočakov (Sit). Frizerka mi je rekla, da naj se takih, ki stanejo manj kot toliko ne bi kupovalo, ker bolj kot ne unićijo lase. Kakšen je ta, o katerem govoriš, ne vem. Moj ima keramično + teflonsko zaščito in priporočam, da preveriš, ali ima ta vsaj keramično. Pri teh stvareh se splača kupiti kvalitetno, posebej če ga misliš redno (npr. enkrat tedensko) uporabljati.

xxy, mi zaupaš, kateri model imaš? Saj sem prej gledala dražje in bom najbrž res vzela boljšega. Že prej sem razmišljala o takem s paro, samo jih v trgovinah enostavno nisem našla.

Na škatli piše model no. S1110, drugače pa je napisano razen Remington še ionic steam straightener (2x protection – ceramic + teflon), garancija 3 leta. Poleg nastavka za ravnanje las (ki ga uporabljam jaz) sta še dva nastavka: za skodrane in valovite (kar pa pri nas nihče ne uporablja).

Jaz sem zadovoljna, drugače imam namreč zelo skodrane lase in sem se leta in leta ubadala z ravnanjem las s krtačo, ki pa ne da tako dobrih rezultatov. Zdaj si lahko lase povsem zravnam. Uporabljam pa zraven še kremo proti izsuševanju las, ki si jo na lase nanesem pred ravnanjem.

New Report

Close