Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VRAČILO VLAGANJ V TELEFONIJO

VRAČILO VLAGANJ V TELEFONIJO

NO, TKOLE, BOM KAR TULE ZASTAVILA TOLE VPRAŠANJE, KER VAS JE TU NAJVEČ.
GLEDE VRAČANJ DENARJA ZA TELEFONIJO ME ZANIMA, ČE JE ŽE KDO KAJ DOBIL. MOJ OČE JE NAMREČ VLOŽIL ZAHTEVEK, KER JE RES NORO PREPLAČAL PRIKLOP TELEFONA, SAMO NE VEM PA, DA BI DOBIL KAKŠNO ODLOČBO, DA BO TO VRNJENO. KAJ VESTE O TEM, DA BI DOBILI ODLOČBE TISTI, KATERIH ZAHTEVEK JE POZITIVNO REŠEN?
NO, KAKRŠNAKOLI INF. V ZVEZI S TEM MI BO DOBRODOŠLA. HVALA VNAPREJ.

Dok onca leta naj bi vrnili

Prekopirano iz današnje izdaje internetnih financ:

Drugi paket vračil vlaganj v telekomunikacijsko omrežje Katarina Matejčič
[email protected]

Danes bo Sod vrnil drugi paket sredstev, ki so jih posamezniki in občine pred leti vložili v javno telekomunikacijsko omrežje. Izplačali bodo poravnave 1.031 upravičencem, od tega 1.018 posameznikom in 13 občinam. Skupna vrednost teh nakazil znaša 10,08 milijona evrov, od česar pa bo 89,4 odstotka oziroma 9,02 milijona evrov nakazano 13 slovenskim občinam. Naj spomnimo, da je Sod prvih 15,76 milijona evrov 6.350 upravičencem vrnil konec maja.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

JA, SAMO RADA BI VEDELA, ČE SO POŠILJALI KAKŠNE ODLOČBE, OZIROMA POZITIVNE ODGOVORE NA VLOGO ZA VRAČILO? MISLIM, DA NI MOJ OČE NIČ DOBIL. NAJ SAMO POČAKAMO, ČE BO NAKAZILO AL KAKO. NO, ČE JE KDO KONKRETNO TA DENAR DOBIL, BI RADA VEDELA, ČE JE PREJ KAKŠNO ODLOČBO DOBIL.HVALA.

Dobili smo nek papir in tudi nakazan denar.

Mogoče kdo ve, kako je s tem v občini Bled? Mene namreč to tudi zanima – vložili smo, pa bo kaj od tega? Je občina Bled za vse oddala naprej ali ne?
Če kdo kaj ve, bom hvaležna za odgovor.

Kot sem jaz izvedela od ene gospe, ki deluje v eni komisiji za vračanja, denarja ni dobil še noben posameznik, temveč lokalne skupnosti, tako da je novica kolk ljudi je že dobilo vrnjeno preplačilo mal popačena.

Ali je še možno oddati vlogo?

hvala za odgovore

Mama-mama, kolikor vem,ste krepko prepozni za oddajo vlog za vračilo denarja pri vračilu vlaganj v telefonijo.
Tudi jaz čakam na denar,saj sem plačal preko 4000 dem.bivših za telefon,nisem pa dobil še nobenega odgovora,če dobim kaj nazaj in koliko.Ali ste kateri že dobili kakšno pisno obvestilo,oz.odgovor?
Mi smo šli skupinsko preko občine.

moja mama je že pred meseci, če ne letom, dobila pogodbo v podpis od nekega tožilstva ali sodišča, kaj pa vem. V pogodbi je že bil znesek. zdaj pa je dobila modro kuverto, tako kot za dohodnino, odločbo da ji vračajo.

zdaj se spomnim, pogodba je prišla od pravobranilstva v 3 izvodih in si jo tja podpisano tudi vrnil.

mama-mama in ostali,ki še niste vložili vlogo.
Poskusite na tel.št.SODa samo v tor.in čet. od 10-12 na tel. št. 01 300 91 00,ali pa na http://www.so-druzba.si.
Mogoče bo vam uspelo,če vam pripada.

New Report

Close