Ženski in Moški čvek

Vprašanje za punce - upsa, na moškem čveku :))

Default avatar
Ali bi spale s Senico, Hrvatičem, Jelinčičem oz. katerimkoli tipom samo zato, ker imajo fuuuull denarja??

Jaz nikoli.
Default avatar
tudi jaz ne bi spal z Verbotnovo ali s Kresalovo samo zaradi denarja
Default avatar
Ja, ti bi še zaradi lepote z njima spal :)). Kaj pa me, naj bi zaradi grdote :((?
Default avatar
ne vem , a si se pripravljena žrtvovati; kaj pa fali Jelinčiču, poglej kako mlado ženo ima, to je ljubezen, je tako
Default avatar
Ja, verjetno je MOnika blazno zaljubljena v Zmageca samega in ne v hišo v centru LJ :((. Aja, by the way, Gabrijel, a si punčka :))?
Default avatar
Ok, potem se pa v mojega dojenčka spremeni :)).
Default avatar
aja tudi ti nisi moški pa si na moškem čveku- aja a veš ta vic, se pogovarjata dva očeta, in reče prvi , moja hčerka je začela piti, sem šel včeraj v njeno sobo in sem našel v njej gajbo pira, pa reče drugi, ja moji je pa zrasel ku..c, sem šel včeraj v njeno sobo pa sem našel škatlo kondomov
Default avatar
[quote NNN N]Ali bi spale s Senico, Hrvatičem, Jelinčičem oz. katerimkoli tipom samo zato, ker imajo fuuuull denarja??

Jaz nikoli.[/quote]

Jaz nikoli, pa četudi bi bla samska in bi mi tam spodaj se spredla pajčevina
Default avatar
[quote NNN N]Ok, potem se pa v mojega dojenčka spremeni :)).[/quote]
pa nisam ti ja mađioničar, lahko pa bi.... eh pozabi
Default avatar
[quote saša167][quote NNN N]Ali bi spale s Senico, Hrvatičem, Jelinčičem oz. katerimkoli tipom samo zato, ker imajo fuuuull denarja??

Jaz nikoli.[/quote]

Jaz nikoli, pa četudi bi bla samska in bi mi tam spodaj se spredla pajčevina[/quote]
eh ženske, sama morala vas je...dokler ne pride ... Jan
Default avatar
[quote gabrijel][quote saša167][quote NNN N]Ali bi spale s Senico, Hrvatičem, Jelinčičem oz. katerimkoli tipom samo zato, ker imajo fuuuull denarja??

Jaz nikoli.[/quote]

Jaz nikoli, pa četudi bi bla samska in bi mi tam spodaj se spredla pajčevina[/quote]
eh ženske, sama morala vas je...dokler ne pride ... Jan[/quote]

O kakšnem Janu govoriš?
Default avatar
Kaj je mađioničar?? Čarodej??
Default avatar
Kaj pa ti veš ali sem moški ali nisem?? Saj me še nisi zares videl :)).
Default avatar
ja a nisi brala Alan fordov, ne znaš šta je to mađioničar, čarobnjak, Merlin- Gandalf, Svetlana Makarovič?
Default avatar
[quote gabrijel]Plastenjak, Hrvatičev frend[/quote]

Hallo.....meni taki tipi niso všeč, lahko je lep, lahko ma keša ko peska, lahko ma Volvota S-60, ne pali.....duša, duša
Default avatar
[quote NNN N]Kaj pa ti veš ali sem moški ali nisem?? Saj me še nisi zares videl :)).[/quote]
kolikor se spomnim si enkrat razlagala da imaš jajčnike kot osnovno opremo, je tako če bi rekla da imaš jajca bi sklepal da si naše vrste? saj si ženska, je tako?
Default avatar
A Plestenjak :))? Daj,no, Gabi, jaz ne padam na suhce :).
Default avatar
ne padaš na Latino loverje? kaj pa Banderas, ali pa Ricky Martin