Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pričela z dieto kemičnega razkroja, kdo pozna??

Pričela z dieto kemičnega razkroja, kdo pozna??

Želim shujšati cca 5 kg…danes sem začela z dieto kemičnega razkroja??
Me zanima če kdo pozna to dieto???? Hvala…

T.

Gre za zelo restriktivno dieto…in sama sem mal skepticna..tud ce ti rata shujsat zeljeno ob tej dieti se pojavi vprasanje,kako bos to vzdrzevala? ker pri takih hitrih dietah je ponavad prisoten jojo efekt…pomoje bols vzet na daljsi rok, pravilno kombinirat prehrano in tko…

A se vržeš v H2SO4?

Kakšna dieta pa je to?Lahko malo več poveš?

Pazi,da se ne razkrojiš preveč:))

Aja, drugače pa pojma nimam, me pa iz firbca tudi zanima, kaj naj bi to bilo.

********************************************************************************* Življenjska sreča se ne meri s številom vdihov, ki smo jih naredili, temveč s trenutki, ki so nam dih vzeli!

Sem prebrala na zdravniski-nasveti.net o tej dieti, pa me ni prepričala. Seveda je vabljivo, da lahko shujšaš v treh dneh do 5 kg, samo jaz ne verjamem. Takoj zraven pa piše, da če se želiš še naprej držati diete, pa naredi premor kakšen (en) dan. Mogoče je dieta učinkovita za tiste, ki morajo na hitro shujšati (npr. zaradi operacije), na dolgi rok sigurno odpove.Jaz bi si izbrala raje kaj drugega.

Prejšnji teden sem se odločila, da poizkusim točno to dieto. Od poroda so mi namreč ostali 2-3 kg, ki se jih še po enem letu nikakor ne morem znebiti. No…tudi trudila se nisem preveč, ker mi pač paše sladko. Sem majhne postave (velikost 157 cm, cca 52 kg). Diete sem se striktno držala in upoštevala vsa navodila. Rezultat = enako število kg. Po moje ima ta dieta učinek pri tistih z preveliko več kg. Se mi pa zdi, da se kar dosti poje za eno takšno dieto…no, vsaj glede na moj običajni jedilnik. Toliko o moji izkušnji.

a je potrebno vse to pojesti ali lahko kako stvar izpustiš. npr. banano, repo…..?
hvala

Ker nisem nič shujšala mogoče nisem pravi naslov za tvoje vprašanje mojna. Je pa menda nekaj na tem, da moraš zaužit vse vrste hrane zaradi pravilne kombinacije pri razkroju.

HVALA VSEENO

Meni osebno je ta dieta vsec, ker je kljub temu, da je restriktivna in da na hitro hujsas, lahko tudi dolgorocna. Ravno to, da si po nekajdnevni dieti, dan ali dva na normalni prehrani, ublazi jo-jo efekt.

Moz hujsa na podoben nacin, le da si on po dveh tednih restriktivne diete privosci en teden normalne prehrane, pa gredo kg kar lepo dol.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

New Report

Close