Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samozavest v zvezi

Samozavest v zvezi

Zanima me kako v zvezi, v nekem partnerskem odnosu gradite svojo lastno samozavest?

Sem dokaj samozavesten človek. zdaj pa sem v novi zvezi in se mi zdi, da imam vsak dan manj samozavesti. Pa ne zaradi fanta, ….
Recimo če se ne vidiva kak dan, pa včasih niti slišiva ne, mi že začne glodat v glavi: “kaj pa če…” In potem en kup črnih scenarijev, ki me totalno napsihirajo in potrejo.
Fanta zaradi tega ne priklepam nase, tega niti nočem. rada bi le gotovost vase,rada bi samozavest.

Ima morda kdo kak nasvet zame?

Delaj na svoji zunanjosti, delaj na svojem znanju, delaj na svoji socialni mreži. Delaj tako, da boš tudi, če bi on kdaj odšel imela vse za lepo življenje.

Tako dobiš samozavest. Moje skromno mnenje.

Vsak dan mi tu po internetu kak vezan teži, nimam več zaupanja v moške. Zaupaš lahko samo, če ga preveriš. Moje skromno mnenje.

nova
Uredništvo priporoča

Spomni se na to kako si zaželjena in samozavest ti bo narastla

Sej če se ne vidiva, to ne pomeni da pa jaz tičim v svoji sobici in jokam ker ga ni ob meni. Imam svoje prijatelje, svoje življenje. In se zavedam, da obstaja možnost, da kdaj odide iz mojega življenja. In ne gradim vsega mojega življenja na njem.

Tud smotana… žal ne razumem kako to misliš, da lahko zaupaš samo če ga preveriš. Kaj naj bi preverila?

Če sta se spoznala prek interneta, kake klepetalnice, portala za spoznavanje, ga preveriš z drugim nikom. V dva sem se zaljubila, oba sta rekla, da sta zaljubljena v mene, a glej hudiča, ko sem ju preverila z drugim nikom, sta oba že po par besedah pripravljena iti na kavo z drugo. (mano). To je prvo preverjanje.:-) Drugo “preverjanje” je, da vprašaš vse, kar se ti zdi sumljivo. Če se izogiba ali kako drugače zamenja kako temo, si lahko ziher, da ga tam nekaj žuli. Bodi odkrita, vprašaj vse, kar te zanima. Ne misli si, da boš vsiljiva in ga boš s tem odvrnila, ne izmišljuj si izgovorov zanj, češ da ima gotovo kake resne razloge, da o čem nerad govori. Razčisti vse takoj. Da se ne boš na koncu po glavi tepla, kot sem se jaz. In tretje. Moški, ki bi rad svobodo, ki bi rad, da se samo občasno slišita, vidita, si običajno ne želi resne zveze, žensko ima samo za seks in morda v daljni prihodnosti za kaj več, če bi se obnesla. Zaljubljen moški hrepeni po bližini. Brez rednih stikov se ne moreta pogovarjati in zbližati, kar je pogoj za zvezo. Da človeka dobro spoznaš, da sta tu en za drugega.

Ja pa, če se niti slišita ne – je malo čudno, ker koga poklicat je dandanes najlažje kar lahko nardiš…ali pošleš lep mms 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Tud smotana hvala za razlago. zdej razumem kaj si mislila.
Nisem ga spoznala na netu. je blo kar v živo 😉

Kar se tiče raznih vprašanj…. Do zdaj nisem šparala z njimi. In še na vsako mi je odgovoril. Mogoče je povedal celo več kot sem hotela slišat.

To, da se ne vidiva ali slišiva vsak dan… So določene obveznosti, ki jih ni mogoče zaobiti. Do sedaj me je še vedno povabil poleg. Pa sem v večini primerov bila jaz tista, ki se ga zavrnila (ker se mi je zdelo še prehitro – recimo za it z njim na poroko njegovega prijatelja, ki ga jaz niti poznala nisem).

Samo za seks pa me moj fant 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nima. 😉 Kako to vem? he he… pač vem.

Ne gre za pomanjkanje samozavesti, bolj za strah pred izgubo. Hkrati pa je v ljudeh želja po bližini. Ko je zmanjka tega občutka planejo na dan razni strahovi in scenariji. Ko te pokliče ali se vidita, je pa spet vse v redu.
V takih primerih se veliko ljudi poslužuje raznih igric, ki v končni fazi ne peljejo nikamor, ker partner še vedno ne ve, kaj bi sploh rade.

Povej mu, preprosto, odkrito, da ti manjka, da se počutiš slabo… verjetno vsega tega ne ve. In potem boš videla. Če mu je vseeno, ga pusti,ker ga ne boš nikoli v resnici zanimala, če pa te bo poslušal in postal bolj pozoren imata veliko možnosti za prijetno razmerje. Ne zato,ker te bo večkrat poklical, ampak zato, ker mu bo pomembno kaj misliš, kaj čutiš in česa si želiš.

New Report

Close