Starševski čvek

Talenti v belem

Default avatar
Ali morda kdo ve, kako se bodo nadaljevali Talenti v belem? Je morda konec sezone? Saj vem, da je malce otročje, pa bom vseeno vesela kakšne informacije.
Lep dan.
Radovednica
Default avatar
Jaz vem pa ne povem.
Je pa na italiji že ena sezona naprej...tko da konec zihr ni :-)))
Default avatar
Kolikor sem videla, sta v 2. sezoni še dva dela.
POtem pa 3. sezona, ki se šele zaplete :)
Default avatar
pa bo spet treba po netu brskat :) tko kot za Hausa
Default avatar
Joooj, jaz sem pa mislila, da bo Danny preživel. Šit.
A ni dober tip no?
Default avatar
Hvala! Sem bila sigurna da bo potrebno do naslednje sezone čakati na razplet. Če bi vedela, da bo že v nedeljo nova, bi verjetno potrpela.
Lepo se imejte.
R
Default avatar
jaz čakam na četrto sezono, ki bo v jeseni.
no pravzaprav bosta nastali kar dve nadaljevanki ven, ena zdravnica dobi svojo serijo

denny pa še ni rekel zadnje... še pride nazaj :)
Default avatar
A ni Denny umrl, ali sem jaz narobe razumela.
Default avatar
Ej Palček Smuk, kako ti misliš glede Dannyja? Hit povej.
Default avatar
elaine :))))))

za dennyja pa nočem komu pokvarit presenečenja, ampak vsaj v eni epizodi ga boste še lahko videle
Default avatar
AAAA okej, Izzy ga bo vidla v sanjah al pa kej tazga. Neki je že, boljš k nč ;)

Hvala.
Default avatar
Jst si glihkar eno po eno snemam dol dele tretje sezone in ... uff ... se zaplete, ja ... :))))))))) Ampak ... ne bom vam kvarla presenečenja ... :)) ;)))
Default avatar
jz pa komaj čakam jesen :)) tisto drugo nadaljevanko, ki bo nastala iz te po svoje še bolj, ker se mi zdi, da bo res zabavna :)) tako kot grey's anatomy v starih dobrih časih, ko so se še več smejali in manj jokali, hehe
Default avatar
Jaz sem gledadala vso tretjo sezono.
Danny umre, 1x se pojavi, ko se Merideth skoraj utopi in umre, a seveda ne. Merideth umre mami, prej je en dan normalna, a se bolezen vrne. Merideth je spet skupaj s svojim dohtorckom, a gresta spet narazen na koncu 3 sezone.
Christina se skoraj poroci z Burkom, a se na koncu ne in gresta narazen.

George se poroci z ortopedinjo, 1x spi z Izzy, na koncu sezone pa pade koncni izpit in se mora odlociti ali bo ponavljal pripravnistvo ali gre stran, poltem gre stran.

Toliko za ta firbcne.

lp
Mateja
Default avatar
to pa ni bilo lepo od tebe

mogoče pa kdo ni hotel v detajle vedet kaj se zgodi
Default avatar
Ja sam na vprasanje sem odgovorila, jaz bi tud hotela vedeti. Ljudje smo razlicni.
Mateja
Default avatar
Kaj se pa zgodi z Izzie, glede na to, da je povzročila njegovo smrt?????
Default avatar
Izzi dolgo casa bluzi in ne gre delat, potem mora za kazen ker je povzrocila njegovo smrt, samo opazovati in nic delati in cez cas spet normalno dela. Denar ki ji ga je zapustil Danny podari bolnisnici ki naredi brezplacno kliniko. Drugace se pa zaljubi v Georga.
Mateja