Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Otroško in mladinsko zobozdravstvo Kako pridobiti izgubljeno ZAUPANJE v ZOBOZDRAVNIKA

Kako pridobiti izgubljeno ZAUPANJE v ZOBOZDRAVNIKA

Spoštovani!

Naša petletnica se je letos srečala s krijesom. V spodnji petki je dobila luknjico, ki je bila ob strani zelo skrtita, da jo nisem opazila.

Do tretjega leta je obiskovala super pedontologinjo dr. Šeherezado Šehovič na Aškerčevi v Lj., ki jo je prav oboževala. (jaz tudi);-)
Ko sem jo hotela naročit, so mi povedali, da je dr. Š.Š. odšla na ZD Vič. Tam so mi povedali, da jo čakajo od novega leta in ne vedo zakaj jo ni. Še sem se pozanimala v drugih ZD in o njej ni duha ne sluha.
Potem sem se naročila v ZD Vič in pri prvem obisku bila tako razočarana … otroka so brez besed dali na stol in začeli vrtat, brez da bi jo pozdravili in povedali kako bo potekalo delo … saj sem jo sama pripravljala, samo to ni to …deklica je brez besed držala usta odprta in pridno sodelovala … in smo se naročili za naprej … in pri naslednjem obisku je deklica že pred ordinacijo začela jokat in je v ordinaciji jokala še pet minut, nakar smo se dogovorili za naslednji obisk, ki ga verjetno ne bo, ker deklice ne morem prepričat, da obiščemo zobozdravnika …
Po razgovoru s kolegico sem jo naročila pri dr. Vrbovšek na OŠ Majde Vrhovnik -LJ. Ko sva se ob naročenem datumu odpravili se je deklica strinjala in smola na vratih ambulante je pisalo, da je dr. odsotna, je na porodniški.

Prosim, če mi lahko pomagate, če slučajno veste, če je dr. Šehovič mogoče odprla svojo ambulanto in če je sploh dosegljiva ali mi predlagate kakšno dr. v Lj., ki si zna pridobiti zaupanje otrok z neprijetnimi izkušnjami. Prosim, da, če naslov ni za javnost, mi sporočite na e-mail [email protected]. Hvala.

Oprostite, ker sem bila takooo dooolga.

Hvala za Vaš odgovor in uspešen dan,
Anika

Spoštovana Anika*,

dr. Šehovič res ne dela v nobenem ZD, kar pa oni še kako dobro vejo in je izjava, da jo čakajo in ne vejo, kje je, kar malo smešna….
KAkorkoli, če želite stopiti z njo v kontakt, mi pošljite zasebno sporočilo.

Spoštovani!

Žal se ne morem prijavit in vam poslati zasebno sporočilo. Računalniške težave.:( Lepo Vas prosim, če mi lahko pišete na e-mail [email protected]. Hvala.

Hvala za Vaš odgovor in lep pozdrav,
Anika

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovana Anika*,

upam, da dr. Šehović ne bo jezna (041/761-560).

Spoštovani!

Hvala, to številko že imam in žal ni prava. To je ena prevezava na kateri mi niso znali ali hoteli dati info o dr. Šehovič. Omenjali so gospoda moža od dr. Š.Š. NA Bledu?

Bom še poskusila. Škoda, da ne bere tega foruma. Mogoče bi ji kdo namignil, da jo pogrešamo in iščemo po celi SLO.;-)

Hvala za Vaš trud in prijaznost.

lep pozdrav in Vse dobro,
Anika

Spoštovana Anika,

potem vam pa žal ne morem pomagati. To številko mi je dala ona, tako da tudi jaz nimam druge:(.
Če se ne motim, je omenjala ordinacijo nekje na Celovški (??) v Ljubljani….

New Report

Close