Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina spolna bolezen

spolna bolezen

Lep pozdrav! Star sem 19 let in po nezaščitenem spolnem odnosu je nastal problem, pregledal sem literaturo in nobena opisana spolna bolezen ne ustreza mojemu primeru(po opisanih simptomih). Kmalu po spolnem odnosu so se pojavile majhne ranice na najožjem delu kožice ki prekriva penis. Upal sem, da bodo te ranice izginile, ranice so deloma izginile toda ta del(najožji obroček na kožici) je postal neprožen in ne neraztegljiv, tako da pri erekciji sploh ne morem več potegniti kožice cez glavico ne da bi jo pretrgal.Čez nekaj Časa se je na glavici pojavilo nekaj kar izgleda kot vnetje, to “vnetje”, srbi in je rdeče. Od kar je to “vnetje” se na glavici dosti bolj nabira “smagma” tako da moram 2x dnevno umivati glavico.
Sedaj me zanima kaj je narobe? Kaj naj naredim?

Hvala za odgovor. Žiga

Spoštovani!

Na podalgi opisa bi težko rekel, da gre za spolno bolezen, bolj verjetno gre za običajno vnetje, zaradi katerega se je vnela kožica in zaradi brazgotinjenja zožila. Pojdite k zdravniku, da ugotovi, ali je potrebno antibiotično zdravljenje ali morda kirurška odstranitev kožice.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close