Najdi forum

Zasteklitev balkona

Pozdravljene!

Toliko vas je tukaj in mnogokrat ste mi že svetovale, zato bi vas rada vprašala še nekaj, kar sploh ne sodi semle: morda katera ve za kakega dobrega strokovnjaka za zasteklitev balkona na področju Ljubljane? Za vaše informacije vam najlepša hvala in prijeten dan vsem skupaj

Midva sva pred nekaj leti dala balkon zastekliti AJM. Imava pa polovico balkona (ložo) zaprtega s plastično blendo, polovica je pa zaprta z oknom. Sva pa izredno zadovoljna.

LP,

IrenaK

Mi smo predlani dali zastekliti Steklarstvu Bahor. Rabili smo navadno stekleno varianto na 4 pomična stekla na šini. Prišlo je nekje med 150 in 200k (ne spomnim se točno., je pa kar velik balkon….) in je bilo med cenejšimi variantami. Delajo pa tudi druge stvari, termopan… Delali so eno celo soboto.

Hja, ene dvakrat sta morala fanta priti nazaj, ker je ob močnem nalivu (žal se šele takrat pokaže, če zadeva res dihta…) malo notri teklo in dodatno posilikonirati….

Pa še nasvet: če še niste vseljeni, dajte za božjo voljo čisto najprej to narediti. Mi še nismo bili noter, smo pa imeli že v dnevni polakiran parket, ki smo ga prekrili s kartoni, na katerih so potem rezali šipe…. Hodili so seveda še skozi predsobo na hodnik in dol do avta…. TAko da je bilo celo stanovanje polno tistega steklenega drobirja in prahu… pucala sva kot nora, da ne bi kje kaj ostalo…. Še nov sesalec sva nabavila ob teh priliki, ker stari sploh ne potegnil vsega tistega drobirja…. Torej, se splača to res naredit najprej…

lp tanja

nova
Uredništvo priporoča

Najlepša hvala obema za odgovore!!!!

New Report

Close