Forum.Over.Net

Glasba, film in fotografija

Kako izbrati film vreden ogleda? Katera glasba je trenutno in? Kako izbrati pravi fotoaparat? Kako pravilno nastaviti fokus in zoom? Imate takšna in podobna vprašanja, iščete odgovore? Ta forum je pravi naslov za vse glasbene, filmske in foto navdušence.

note za klavir na spletu

Default avatar

posavec

hehe, kaj pa ?

ali pa in vpišeš notri recimo izvajalca , katerega note bi rada imela. Včasih je človek prav začuden kaj vse jegor !!
Default avatar

simple plan fan

ey folk a mate kšne note za klavir od simple plana??? plis!
Default avatar

gargamelček

ej kje bi lohka najdla note za pesm naj bo lep ta dan???
Default avatar

LiLi

žiujo.
mene pa zanima kje bi lahko dobila note za klavir od toše proeskega (jedina)? če jih pa kdo ima, mi ji lahko pr8 pošle na [email protected]
hvala za odgovor
baii
Default avatar

tinč12341

hojla!

iščem note od michaela jacksona.
a gdo ve kje se najdejo?
če kdo slučajn ve naj me obvesti.

HVALA!
Default avatar

iii*

Živijo<3
Js bi bila fuul vesela če bi mi kdo našeu note za klavir od skladbe Her(mislm da je tut v Twilightu-Somrak*)
Hvala že u naprej<3
Default avatar

nanika3

Odkar sem objavila te linke (pod nickom nanika2), ne delajo več, ker so jih zgleda ukinili zaradi avtorskih pravic.

V glavnem - tudi jaz iščem note od Michaela Jacksona - We are the world, avtor je mislim da Lionel Richie.

Iščem pa tudi note za skladbo Dan ljubezni - Pepel in kri, za klavir. Zamenjam za kake druge.

Iz učbenika za 6. razred ne velja, tudi z akordi ne, ker to znam na pamet... Iščem prav za klavir s spremljavo.

Sicer pa imam veliko notnega gradiva, nekaj v pdf. formatih, če je kdo za kako menjavo. Kaj točno imam bi mogla pa naredit prav seznam :)

LP
Default avatar

nanika3

Pa ne moreš verjet.... Našla - na 4shared... Od Simple plan sem nek tudi vidla mislim da.
Default avatar

se

prosim sporočte mi kje dobim note od kerga kol izvajalca rabm čim več nasllovov
Default avatar

Leaa*

Jaz pa bi rada note od pesmi : RASTEJO V STRMI GORI
Če kdo ve kje se jih lahko dobi. Naj mi sporoči na [email protected].
Hvala vnaprej!
Default avatar

Rado

Pozdrav!
Iščem note za klavir, slovenske cerkvene in božične pesmi, kot so (poslušajte vsi ljudje, Tam stoji pa hlevček in podobne...)
Hvala na pomoči
Default avatar

Leaa*

Jaz. imam note za ti dve pesmi. samo povejte mi mail, da vam jih pošljem.
Lep pozdrav,
Lea
Default avatar

Anomiss

Leaa*, vas lahko tudi jaz prosim za te note? Moj e-mail je: [email protected]

Najlepša hvala že v naprej!
Default avatar

Leaa*

Seveda, sem vam jih že dostavila.

Pa lep pozdrav.
Default avatar

Luu

pozdravleni!
ali ima kdo klavirske note za kekčevo pesem in sreča na vrvici?
če imate mi jih prosim pošljite na naslov:[email protected]
hvala