Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a lahko najameš kamp prikolico v kampu na Hrvaškem?

a lahko najameš kamp prikolico v kampu na Hrvaškem?

letos se odpravljamo na morje brez rezervacije,pa me zanima če na hrvaškem lokacija ni pomembna, lahko najameš kamp prikolico v kampu?

Če je frej, zakaj ne.

sori, ker se bom prišlepala na tvojo temo, mene pa zanima, v katerem kempu v Istri, bi lahko najel šotor, če katera morda ve?

Videla sem jih v Ladin gaju pri Umagu, po moje so od kampa ali pa kakšne agencije, ker jih je bilo kar ene 20 komadov.

V Veštarju pri Rovinju imajo Nizozemci oz. agencija svoje šotore katere lahko najameš za 6 oseb. Cena je kar visoka , lansko leto v juliju cca 100 EUR na dan, odvisno od termina. Sigurno jih imajo še v kakšnem kampu.

Lp

Tantjaš

Mi smo najeli od avstrijske družbe Genetsroither prikolico na Krku (Bunculuka), imajo pa jih še v mnogo kampih po Hrvaškem.

Link:

Je super (udobna velika prikolica, ima vse notri, ni treba nič nosit, v redu lokacija, če kaj rabiš, so tam njihovi predstavniki), ampak drago. Se pa bojim, da je sedaj že večinoma polno, saj smo mi lani in predlani rezervirali že aprila.

New Report

Close