Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Padanje teme navzdol

Padanje teme navzdol

Zdravo!
Mene pa zanima po kaki logiki je ena tema bolj zgoraj od druge. Sem mislila, da je to odvisno od zadnjega odgovora, npr. da je na eni temi zadnji odgovor ob 12.50, na drugi pa ob 13.00 in bo ta druga tema višje-pa ni tako.Po moje bi bilo “fajn”, če bi vroče teme, ki jih vsak drug pogleda ali pa celo odgovori morale skakat na vrh, ali pa bi bile vsaj označene z nekim znakom za vroče teme. Ker drugače se tema, ne glede na zadnji odgovor izgublja vedno bolj nazaj-ne pade v oči, čeprav je vroča in zanimiva in bi ji koristilo čim več odgovorov.
Mogoče ste že kdaj to razlagali, pa nisem našla. Potem se opravičujem. Če pa kdo na hitro ve odgovor pa bom zelo vesela.
lp efka

Teme so prikazane glede na vrstni red, kdaj so bile odprte. Kar je tudi zame zelo slabo. Meni bi bilo bolj všeč, če bi bile prikazane po vrsti po času zadnjega odgovora. Včasih je tako že bilo, pa na mnogih drugih forumih MONa tudi mislim da je tako. Žal se administratorja foruma Primoža nikakor ne da prepričati v to, da bi uredil tak vrstni red še na tem forumu. Je pa res, da sedanja ureditev tudi nekaterim obiskovalcem bolj ustreza, če prav razumem njihove poste. No, če je takih večina (hmm, ne vem če je res), potem je sedanja ureditev tudi prava. Sicer je zdaj tudi neka opcija, da si teme, ki te zanimajo, posebej označiš. A ta opcija se mi nikakor ne zdi enakovredna, ker v tem primeru sicer jaz lahko kot nora pišem v eno staro temo, ki me zanima, a nihče drug ne bo tega opazil, ker bo tema že na deseti strani in ne bom dobila nobenega odgovora. Zakaj pa naj potem sploh pišem notri??? Potem bom pač naredila tako, kot naredijo vsi drugi na forumu: odprla bom novo temo hz isto vsebino in bo lepo prikazana na prvi strani. Potem je pa rezultat na stotine odprtih tem s podobno vsebino. In tudi večja plitvost v odgovorih, ker če bi tema ostala na vrhu, bi se ljudje bolj potrudili pri oblikovanju odgovora, tako pa največkrat kar kaj na hitro napišejo, pa se po možnosti še skregajo eden z drugm.

Se popolnoma strinjam s tabo-dajte javite se tisti, ki menite, da je vroča tema(glede odgovorov in pogledov) zgoraj, ker kot sem že rekla, tema kar pada, pada in počasi je ne glede na zanimanje ne najdeš (oz. najdeš bogve kje).
lp efka

nova
Uredništvo priporoča

to se tudi meni ne zdi prav!!

tudi jaz sem bolj naklonjena razvrščanju po zadnjem odgovoru… ne vidim niti ene prednosti trenutne ureditve, pa dobro, znajdem se v vsakem primeru

Prednost je npr. v tem, da se nove teme vsaj nekaj časa vidijo. Sicer bi bilo vsak dan na vrhu le istih 500 tem, ki bi se vlekle že od npr. januarja, ostale pa bi po 5 min padle na drugo stran in sploh nikoli dobile odgovora. Na forumu je toliko prometa, da bi se to lahko zelo hitro zgodilo.

Veste kaj je tudi en razlog, da teme, ki naj bi bile namenjene meni, ali sistemu, ne pište na prav forum in če se ne motim, ene in iste teme v roku nekaj ur ponavljate. pa so narazen samo 10 tem.

Preberite si moj odgovor pod neko drugo začeto temo, o istem problemu.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Asru, zelo dober argument. Meni se je prej zdelo drugače, če pa tako pogledaš pa je morda le bolje tako. Saj itak maš možnost, da slediš temi. 🙂

Tako da kakorkoli pogledaš, kot vedno, vse ima svoje + in -.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

New Report

Close