Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Odgovarjajo:

Mitsubishi outlander

Default avatar

GRETKA

Ker na "Avtomobilizmu" ni nobenega odziva, sprašujem še tu.
Si je kdo že od blizu ogledal omenjeni avto ?
Živi in pusti živeti
Default avatar

l***

Avto je bil stestiran pred časom na TLP-ju.
Zelo, zelo slabo je bil ocenjen.
Default avatar

GRETKA

Uf, a res. Se mogoče spomniš slabosti ?
Živi in pusti živeti
Default avatar

l***

Poskusi za nazaj pogledat, mogoče je še kje kak posnetek.

Absolutno premalo ponuja glede na ceno. Zlo osiromašen je in baje zlo trd, če se ne motim, kar pa pri avtu vsekakor ni dobrodošlo:)
Default avatar

Pikica123

Kako trd in premalo ponuja glede na ceno?
Sem ga vozila in je res kul. In od SUVov tega razreda (Captiva, Santa Fe, Rexton,...) je najbolj poceni in ponuja največ v razmerju cena/kvaliteta.
Že zadosti pove podatek, da so vsi razprodani in da jih ni možno dobiti pred novembrom...
Default avatar

xenon

[quote Pikica123]Kako trd in premalo ponuja glede na ceno?
Sem ga vozila in je res kul. In od SUVov tega razreda (Captiva, Santa Fe, Rexton,...) je najbolj poceni in ponuja največ v razmerju cena/kvaliteta.
Že zadosti pove podatek, da so vsi razprodani in da jih ni možno dobiti pred novembrom...[/quote]
ja se strinjam s tabo, iam podobno izkušnjo, sem hotel naročiti wartburga, pa so že 15 let razprodani, sem hotel trabanta spet nič, grem po lado, jo dobim marca 2008, tudi to pove kaj je cool avto
Default avatar

metulka

http://www.avto-magazin.si/avtomobilski-testi/?n=2811

Drugače pa, če greš na google in vtipkaš mitsubishi outlander test, dobiš malo morje zadetkov.
Slovenski novinarji so bili dolgo časa pristranski glede japonskih avtov in šele v zadnjem času kakšnega tudi pohvalijo.
Default avatar

Sith

Dobro si oglej ljudi za krmili SUV-ov in se vprašaj ali jim želiš biti podobna.

Default avatar

meja

jaz sem z njim zelo zadovoljan
Default avatar

GRETKA

Nikoli nisem gledala ljudi, ki vozijo take avtomobile. zato mi prosim razloži kaj je narobe z njimi. Jaz želim predvsem avto, ki je udoben, varen in me bo tudi v snegu pripeljal domov. To je vse kar mi je pomembno.
Živi in pusti živeti
Default avatar

metulka

[quote Sith]Dobro si oglej ljudi za krmili SUV-ov in se vprašaj ali jim želiš biti podobna.

[/quote]

Glede na slovensko vozniško kulturo bi lahko rekli, da si dobro oglej ljudi za krmili vseh avtov in se vprašaj, ali jim želiš biti podoben. :)

Moderatorji