Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja čebrički za kopanje(tummy tub vs. bebe jou)

čebrički za kopanje(tummy tub vs. bebe jou)

V decembru pričakujem naraščaj, tako da že počasi nakupujem opremo. Odločila sem se za uporabo čebrička za kopanje (tummy tub) ter s tem v vezi poslala mail v otroško trgovino Infantino. Odgovorili so mi, da oni teh čebričkov sicer nimajo, imajo pa čebričke firme BEBE JOU…Sedaj pa ne vem kako je s temi čebrički. Cena je še kar ok (okoli 3000sit). Zanima me, če ga katera slučajno že ima in kako se obnese? Ali je isti kot Tummy tub samo od druge firme? Če je Ok bi ga kar kupila, saj se mi res ne da samo zaradi Tummy tub-a it v Avstrijo…Če pa ga katera ima in ga proda bom pa tudi vesela…
Lp Lenka

Za za nakup čebričkov tummy tub se lahko obrneš tudi na gospo Mojco Kurent, ki je sicer moderatorka foruma o masaži. Mislim pa, da so jih punce kupile tudi že v SLO.

poglej ta link, mogoče ti bo pomagal…

nova
Uredništvo priporoča

hojla
čebriček tummy tub je malo manjši od bebe jou,mogoče je bolj primeren za manjše dojenčke.
mi smo probali oba, pri hčerki stari 3 mesece.V obeh je uživala.

AJNAT!

Iz Infantina so mi poslali slikico tega čebrička. Mi izgleda kr frajerski. Zanima me še iz kakšnega materiala sta narejena…A je to ista plastika al je tummy tab kaj bolj kvaliteten, ker cena mu je kar malo višja (vsaj pri nas). Bebe jou pride okoli 3.500, tummy tab pa 6.000…

New Report

Close