Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek kako to

kako to

Kako je to mogoče, da je ta forum kar naenkrat zamrl? A se na naši sceni, takšni in drugačni nič več ne dogaja, ali je kaj drugega vmes?

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Mislim da je to zaradi prilagajanja novi obliki foruma. Brez skrbi, kmalu bo bolje.

Aha, po tem pa vse OK, samo da se katerih od tukaj gor ni kaj zgodilo?!

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Brez skrbi. Nekateri smo že nekateri pa še polnijo baterije.

Točno tako ,jih še polnim)))))

Torej učne ure novega tipa foruma. OK, samo malo potrpljenja, da se vsi vsega spet privadimo.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

S ponedeljkom torej zares, pa lep vikend kljub slabim vremenskim napovedim.

Ne vem če ravno s ponedeljkom, morda. Imam poškodovani obe dlani in piušem,kot pišem. Sem malo tu, pa več pri dihtarjih. Desetprstno pa niti slučajno,krizsa.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Brez strahu, počasi se vračajo.:))
Koristili so PRVOMAJSKE praznike. V ponedeljek bo že več obiska. Nekateri se pa še privajajo na nadgradnjo.

Lep vikend vsem, malo mrzel bo, pa bo že nekako šlo.

EJ “MATER” kak to boli, k ti vlečejo tiste boliže stran. Ma ti dohtarji so glih za privat zidat, pa nič prčkat po mojih prstih.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

kaj si delala, da si si poškodovala dlani?? Ni kaj, tudi to boš morala preboleti. Ali ni nikogar, da bi ti malo popihal?? Škoda, da nisem jaz pri roki, da ti popiham.:-)) Verjamem, da boli. Desetprstno bo pa nazaj prišlo, seveda, odvisno je od poškodbe. Zdravje se počasi vrača.

hvala,hvala, ampak že misep na pihanje bboloo.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

No, počivaj, počasi bo šlo na bolje.

Tudi pri nas ima eden obvezano rokco, nesreča nikoli ne počiva, nesrečen slučaj se je pripetil danes, ni kaj.

Zamrl je zato, ker otroci socializma ne poznate drugega kot ideološko blatiti Cerkve in drugače mislečih. Sploh ne znate debatirati o stvareh, ki spadajo na Politični čvek in so pomembne za življenje vseh. Trenutno ne najdete nič novega o Cerkvi, da bi pljuvali po njej.

Joj hvala, da me nekdo še imenuje otrok in si je vzel čas in se je razpisal. KONSTRUKTIVNO,ni kaj, je “čisto v kontekstu” !

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Zelo se trudim , da ne omenjam cerkve, a kaj ko ti ne znaš pisati o ničemer drugem kot o tem.Predlagam da se odpre nov forum na temo cerkev, ti pa boš moderator.

Kako naj jaz pišem vedno o Cerkvi, če pa pravim, da kot verska institucije ne sodi na ta forum? Samo branim jo pred tvojimi bedastimi napadi.

Za tebe bi bila Cerkev kriva (bi že nekaj našel), če bi padla cena srbskih melon.

Saj zato pa ti pravim da odpri NOV forum. Upam da si sedaj razumel kaj sem napisal.Preden pa boš zopet napisal to svojo trditev pa si preje preberi svoje odgovore, da se ne boš prevečkrat zlagal. To ni lepo.

Ne verjamem, da se lahko o Cerkvi ali še bolje z jedrom Cerkve (Kristusom) pogovarjaš na forumu. Nimam interesa.

očitno ga imaš saj kar napreje vmešavaš cerkev v svoje odgovore.

Zagotovo mi ne boš ti pripovedoval kaj na počnem. Ne piši več svinjarij o Cerkvi, pa tudi meni je ne bo treba braniti. Od tebe, booma, jona in še koga je to odvisno, ne do mene.

Samo odgovorimo na tvoje pisanje in nič drugega.S temo pa ti začenjaš.

Pojdi si pogledat vrstni red postov.

9.05.07 ob 12.51. Takrat si se vključil v razpravo in takoj si navrgel mnenje o cerkvi oz. si jo vmešal v temo kjer ji ni mesto.

Zopet flancaš neumnosti , z Kristusom se lahko pogovarjaš kjerkoli , vprašaj domačega župnika .
In polemiko o cerkvi vedno začneš sam , konkretno na tej temi je bilo zgolj vprašanje ; kje so forumovci , ker je tako malo postov med prazniki , ti pa si takoj začel z cerkvijo .
Predvsem me čudi , da toliko časa preživiš pred računalnikom , glede na tvojo fanatično privrženost cerkvi bi pričakoval , da si dežurni v cerkvi in nimaš časa za take neumnosti kot so razni forumi .
No vsekakor pa kar ostani na forumih se vsaj od srca nasmejim *tvoji* resnici.

New Report

Close