Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadgradnja sistema in popravki – OBVESTILO

Nadgradnja sistema in popravki – OBVESTILO

Vsem uporabnikom se opravičujemo za nevšečnosti, ki jih boste imeli v naslednjih dneh. Sistem smo namreč nadgradili in z nadgradnjo so povezane tudi nove funkcionalnosti, ki jih do sedaj niste imeli. Seveda se je tako sistem spremenil tako vizielno kot tudi funkcionalno. Potrudili se bomo, da bomo sistem prilagodili v čimbolj podobno stanje, kot je bilo pred prenovo.
Nekaterim so se spremenili uporabniška imena, to boste ugotovoil, če pogledate katero izmed prejšnjih vaših napisanih tem. To velja za uporabnike sistema To sem jaz, travel.over.net in Tjavendan in brezposebne veze 🙂
K običajnem imenu se vam je prilepila končnica ::trv ali ::tsj ali ::tvd
Geslo bi moralo delovati staro.

Če ste bili s svojim uproabniškim imenom registrirani tudi v potem lahko uporabljate za vse forume uporabniško ime, ki ste ga imeli na MON -u (med.over.net) V nasprotnem primeru, mi pišite na mail in bomo vsakemu posebej pogledali uporabniško ime in kaj se da storiti, da se spremeni uporabniško ime v staro ime in se odvzame tiste končnice.

Za vse popravke, prosim, če jih pišete samo na en forum zaradi lažje preglednosti

Za vse nevšečnosti se opravičujemo. Vse te prenove delamo za vas, da bo sistem še boljši in še uporabnejši.

Hvala za podporo in razumevanje.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Nekaj navodil:

Če želite odgovarjati na katerokoli temo, vam ne da ovtomatične možnosti na dnu ekrana, ampak morate klikniti odgovori na to sporočilo, link je v spodnjem levem robu.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Sedaj lahko že vsi pišete, samo bodite potrpežljivi.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Škoda za novo vizualno podobo – je bila prejšnja dosti dosti boljša – preglednejša in privlačnejša. Upam, da je še možna pot nazaj!

Saj sem rekel, da je vse še začasno, se bo še vse spremenilo,

Žal pa zaradi novih funkcionalnosti, bo tudi drugačna vizualna podoba, saj bo več linkov, več opcij intako naprej.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

O madona … … ma sej to je pa prou neki druzga. 🙂 🙂 Sem si mislila, da bo sprememba … sam tolk pa spet ne … 😀 Ben ben … … sej je v redu … sam se rabla en cajt za pogruntat, kako vidim posamična sporočila. 😉

Velika sprememba.

ZA odgovor na sporočilo, morate najprej poiskati link odgovori na sporočilo.

Neregistrirani uporabniki morajo vpisati eno kodo, ki jo vidite na zaslonu. To je pripravljeno zaradi spam-a, da se ve, da sporočila ne pošilja računalnik ali robot, ampak živa oseba.

Ker robot slike ne zna pravilno prebrati, vsaj zaenkrat še ne. To je recimo verifikacija, da je na drugi strani res oseba.

Ne se bati te kode ni nič drugega, kot zaščita pred SPAM-om.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Uh, Primož, slovenščina….
Opis Foruma:
Nakupovanje, družinske teme, kako in kje se oblečt, pogovori, ki niso neposredno povezani z otroki….

(če ti tile c in k delajo težave, si zapomni tole: z otroKi je Križ, pa boš vedel, da je v orodniku K).

Joj, tole je res huda sprememba. Upam, da se jo hitro navadim, ker mi trenutno ni najbolj všeč. Ampak ljudje smo vendar prilagodljiva bitja 😉

LP!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

testiram
do sedaj mi neprijavljeni ni uspelo oddati nobenega sporočila

tud jaz testiram:)

Za moje pojme zelo nepregledno in korak nazaj.

JEST SE PA SPLOH NE ZNAJDEM. sem že tolk stara, da me take spremembe čisto vržejo iz tira. 🙁

pa še s svojim imenom ne morem gor.

Primož, da vas pohvalim, ker ste bili pridni čez vikend. Se bomo že navadili na spremembe. Saj so spremembe edina stalnica v življenju. Lep pozdrav,

ni mi všeč :(((

Ljudje na splošno slabo reagiramo na spremembe. Tudi meni ni všeč, je pa treba dati času čas, mogoče se izkaže, da se motim.

Ko bi le men en znalpovedat, kako urejam svoj profil …

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

test…
tudi meni je bila prejšnja podoba bolj pri srcu

Jaz pogrešam nitkanje. Ga ni več ali jaz ne najdem?

tudi meni je bilo nitkanje veliko bolj všeč, pa da se je videlo če je kakšno novo ali neprebrano sporočilo.

Pozdravljen Primož!

Mene pa zanima, zakaj mi napiše, da sporočila ni bilo mogoče najti, ko kliknčem ”odgovori na sporočilo” , napišem sporočilo in oddaj?sem se pa normalno registrirala z up. imenom in geslom.Sicer sem še malo izgubljena, pa vseeno upam, da se forumi čimprej stabilizirajo:-). Je pa res velika sprememba

lp, mikimiska

Jap, nitkanje tudi meni “manjka”… je blo fino tole, si vedel, komu kaj “pripada” …

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

Oh, kako velika sprememba!

Meni osebno pa je forum vizualno veliko bolj všeč kot prej, manj je kičast, bolj resen in simpatičen, veliko bolj mi je všeč možnost navajanja predhodnika, dosti bolj je pregleden, edino kar je moteče je tale koda pred vpisovanjem, ampak predvidevam da samo za neregistrirane uporabnike, pogrešam pa tudi ikonce, ki kažejo nova sporočila na temah. Sicer pa odlično, bravo in hvala.!

New Report

Close