Starševstvo in vzgoja

Odgovarjajo: mag. Nataša Durjava, EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka • prof. Andreja Vukmir, spec. zakonske in družinske terapije • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Adrenalinski park Bohinj (nikanze, prosim pomagaj)

Default avatar
Nika, če se ne motim, si bila v Adrenalnskem parku v Bohinju. Prosim, napiši par besed o tem, kako je tam. Koliko je karta, koliko časa si notri, ali je vstopnina za vse, ali le za tiste, ki se odločijo pognati adrenalin po žilah?
Se moraš najavit, ali lahko kar uletiš?

Dragemu pripravljam presenečenje in rada bi ga danes peljala tja.

Hvala,
Z.
Default avatar
Ne, jaz pa nisem bila tu. si me verjetno zamenjala s kako. lahko ti pa tole mogoče kaj pomaga: .

Upam, da presenečenje uspe!
nika
Default avatar
Hejla! Tvoj predragi si bo pa letošnji rojstni dan zapomnil tako kot je treba! Upam,da ti bo vse kar si si zamislila uspelo izpeljati in da bosta oba- vsi uživali :)))
Glede vremena za jutri,pa moj pravi da bi moglo bit ugodno za jadranje v tandemu! Srčno si želim,da nam bo vreme naklonjeno in da se bomo vsi fajn imeli..................tvoj predragi pa še najbolj!!!

Uživaj!!!!!!!!!!!
LP,K.

Prijatelji ne živijo samo v harmoniji,
kot pravijo nekateri,
temveč v melodiji.

(Henry David Thoreau)
Default avatar
Mi smo bili tam nekaj časa nazaj. O tem sem že pisala, lahko malo pobrskaš med mojimi starimi posti.
Nam je bilo zelo všeč. Nabavili smo 3 urno karto in je bilo za nas več kot dovolj. Sinko je bil krepko in prijetno utrujen.
V samem vodnem parku mi je bila poleg seveda vseh atrakcij (mini reka za malčke, vodne igrače za sposodit na licu mesta, plezalni steni, reka, tobogana, votline, masažni bazenčki, ponudba hrane in pijače,...) všeč tudi organizacija, ki preprečuje, da bi se nagužvalo preveč obiskovalcev. Če so zasedene kapacitete (omarice, ležalniki), te ne spustijo not, dokler npr. "tri-urci" ne gredo ven. Vsaj takrat je bilo tako.
Mi še bomo šli.
Default avatar
O ti presneta površnost....:)))
Prebrala sem Bohinj in park potem takoj začela pisati. V adrenalinskem parku še nismo bili, obiskali smo samo Vodni park Bohinj, kar pa verjetno ni to, kar ti iščeš.
Se opravičujem.
Default avatar
Nika, se mi zdi, da je bilo govora, da ste bili s Papriko v adrenalinskem parku. Je možno, da ni bil ta iz Bohinja?

Lahko pa res, da sem kaj zaštrikala ;)

Hvala link, uspelo pa bo, bo -> mora :))
Z.
Default avatar
Bem, vreme mora bit, da bo vsaj pol ure v zraku, če ne že eno debelo hehe

Glede ostalega pa... saj ne vem, če mi res vse uspelo ;) Bo pa vikend vsekakor dolg =))))
Default avatar
adrenalinski park je tudi v avtocampu na jezici. slike in info na spletni strani drustva bio-sfera.org

lp

Moderatorji

mag. Nataša Durjava , EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka
durjavaN
prof. Andreja Vukmir , spec. zakonske in družinske terapije
Zavod Pogled
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic