Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Seba in vampi

Seba in vampi

Seba…………………………..grrrrrrrrrrrrrrrrr………………………………

Zanalašč ti jih bom enkrat skuhala pa ti jih pošljem po pošti, če me ne boš že nehal morit z njimi………………….

BLJEK!!!!!!!!!

Al pa pokličem mojega advokata Zajčka….Tako!!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

STLC

The best in life is free

ojej, ojej, ojej….a jib bo moral tudi pojest ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Pojedel jih bo pa z užitkom, ker me že ne vem koliko časa “gnjavi” da naj mu jih skuham:))))))))))))))))))

The best in life is free

Vampi so zakon, dej !!!!!!

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ma sam nehi še ti dej……………………….

BLJEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)))))))))

The best in life is free

ane stelči ej … mislm teli vampi .. itak nimam besed … že tko mi meso bol težko po grlu zlaufa … o vampih pa raj nebi :)))

B.

Z vsem spoštovanjem do različnega hranjenja in prehranjevanja stanovalcev gmajne , se je advokat mag. sci . dr. zajček , zaradi hudega nadlegovanja svoje stranke gospodične zvezdice odločil :

Zadevo ” VAMPI ” takoj predati višji državni tožilki in zahtevati odškodnino za telesne psihične bolečine , ki jih mora preživljati moja stranka že pri sami misli na konzumiranje te , te , te , svinjske zadeve .

Zaradi pomanjkanja časa , odločenosti kakor tudi trdne volje , da ugonobimo tako posiljevanje na suho ( nima veze će so v omaki ) , vas obveščam spoštovani gospod , da se s poravnavo ne strinjamo.

V vednost :
prebivalcem gmajne
okrožnemu državnemu tožilcu
policijski postaji Gmajna
obtožencu

mag.sci . dr zajček

…………..druga stran pa bo najela enga zlo dobrga advokata, pa bo zadeva zastarala prej, preden se bo zajček 2 x okol obrnu :-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Bi bil že skrajni čas, da me postrežeš z njimi ;o)))))

Cmoka huda mami

Barbi, bi ti sebatu ene vampe zrihtala

Sem pa mislil da bo tožilec vampe predal osojencu o))))))))))

to je poseben primer kot pri makoterjevi ačli pa pri petku.
vse je odvisno od tega, kaj je za državo bolj koristno: ti ali vampi :-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

jest + vampi

hahaha
nisem rekla za tvojo ženo.

rekla sem za državo, hehehe

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

sit seba = pobiranje davkov od njega = poln proračun

sit seba = len seba= je seba na kavču= ki smrči in vleče dreto

hehehehehe
hehehe

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

pomota

kako je pa prou__

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

sit seba = delaven seba = bajta zrihtana = zadovoljen otrok = popadenana žena

:)))))))))))))))))))))

Jaz??? Pa huda???? Hi, hi, hi…………………………….

:)))))))))))))))))))))))))))))

Seba, Seba….moj, moj………………………ojej…………..viš……………..zdej bo pa moj advokat rekel, da te jaz nadlegujem…hi, hi, hi…..

Si za poravnavao, pa se zmeniva za eno kračko???

:)))))

The best in life is free

serviri mu mrzle vampe pa topu pir,
sej štromsi se znajde ne de

dons je bš malo žlehtn

Pa nej ga puca ene tri dni kukar da bi imel unu, kwa že: dia…dia…dia….
e murc, kar neki!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pazabila pavidat, de sn jest doplih žlehtna dans!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

aha, pa te imamo zdaj. A kračo zdej? nč ne bo! Bom kar na vampih vztrajal

kdo žlehten? Jaz ;o))))))))))

New Report

Close