Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SE POČUTITE STARI :)))

SE POČUTITE STARI :)))

.. no pa sem misla da sem še bol pr tamladih …

SE POČUTITE STARI?

Ljudje, ki so se letos vpisali na fakulteto, so rojeni leta 1984.
Za njih je Tito samo še ena zgodovinska osebnost.
Dan republike – 29.11.??????
Štafeta mladosti je neka oddaja po TV SLO?
Nikoli niso bili sprejeti med pionirje.
Ivo Lola Ribar – neki novi pjevač?
Ne vedo kdo so Tihi in Prle. Za Boška Buho tudi niso nikoli slišali!
Top lista Nadrealista – neki uber slikarji?
Ali je bila v Sarajevu res olimpijada?
Irak in Iran v vojni – a res, kdaj?
Dve Nemčiji – Halo!??
V njihovem življenju je AIDS vedno obstajal.
ZX Spectrum je starejši od njih.
Izraz: “zveni kot pokvarjena plošča” jim ne pomeni nič, ker nikoli niso imeli gramofona.
CD je bil na tržišču leto pred njihovim rojstvom.
Ali so res obstajali črno-beli TV?
Vedno je obstajal video.
Večina si ne more zamisliti, kako je sploh obstajal TV brez daljinca.
Rojeni so, ko je izumljen walkman.
Parne in neparne tablice – egipčanska matematika???
Najden je Titanik! A je bil kdaj izgubljen?
Michael Jackson je od nekdaj bel!

In ti ljudje so lansko leto dobili volilno pravico, zdaj pa se zamislite!

In odgovorite na zgornje vprašanje (če si upate)!

Ja, jest se glih en mal.Ampak, bo jutr ziher bolš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro B . si ime izzvala , čeprav sem mislila , da vam tega ne bom povedala. Povedala zato , ker se niti po videzu , še manj po duši NE POČUTIM STARO.
Torej je bilo tkole.

na enem od najinih pohodov s kolesom , sva se s sinom ustavila pred mc donaldsem , kjer so otroci mali praznovali RD.
Igrali so se z žogo , varoval pa jih je mladi uslužbenec. Naslonjena na kolo sem opazovala igro. Pri tem jim je žoga ušla čez nizko ograjo in jaz ko jaz sem šla ponjo. Predolga pot za njihovega varuha bi bila če bi to naredil on. Ko se vrnem , mi sin pove…eden od dečkov je rekel 🙂 kar počakajte učitelj , saj je šla ” babica ” po žogo .
Sin pa je dodal : ” zdaj celo noč ne boš spala anede ?” .

Ps. komentarji prepovedani , razen če so meni v plus 🙂

Zajči, brez komentarja sem, ker se počutim zelo podobno, kot ti. Z razliko, da jaz seveda sem “babica”. In da se danes tako tudi počutim. In … novo sličico imam !

Lep dan!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

kako lepo si mi rekla ” zajči ” :)*

mah , sej a veš , hudimana ane no mislim ej , anede da ne zgledam tko staro kot babica ? :))))))))

Mi daš , mi daš yeeeeeeeeee slikico ?

Ja duša draga, saj ti pošiljam, pa me nekaj moj outlook je…. !
Bom poskusila še enkrat!
In … jebela cesta …… kateri šmrkavec je tebi upal reči “babica”?
Ti si zdejle kot …n….ridesetletnica !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

o ti smrklca ti :))))))))))

kaj nej rečem jest… :)? No tkole.. sej nisem hotu povedat ampak, drug let jih bom glih 20… tko :)))

Nikoli se nisem in nikoli se star ne bom počutil, ker je to osebni “stav”, stvar kako se počutis sam do sebe in okolice.

Je pa res, da ko sem bil v letih tistih ki so Zajčku rekli babica, sem gledal na tiste od 30 let nekako takole….da če v zemljeno luknjo pade, se ga niti ne splača ven pobirat, kolikor je star.

Tudi ko bom namest kurca imel tisto mahedravo znucano viledo, bom še vedno poslušal Zablujeno in vlekel ročno pred osnovno šolo kamor bom vozil vnuke.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

hahahaha
Saško si me nasmejal :))))

včasih se mi zdi, da so moji otroci veliko starejši od mene. Nič se jim ne ljubi, nobene fizične aktivnosti, nobene želje po izzivih (izzivanju)…najraje bi cele dneve preživeli na kavču ali pred TV / če ne bi bilo njihove sitne mame/….

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ku mam dvajset + kusur podlage
si upam:))))))))))))))))))))))))))

pismo a je z menoj pol kej narobe?Jaz se pa počutim staro..uhhh resno no!!:)))

Ko bo zajček napisal najlepšo pesem za najboljšega prijatelja , bo to pesmica za Janija !!!!! Ena in edina.

Lepo si me vrnil saško v mojo mladost. Dejansko so takrat ljudje mojih let veljali za ” stare kozle ” v mojih očeh. Kar nasmeh mi je zaigral na ksihtu , ko si me spomnil na to .

drugače pa vsem velika Hvala ker se ne počutite stari , torej ni z menoj nič narobe ker mislim enako.
občutek sem dobila , da sem res ena stara senilna kokoš , ki misli da je mlada . Ker pa nas je več takih , vem sedaj da je to prav , da to hrani naše telo in um. In sej številke so števike ki pa ne ponazorijo vedno dejanskega stanja 🙂
Če bi se človek udal in pokleknil , ja pol bi pa bili že za na Bitof. Kristus !

hahahaha zajček
ti si živ dokaz,da dandanes babice niso več stare….in še sinu je dalo mislit….morda bo pa kmalu žurka…ta zaresna?

Ma,kaki stari!Stari so bili vsi malo starejši od nas,ko smo jih mi imeli 15,20,25….danes…

gmajna,gremo se žogat!

Mariči!!!

Dobro jutro,mladenka,jutro je….tudi mlado.

….meni pa ni ravno prijetno,ker me vse nekaj vika,jaz pa kukar…kar v kavbojkah in adidaskah…čudno ali smešno,vse mislim,bi bilo drugače,če bi nosila feredžo…?

Lep,lep,lep!!!

….več kukar….hahaha,a ne,Jani?Mariči pravi:”nnjjjiiieset let”,haha,da ti je to enkrat vsaj dano slišat,hahaha…pa kako blagodejno vpliva na…malo starejše…kamor greš,imaš pa,mislim še kar nekaj do tam…:)))))

Jani !!!

Škratek!!!
Cmoka!Si OK?
Lep,lep dan !!!

tko se govori ja Nioba za zajčka :))))))))

sej sem bila jest tud u kavbojkah pa na kolesu pa superge pa je fantek tko reku :)))

priznam ti pa , da se mi je milo storilo ko sem videla kateri fantek me je tko lepo označil , mi je zaigralo srce.
Ja sej sem spodaj sašku napisala da me je spomnil kot si ti tudi rekla , vsi so bili stari takrat :))))))))) ko smo mi bili majhni.

lep dan češnjev 🙂

Tole je pa čudn , ja .

hvala,so pa že grozdni popoldnevi pri nas,pridi obirat,da naju ptiči ne prehitijo.Čisto resno imam…črno grozdje in belo vino haha,iz dežele butalske…prosto po škratku.A ne?

Lep,lep,lep!

New Report

Close