Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LAŽ IN RESNICA

LAŽ IN RESNICA

Dobro jutro, gmajna! Tu smo spet, v dolgočasnem torku, ki nas bo popeljal v sredo, da bomo bližje četrku in od tam videli že končno tisti petek, ki je bratranec soboti, sobota pa sestra nedelji!

Laž in resnica? Ha, kakšen naslov, kajne? Ja, laž ima kratke noge! Potvorjena resnica prav tako, prirejena tudi… in obe imata dolgo pot od tja, kjer se začneta do tja, kamor mislita priti. In sta kot bumerang! Baje se bumerang vrne, če je prav vržen, drugače ne! Mislim, da v laži se vedno vrne, ali je ali pa ni prav vržen, le časa je za to potrebnega!

Ampak v zvezi z naslovom le tole to jutro:

“Na moji mizi ni nikoli niti kaplje alkohola,” mi je dejal sosed.
“Tudi jaz zelo pazim, ko nalivam,” sem m odvrnil.

V dobri snemalni knjigi je natančno napisano, kako, kdaj in kje je treba snemati obleko!

Kadar boste priredili zadnjo večerjo, gostom lahko servirate tudi zelene mušnice!

Kdor bere kriminalko od zadaj, veliko pred policijo izve, kdo je morilec.

Kadar bogatin joka, gre revežu na smeh. Torej afere bolj pomirjajo, kakor vznemirjajo! (Ha, ha, ha, ha, op.M)

Često se mi zazdi, da naš planet, Zemlja, stoji. Le mi se vrtimo kot mačka okoli vrele kaše!

Moški, ki ima na oblačilih potrgane gumbe, se mora poročiti ali ločiti.

Kako lepo je poslušati neumne kadar molčijo! (ha, ha ha, op.M. – hočem reči, smeh je res iskren in samo moj!)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, dobro jutro tud tebi… eh, sej ni tolk dolgočasen tale ponedeljek noooooo :)))

ja, špe par dni in potem… adijo za 14 dni.. mislim 🙂 adijo šiht ;)))

Jutrčka Jani..
sej si že včeri povedu , da maš dopust potem. Le zakaj je to treba toliko ponavljat ???
Mislm ej :)))))))))
Neresno , škandalozno , le kako lahko imate tolko frej. Meni je absurdno , obupno in tole čist nesprejemljivo.

Ps..zajčka za vašega župana :))
pa da vidiš kako boš pol delu, tko !

Mariči jutro lepo , nesneženo:))

Hja a veš , da je res . Ne splača se lagat pa zlagat . Slej ko prej vse na dan pride. Pa čeprav nekaj je , včasih je laž blažilna in nujna :))

Ps..moški , ki ima potrgane gumbe je verjetno samo koga sreču ( kero ) k ma smisel za divji seks:)))))))))))

Divje sek.anje:)

Škrat bo zdele koj oddivjal

….na kafe;-)

P.S.
Pacmakam Vornihhhhhhhh

Kam to misliš it tam okol ??
Aja , aha sam mal po štengah dol :)))
čaki ej glej zdej , ma je čist fajn seksat mal bol diuje :)))
sicer pa poznam ene , k majo zato velko postlo veš:))))))))))))))))))
ti enkrat povem:)))

bemti zajca…. ne ga zdej srat s tem, da nam res ne ukinejo tale … frej between prazniki ;)))))))))

cmoka vseeno.. kljub vsemu 🙂

hm…
bo zajček se mal dol usedu , pa krepko premislu , če dau bo mir al bo še naprej delau prepih. Odvisno kaj nudiš zajčku za molk ?? Jah , čak ne gre drugače , sem vsaj edini zajec daleč naokoli , ki se je pritožil nad tem. He, he kako mi paše tale tvoj strah pred frey dnevi :))) in njihovo ukinitvijo.
Predno pošljem dopis šefu tvoje fabrike , zmaili mi kaj nudiš daješ mi ti??????

Zajček se ne da kr tko več…tko ste me naučil , zdej pa mate:)))))))))))

:))))

da me nov konc od firbca ne de

ja !!!

Škratek !!!

Mariči !!!
Sigurno! Bumerang se vraca,ja. Se,zato se pa imamo mi tulele
kar zelo lepo,taki so tudi bumerangi nasi.
Čaaaaaaakaaaam in se veselim !!!!!!!
Ale,bumerangice moje !!!!
Ki je pa gun z žepnim parročnikom,pa gun z…
pa gun z…..

New Report

Close