Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRVI SNEG

PRVI SNEG

Dobro jutro, prijatelji dragi. Prvi sneg je tukaj,
pobelil je naše hribe, doline, pobelil ceste in
nadel svojo težo drevju, ki se še ni utegnilo čisto
sleči. In … povsod belina! In mokrota, jasno!
Ko sem sinoči prišla domov, pa še elektrike ni bilo,
jasno. Še kakšna nadloga? Oja, morda ta, da se ni
dalo zato, zakurit. Ena sama dobra stran teh nadlog
je … da imamo danes zakurjeno kmečko peč. In to je
vse…. zdaj bom pa jezna, bemtiš!

Čemu sneg že pred nočjo čarovnic??? Čemu, se sprašujem?

Jani, samo zini ti to jutro “pa dva metra snega”, te bom sanjala nekaj noči zapored in počela s teboj neusmiljene reči. Saj se še spominjaš, kaj se je počelo muhcam, ko se jih je dobilo v pest, a a a a??????

Ampak, prijatelji, nič ni tako hudo, da ne bi moglo biti še huje. Zato … gremo naprej!

Na dvigujte glasu, so dejali pametni možje, raje ga oddajte na volitvah.

Če bineumnost gnojila, bi pisarna bogato rodila.

Umrl je politik. Zdaj vsaj vemo, kje leži.

Poslovno let sem končal tako uspšeno, da bo to tudi naše poslovilno leto.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija 🙂 dobro jutro. Hja, kaj hočmo… tud men ne paše še zdejle tale snega… ampak, če že je, pol nej bo orenk… tko, da vidimo, kaj bo pozimi.

No, da ne bi res kakšna dva metra zapadlo 🙂 ne daj bože. Marija, želim ti srečno, predvsem pa varno pot v dolino s tolažbo, da poletje niti ni več tako daleč 🙂

Dobro jutro tudi vsem ostalim gmajničarjem :)))

Janijeva lubica ma pa zimske gume, tko da….

Eh, Jani, tudi moj lubi ima že od včeraj
popoldan zimske gume, to ne da ne, se
ne upam igrati z višjo silo. Sva pridrsala
gori na ene čudne viže in če sva prišla gori,
bova prišla tudi doli, ne de? Jani, cmoka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Evo i Seba se javlja. Tut moj a lubica ima zimske. sem včeraj premontiral. Yupiiiiiiii

Dejmo zima: DVA METRA SNEGA A ne JANI

Jutro Mariči , jutro poba !

Kako sta lahko taka , nemogoče je , da je sneg že sedaj . Zakaj ? Zvečer sem zaradi bolezni šla v posteljo že ob 07. uri. Ponoči sem samo vstala pa pupat čaj pa nazaj v posteljo . Nič pogledala ven. Zjutraj bi me skoraj kap . Pošasten videz na zelenici. Drevesa upognjena skoraj do tal . Grozljivo. Prezgodaj je še za sneg , drevje ima še listke gor kar ustvari dodatno težo , česar drevo ne prenese.
Jani , če te Mariči ne fenta , jaz te bom. Tko..

SNEGGGGGGGGGGGG OSEM METROVVVV

Jutro Cepica

ma ja.. kar gre gor, mora obvezno iti dol :))))))))

prov…. čakam :)))))

ja, če bi ti grozila da te fenta…. ojej, kam smo prišli

hov hov zauh seba :))

ne dva… osem :)))))))

Zau(h)ov Jani

Kar nej grozita. Mogoče bo pa še luštno

Ma ja. Več je ,bolj je luštno hehehehehe

Sej boš še dolg hehehehehe

Marči, je hudič če ni elektrike..
pol niti na forum ne mors it pogledat a ne ?:)

send $

Pravkar sem zgrnila ko ploh , ko sem nesla smeti ven. Pet minut sem mogla pol ležat , kr slabo mi je ratal , ej sem butnla nimaš pojma ..orenk…matr :))

jutro cepo

hehe..posluš Sebita kar piše spodi..mogoče bo pa še luštno. Vidiš kako on ve :)))

Izzivaš , da ja bi te :))

cmoka hehe

Jaoooo, prilagodi vožnjo vremenskim razmeram hehehehe

hehehe

Lahko prek agregata hehehehe. Ali pa na dinamo od bicikla hehehe

Pismo Jani, a veš da si dober s tem “hov hov”, ha, ha, ha :))))
Eh, dečko moj, ajde olaaaaadi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hov hov

Ja, pa zimske gume gor, pa še ketne (eh, pismo, se pardonjeram, te že maš, ne de),
pa če ne gre drgač, pa še ene mičkene ratrake na podplate!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sam tolk v opomin, Seba, da če se ti zdi, da si danes še
moški,se ti zna zgodit, da boš kaj kmalu teta, če nauš nehu
tult u isti rog z Janitam ….. ti pa un, pa dva metra snega!
Ubila vaju bom! Ne, ne ubila, hujš kazn vaju čaka! Skapila vaju
bom! Za evnuha vaju bom nardila!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mikica, tako je. In veš kaj, znan(a) se mi zdiš. Nekaj v tvojem pisanju me na nekoga spominja!

Lep dan ti želim!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close