Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

Pravniki - pomoč!

Default avatar

kaja naja

Hoj!

Spet bi vas poprosila za pomoč! Zanima me namreč, če bi mi katera napisala link od kakšne internetne strani, kjer odgovarjajo pravniki!

Ali pa, če mogoče veste ve! Namreč kupila sem telefon z napako, in ker je bil še v garanciji sem ga nesla na servis! Rekli so mi, da mi ga bodo zamenjali (dobila naj bi novega), ker se napake ne da odpraviti!

In zdaj me zanima v kolikšen času, bi morala dobiti nov telefon? Sigurno je kakšen rok, da ti dajo nov telefon, saj je v bistvu to njihova krivda!

Najlepša hvala za pomoč!
Default avatar

solzica**

in pa

Default avatar

kaja naja

hvala solzica!

Ali mogoče katera ve, kaj pomeni v primernem roku? Pri meni v garanciji ni nič napisano, koliko časa je primerni rok!

Hvala!
Default avatar

SILVA

V roku 45 dni.
lp

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic