Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pokorno javljam…

Pokorno javljam…

da sem še živa in da tudi brcam še pošteno!!

Moram vas pohvalit,..vse od kraja, da mi tako pridno polnite mailbox, da včasih ne utegnem vse ažurno prebrat,preuredit,prekopirat in pospravit..in da se včasih zgodi, da vam tudi kaj vrne nazaj..imejte potrpljenje…mož obljublja novo konzervo (bi rekel seba)..pa bom morda ulovila mišji rep :o))

Malo sem vas brala za nazaj..
Kako kaj kaže vaše srečanje prepared by Primamož?

In še pitanjce: kje se skrivata lara in romana?? Za zvezdico vidim, da ima padalske vaje..tudi vsa je bolj dosledna in se mi javlja…ti dve deklici pa nič..hm..hm.. A ŽE KAJ DIŠI PO POMLADI’??

Bodite skrajno in cmokov bpoln žakelj!!

ooo seveda da diši….dišiiiiii po pomladi seveda…vejice imajo že popke…aha:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lep popoldanski pozdrav tudi tebi Gaia .

Ej, Gaiči, pozdravljena tudi z moje
strani. Odmor imam, mož mi je dal
odmor, ki ga že krvavo potrebujem, zato
sem se malo javila sem gori, ker vas
vse skupaj že hudo pogrešam. Ampak,
bela cesta, vedno se zgrešimo; ko sem tukaj
jaz, drugi poniknejo, ko so tukaj drugi, meni
ne znese. Kaj bo iz vsega tega ???

Gaiči, čimprej novo konzervico, da bomo vrgli
zvečer ob pivičku kakšno super debato, pa naj
bo od sek.sa, od teh presnetih in obenem
čudovito enkratnih partnerjih, o naših živalicah,
o naših otrocih ……. o življenju nasploh in mimogrede
še kakšno super neumnost !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Gaia….čau…..se nismo slišale že kar nekaj časa….Ja. Tudi jaz nimam nič več stikov ne z Romano in ne z Laro…sem mislila, da smo postale z Laro že kar “kolegice”, ker smo se že kar nekajkrat slišale po telefonu, po Novem letu pa kar…tema….ne vem….upam, da je vse O.K. Kako pa kaj ti preživljaš dneve? Delavno? Upam, da se imaš fajn…Lep pozdravček in poljubček…

Hura še smo živi ne de:)

Glavno da se brca. Škrat ma dosti izkušenj – z brcanjem ne de…

(sploh rad v temo brcne, ja to je tkolele v mojih Butalah, ma je to tudi zlo dobro, ker ga poool pačas, pačas, mogoče s cajtom tud kej brcanje v temo zbrihta ne de).

Škrat ne mara konzerv, so zlo butalcem podobne imajo omejen rok trajanja:)) . Pa zmeri po svoje neki nardijo “ne čujejo dobro”. Škrat trdi
da je konzerva ziher en čist sam in edincat spol (ne moški, ne ženski, ne srednji).

Pol je pa kombinejš ubitačen ne de;-)

Ja Gaja, Pomlad je že tu (ko je.e meglo pa sneg u prestolnic) men kr neki u glav cveti in poli pravm da je pomlad (eni temu pravjo da mamo “čudne zime”). In poli jasn ne de da Vornih diška.
Cmoka-konzerviranga ne de

New Report

Close