Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LJUBEZENSKA IGRA

LJUBEZENSKA IGRA

Takole, prijatelji moji ljubi, mili in dragi.
Dobro jutro najprej vsem, potem ugotovitev,
da polna luha že vino seka, vsaj mene, da
se mi glih no malo rola, ampak še vedno ne
preveč, in ker se je začelo obdobje, ko ne
odgovarjam v popolnosti za svojo norost, za to
so poklicani drugi, med vsemi tudi narava sama,
vam izpišem še nekaj, o čemer razmišlja moj prijatelj Z.Modrej:
Razmišlja o ljubezenski igri in o njej govori takole:

————–
Vse živo in neživo stvarstvo je potemtakem nastalo iz ljubeznive zamisli; iz ljubezni za ljubezen; iz igre ljubezni za igro ljubezni.

Zato pri igri ljubezni ni pomembno, ali dajemo ljubezen ali jo tudi prejemamo; ali ljubimo ali smo tudi ljubljeni. Pomembno je, da smo v ljubezenski igri.

V igro ljubezni pa najlaže vstopimo z dajanjem ljubezni. Tega nam ne more nihče preprečiti.

Igrajmo se igro ljubezni. Najprej poskusimo dajati prijaznost, naklonjenost, ljubeznivost.

In že bomo v igri ljubezni, tej najčudovitejši igri vseh igre; v edini igri, v kateri dobivamo že s tem, ko dajemo …
————–

Tako, prijatelji, jaz se že igram, jaz sem že vključena v to igro in blazno prijetno mi je, verjemite ali ne. Poskusite še vi, ne bo vam žal. In igra je res sila zanimiva, simpatična, in ……….bogme, res se nekaj dobi v njej, četudi se je težko sprijazniti s trditvijo, da ni pomembno, ali tudi dobimo in prejemamo delček tega, kar dajemo. Mislim kljub vsemu, da je kdaj pa kdaj tudi to pomembno in ko ugotovimo, da nekaj tudi dobimo, smo sposobni le še več dati, več in več in mnogo in polno in vsega dovolj …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči, srce zlato moje…Te tvoje lepe misli…Po mojem si tudi ti ena romantična dušca, a?

love is beautiful :))))

Dobro jutro Marička 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Tudi tebi Jani eno lepo dobro jutro….in upam, da mi v torek nisi zameril, ker sem se malo pohecala…

My way:))))))))))))))))

Škrat prisega na tole igro-jaap.
Dokler ma to tudi miga ne de…

lalalalala
Brez ljubezni mi živeti ni………….(menda to ena Monika poje ne de…)

*Nekoga moraš imeti rad, pa čeprav drevo…… ali kamen….*

Mojo, Mojo Labodko
Pacmakam Vornih

hmmmmmmm… :))) zvezdica.. dej osveži spomin :))))) ma jest tolk težko kej zamerim.. da zih ni blo n’č tacga :)) Je pa res.. da sem full v gužvi zadnje čase.. tuki je gužva in nimam cajta vse spremljat.. tko da.. sem šele zdejle opazil tale post… 🙂

Ampak.. kot pravi tvoja soimenakinja.. tud to mora bit za kej dober :))

Lep dan tud tebi, pa… do branja :)))

He, he, yap, vidim da si ti tudi čisto noter padla …in love hehe..

brez ljubezni mi živeti ni,
srce mi moje to želi…

ja, je bila to monika, kovačičeva …
kakorkoli ona že ve zakaj jo je pela :))))
uf. luna je zuni…

IGRAJMO SE IGRAJMO SE,VESELO LJUBIMO!::.**+HEHEH
tUD HEC MORA BIT A NE?

mal priredbe ne škode,se pa fejst sliši…..

Hm ljubezenska igra,le zakaj se sliši tako preveč izigrano-zaigrana…naj bo raje malce bolj mistična,skrivnostna,sladka a ne boleča….

Naj bo raje ljubezenska rapsodija
…a se ne sliši lepše..aaa?
Tistih podlih igric muca res ne mara..tako lepa beseda kot je ljubezen…..:))))
NAJ VSEM SVETI TA LUČKA LJUBEZNI IN GREJE VAŠA SRČKA…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close