Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zahovič vendarle….

Zahovič vendarle….

ŠE ZADNJI ŠOK: ZAHOVIČ GRE DOMOV 06.JUN.02′ 06:36

Potem ko smo že mislili, da je spor Katanec-Zahovič včeraj dobil epilog, se je vodstvo Nogometne zveze odločilo, da Zlatka Zahoviča pošlje domov, poroča Radio Slovenija. Zvezdnik slovenske reprezentance je namreč v včerajšnjem popoldanskem srečanju z novinarji povedal nekaj neresnic. Predvsem naj ne bi bilo res to, da so vsi igralci na strani Zahoviča. To je sodu dokončno izbilo dno in ker je Zahovič še naprej vnašal razdor v moštvo, mora zapustiti Južno Korejo.

Vse skupaj si je muhasti Zlatko že prej zakuhal sam. Po tekmi s Španijo je z vulgarnimi izrazi napadel selektorja, zelo neprimerno pa se je vedel tudi do prvega moža NZS-ja Rudija Zavrla.

V soboto bodo torej naši proti Južni Afriki igrali brez najboljšega strelca. Misija nemogoče? Nikakor! Vzdušje v ekipi bo zdaj gotovo boljše, bojevitejše, poleg tega pa so fantje že večkrat dokazali, da znajo igrati in zmagovati brez Zahoviča.

(povzeto iz http://www.rtvslo.si/nogomet )

Tkole ! Vsaj nekaj sem imela prav :))))))))))

Kaj to… da gre domov 🙂 Zajček, glede na to, da ste včeraj meli strašno debato na to temo.. jest bi dal samo svoje mnenje…. Zahovič bo moral sestopiti z zvezd, če hoče še kdaj služiti denar. V zadnjih letih se je povsod samo.. prepiral.. igral pa večinoma le za našo reprezentanco. Po drugi strani pa bi Katanec to moral rešiti že doma, ne pa sedaj na svetovnem… To lahko pomeni, da smo.. popušili…. obe tekmi 🙂

Jani bo fuzbal še gledu ne glede na Zahoviča in Katanca 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Ja, seveda gre domov. Mene pa nič ne skrbi, tudi brez njega je in bo šlo, boš videl :)))))))

veš to je drugače kot tukaj, ko ne moremo drug brez drugega:))))

Mogoče bodo celo bolj igrali brez njega. Tudi jaz se strinjam, da ne bo konec sveta, ker ne bo igral.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Konec koncev, res !

… zapravlat miljone za promocijo Slovenije .. ki je ni bilo :))) ko so bili predsedniki tukaj …

evo .. zdaj jo imamo .. promocijo slovenije .. vsi mediji, ki kaj veljajo .. so se razpisali o Sloveniji :))))))) a ni to dobro :))) baje je tko vseeno .. al se piše dobro al pa slabo .. važno da se piše :)))))

Dobro jutro Slovenija :))))) dans je en super dan .. ful dobre volje .. jo bo treba izkoristit :)))

B.

moje mnenje …

tole SP je en velik biznis .. za igralce ogromna priložnost, da pokažejo kaj znajo in se fino prodajo … zato je čist razumljivo, da želijo izkoristit vsako minuto na igrišču, da pokažejo kaj znajo. Sam to še ni razlog, da lahko pozabi na vse okrog sebe in egoistično fura svoj prav .. do konca.

jest verjamem da tud Srečko ni brezmadežen, da je verjetno mal prilival ogen na žerjavico .. sam tuki ni debate .. selektor ma prvo in zadno besedo, pa če se raja razpoči .. tko je .. ker vendarle on dela dobro za reprezentanco, za državo .. bemti … za grb :)))

je čist ok da gre mulo domov … se malo zamisli nad sabo .. nad svojim obnašanjem .
Bo reprezentanca tudi brez njega preživela .. po moje bo vzdušje celo še bolše .. kot pred tem sranjem …

tko .. to je vse :))

B.

Končno ! Tip je tko prepotenten, da glava boli.
Jasno, da bodo zmogli brez njega.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja zajček, sej jest čist vem, da bodo oni lahk tud brez njega 🙂 Sam šloda, da se to ni že prej rešilo.. ne pa zdej … na svetovnem :)))

Jani gleda fuzbal 100 na uro :)))))

Barbi… bravo! Točno tako!

Jani se popolnoma strinja!

Ker je Barbara pozabila….. 2 okol kepe in na koruzo klečat :)))))) pol se bo pa fant… zamislu :))))

Jani ma prakso iz tega hehehehehe

Torej – dobil je kar je iskal in to o pravem času. Me zanima, kateri tim se bo še grebel zanj, ko je naredil tako štalo na SP in pustil svoj tim na cedilu. Vsekakor pa je za moje pojme največ kriva NZ. Če bi se oni pravočasno postavili na stran Katanca, bi vsega tega ne bilo.
Reklama pa, reklama….

Evo , točno to. Če bi NZS že včeraj stopila na Katančevo stran,
bi bil Zaho že doma, oni bi pa lepo trenirali naprej.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Morda bi se pa razpletlo celo tako, da bi se opravičil, nehal rovariti in bi ostal.
Po štali, ki jo je naredil, je pa najbolje, da je šel.

On pa res ne.Je tko trmast, da se ne bi niti pod razno opravičil.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Saj se je javno opravičil, češ da mu je žal za besede in zmerjanje selektorja. Preberi na official side FIFI 2002! On se opraviči, NZ ga pa za nagrado pošlje domov! To je poteza na mesu 🙁 .

Jaz tisto opravičilo jemljem kot prispevek k popularnosti.
Ne verjamem, da je to iskrena izjava.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

O iskrenosti nisem nič rekla. Vem da je stvar popularnosti…. saj konec koncev ni prvič, da ga najprej zasirje, potem pa hoče nekaj “popravljati”:::

jaja .. prednost prakse je treba izkoristit :)))

Absolutno in to vedno takoj !!

hehe .. kakšen tajming :))

Skladnost medicine !
Uspešnost zdravnic :))))))))

ja ja .. za uspešen tim je predvsem pomembna skladnost :))

Tudi pacienta, a ne Barbi ?

New Report

Close