Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pepi prognozira Janino horoskopsko znamenje

Pepi prognozira Janino horoskopsko znamenje

Spodaj navajam svoje mnenje o tem, kam uvrscam Jano glede na lastnosti horoskopskih znamenj. Gre za moj dolg stari prijateljici. Vse pripombe so zazeljene, clovek se uci celo zivljenje … Kam bi jo vi uvrstili?

Draga Jana,
Na osnovi tvojih skromnih javljanj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mislim, da si RAKICA
To utemeljujem z: blaginja bliznjih vec kot svoja, skrbna mati, ki ima rada dom, nekoliko plasna in tezko dostopna,vdan prijatelj zvesta mozu, zanimanje o tem kaj se dogaja…
Ce bi vedel da si muzikalen tip, da rada potujes in imas dober spomin, bi bil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} siguren.
Obstaja 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moznosti, da si Kozorog, zaradi: potrpezljivosti, mirnosti, molcecnosti, zadrzanosti, nesebicnosti, zvestobe….
Preostalih 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi enakomerno podelil na:
Bikica; tezka dostopnost, preprostost, skromnost….
Riba: plasnost, zadrzanost, skromnost, dobrota….

Tako je moje mnenje, se pa sele drugic v zivljenju ukvarjam s tem. Pri Mariji nisem imel dilem zaradi njenega boljsega poznavanja, saj je kot otprta knjiga, ti si pa moj zajcek… Mozno je, da sem povsem zgresil, kar sodim po sebi, saj res skoraj v nicemer ne odgovarjam tipicnemu izgledu mojega znamenja. Sicer pa je stari Gauss pogruntal eno krivuljo, ki ima neskoncno vrednost, nekaj je vedno lahko izven mej, mar ne? Pa se :nekdo je rekel: “Motiti se je clovesko..”.
Zdaj si pa ti na vrsti,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ali lahko še koga npr. mene postaviš v kakšno škatlico…me full firbec matra

Medo

Pa še mene, pliiiiiiiiiiiiiiiz.

nova
Uredništvo priporoča

Ma, jaz sem cisti amater, angel me prisilil, da sem sel pogledat te stvari… Ce zadenem pri Jani, morda se poskusim, drugace nima smisla, ceprav vas cenim, ker ste moji prijatelji…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jaaaaaaaa
pa meneeeeeeeeeee tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudddd

pliz pliz pliz pliz pliz pliz pliz pliz pliz

Pepino moj..a name bos pozabu..smrc smrc smrc..dej no..povej..u kaksen sod dreka bom se padla
hahahahah

Glej, za domačo nalogo ti poizkusiš narediti tele analize čez vikend.

Drug teden bom pa jaz astrološke karte iz rojstnih dnevov. Se strinjaš?

LP,Kaja

Saj ni štos ali zadaneš ali ne, štos je v tem da sprožiš razmišljanje bomo že pokomentirali priznali ali pa kaj drugega…….poiskusi.

Medo

hej jest vam pa tarot karte vrzem..no problemo..sam eno prasanje zastavte..OKI?????

Kaja, ti mi ne predstavljas problema, tud ti si enostavna, jasna, konkretna, mocna, skratka citljiva, ne nihas gor in dol po sinusu, edino malo si me vceraj zmedla s svojo neprickovano eroticno zapeljivostjo.., to se nisem cist postavil na svoje mesto…, za tebe bi slo, ampak nekateri so povsem nepredvidljivi, ker so dvojni…, saj ves Perla in M*****, pa se,pa se…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ta erotika je specifična lastnost mojega znamenja, ki je najbolj erotično od vseh. Vseka na dan samo ob posebnih priložnostih in z ljudmi, ki mi nekaj pomenijo.

Samo namig, Pepi – mal si brcnu u temo. Pa nočem bit grda.

Draga Kaja,

Ze nekaj casa sva sopotnika na Tjavedan, zato poznas mojo strupenost, prosila si me za uvrstitev v skatlico in jaz ti bom, po Hubertovem nasvetu, zeljo izpolnil. Torej ni štos ali sem zadel ali ne, štos je v tem, da sem sprozil razmišljanje, ti pa priznaj ali ne ali podaj argumente, ki pokazejo mojo napacno predstavo (mislim tisto, ko Pepi v temo brcne). Ravnal sem se po nacelih Tjavendan, tj pozitivnost. Mal pa sem moral zapoprat z minusom, saj drugac se lahko samo hvalimo. Verjamem, da se dobro razumeva, ceprav ti ne pletinicis rada…Poznam tudi pik skorpionke…, sam Pepi je neustrasen, ker se spozna na strupe…

Pepi predpostavlja: KAJA je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} SKORPION.
Razlogi:
Je pametna in zabavna, s nekim posebnim carom (naj se javi, kdor ga ni zaznal),
spodbuja druge k akciji (punce iz hujsanja, povejte..), je najboljsi in pozrtvovalni prijatelj (dokazov dovolj), ker jo obvladuje Mars (predstavnik moskega spola v astrologiji) je pogumna, delavna in ima veliko energije (glasno se zna dreti iz vrha hribov in nikoli ne pletenici) in ima mocna in strastna custva (ta erotika je specifična lastnost njenega znamenja, ki je najbolj erotično od vseh. Vseka na dan samo ob posebnih priložnostih in z ljudmi, ki ji nekaj pomenijo – pravi Kaja), je mnogovrstno nadarjena za vec zvrsti umetnosti in sportov (lahko verjamete, Pepi ima dokaze). Do vseh oseb moskega spola je skrajno nezaupljiva…
Njene srecne stvari so: torek, stevilka 9, kamen topaz, malahit in krizolit..

Pepi pa ne ve, ali Kajo privlaci mistika, ali je pobozna? (po zvezdah bi morala biti). Skorpionke so znane po neverjetni posesivnosti in ljubosumnosti do partnerjev ..In se negativne moznosti za skorpionko: Obstaja moznost, da se vda seksualnim blodnjam in razvratnemu zivljenju….

Zadevo povzel po horoskopu in po svojem videnju, pa nočem bit grd.

Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kaja. ko sem post poslal, sem se takoj za jezik ugriznil. Bemti, ko imam tako slabo paljenje, pa zmeraj zakasnim. Hvala ti za dobronamerno opozorilo za mojo krivo prognozo, saj ves sama, da sem povsem po temi tipal..Ce sem tud pri teb vse falil, se ti bom najbolj iskreno opravicil , ce bos to zahtevala! Sam te prosim, da upostevas, da je to Tjavendan..Orka dus, kako ga danes Pepi serje… Konc koncev ga pa tud lahk, kaj mislis?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dragi Pepi,

do tam, ko si pisal iz glave, vse štima.Točno veva, kje se v tvojem pisanju začenja črpanje iz horoskopov.

Mistika me izredno zanima, predvsem astrologija. Položaj planetov ob rojstvu dejansko nakaže človekov značaj.

Kar pa se tiče posesivnosti in ljubosumnosti : sem bila obupen primerek tega do cca. deset let nazaj. Z leti se topim in tudi pikam ne več(razen če me kdo res grobo izzove).

Da pa bi se vdala seksualnim blodnjam ? To je pa čisto mimo.

Tako , da se ne boj, da pi te pičila, kvečjemu dobiš enga cmokca na lička.

Pepi, dober si, dolžna sem ti najmanj pijačo. Moja ocena je -4. Če bi pisal samo iz glave, pa bi dobil petico.

LP,Kaja

Hvala, Kaja, ti za lepo oceno, saj sama ves,d a se na te stvari razumem, kot zajc na boben. Mal sem se igral in vcasih pa tud slepa kura zrno najde…Zal mi je, da sem pri Jani 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} falil, sam, a bi bila ti samo na osnovi njenih forumskih postov boljsa? Ves, da iskreno dvomim! Ce priznas, mi bo lazje, ker sem se zanjo bolj trudil kot zate…
Midva sva ocitno ena cudna patrona,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, Jana piše enkrat tko drugič drugače in zato je blazno težko definirat kaj je. Saj v opisih si popolnoma zadel. Samo znamenje si falil. Za namig – ona je ena žival. Tudi jaz ne bi zadela, če ne bi slučajno vedela , kdaj ima rojstni dan. Torej priznam. Ko priznaje, pola mu se prašta.

Jaz sem zmeraj odkrita in ne blefiram.Pa ne, da ne znam, samo ne zdi se mi prav, da bi prijatle tukaj na finto metala. Smo tko fajn druščina, da se pač pokažem takšna kot sem.

Ajd, drž se, Kaja

Najbolse, da z Jano zakljucva. To je sedaj moj problem. Strinjam se s tabo glede blefiranja. Jaz sem toliko star in taka cloveska razvalina, da res nimam komu in zakaj blefirat, ko gre za resne stvari. Madona, pa ne bom menda tako prek foruma zares punce osvajal! Tukaj, ko delamo, delamo, ko se pa zajebavamo, se zajebavamo… Vsec so mi tiste drobne zajebancije, ala lupcki, cmoki, oblizovavanja in podobno, to so bomboncki ob kavi in cokoladice za popestritev vsakdana. Res je ta druscina na Tjavendanu prava klapa in vidim , da stevilo prfkunjencev kar raste iz dneva v dan…
Lahko noc ,
Kaja

Mislite le mirne misli, Pepi

Dragi pepi!
Že, ko sem te vprašala, za tvoje mnenje o mojem horoskopu, mi je bilo popolnoma jasno, da imaš premalo podatkov o meni. Moji posti tu gor, ti sicer nekaj lahko povedo, vsega pa ne.
Pa vendarle, si v bistvu kar si pisal zadel. Tudi glasbo imam rada, enako potovanja, skozi življenje, pa se učim potrpežljivosti. Potrdil si mi tisto, kar sem že prej sumila, da je v tebi kar nekaj dobrega psihologa. Izgleda, da tudi jaz povsem ne odgovarjam tipičnemu izgledu svojega znamenja. No, vse skupaj je bilo mišljeno malo za zabavo, in nikakor ne zahtevano od tebe, da postaneš ” vedež ” , pač pa, da ostaneš moj dobri prijatelj!

Lp, Jana

Jana, prosim izdaj skrivnost katera “zvau” si. gorim od radovednosti… Pleaseeeeeeeeeee!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

ce mene prasas je levinja…no ja je sam filing…

Hvala Perla, samo kako naj Jano primejam z Milosevicem? Vse kar je pri njej podobno levom je ponos, dostojanstvo in marljivost, prisrcnost in toplina…, se motim?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, pepi, a čva še mal počakat…..
Kako si kaj sicer? Bolj počasi nama uhaja bolezen iz rok a ne? Ampak, midva se ne dava, sva dva, pa je lažje!
No, če boš hudo insistiral, ti bom povedala…..
Na enga cmoka, pa se bereva pol.

Lp, Jana

Ja, to je to, Hubert!

Ej, dobra ideja Perli, pa bo šlo? 🙂

New Report

Close