Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek za v vednost !

za v vednost !

Včeraj sem bil na klepetavčku samo od 10,00-10,15 (to vam dam v vednost ,in bil sem pod nikom “MUC” – namreč danes sem dobil čudne informacije, kaj se je gori dogajalo )
Lepo se imejte

Milslil sem na 22,00 uro

Prou ti je..nej te pa odklopijo, kot mene, p ane boš mogel gor, pa ne boš dobival takih čudnih informacij :)))

Lep dan, Štumpantl!

Jani

p.s. Pa še en vic, takole za konec tedna:

Sedijo frendi okoli ognja. Kuhajo in tenstajo polže, tiste s hišicami. Tenstajo, kuhajo, parijo in ko je bilo vse skupaj stenstano, začnejo te polže jesti.
Vlečejo, vlečejo, tisto nagravžnost, sesajo, vse do zadnjega polža… En frend se trudi, sesa, sesa, pa neč… pa še sesa, sesa, pa neč…
Pokaže drugim frendom, poizkusijo še drugi, pa neč, neč, neč, neč. Na enkrat pa se zasliš iz hišce:
“yessss, to mi deli, to mi deli, to mi deeeeeeellllllliiiiiiiiiiiiiiiii”

Pa lep vikend vsem :)!

nova
Uredništvo priporoča

hahahahaahah. pravi …
Si gledal košarko VČERAJ !
A smo the Best?

Jani … ta je dobr .. neki znan sicer … sam dobr 😉

Stumpi … kaj je že Perla nekje napisala … Kar seješ, to žanješ …
Jest pa rečem … nobena juha se ne poje tok vroča, kot se skuha … sej bo bolš … enga nika se drž pa bo ziher bolš.

Lep dan vsem … sončka je dovolj, lubčki še pridejo .. nekej jih je že blo 🙂 … ta bolani naj se pozdravijo .. ta užaljeni naj pozabijo … ta srečni naj še malo trosijo svojo srečo naokrog … vsi pa se čez vikend imejte skrajno lepo …

papa in radi se imejte
Barbara.

Barbara mas prav..jest pa dajem v vednost tole..da sem dons zoprna ko hudir..hja..nazalost mam slab dan…to sem začutila že zjutraj..NAJ NIHČE MI NEZAMERI! SE ZGODI-DA VČASIH NIC FLETNEGA NI!!!

Barabara, vici imajo sto variant, jaz sem se “spomnil” tele :))) Si se pa danes razpisala :)) pohvalno, pohvalno :)))

Yesssss, lepo se imej tud ti čez vikend, ops…seveda tudi vsi ostali…Jutri bom sicer nekaj visel tu gor popoldan, če bo kdo pri volji, naj pocinglja :)) ostali pa do ponedeljka…..ČAU!

Jani

p.s. pa lupčki, pa sončki na vse strani!

:)))))))))))))))))))))))))))
čist brez besed!

… sonček je .. in ti si skuštrana :)))

perla teb manjka ena orng neprespana in predivjana noč … a mam prav, al mam prav :)) ?
Greva lohk enkrat skupi ven .. se znoret .. kaj praviš ??? 🙂

B.

ja pa res neki velik pišem danes 🙂

a tisti frendi iz vica so slučajno v vojski … pa nimajo kej počet .. pa se nad polži izživljajo ??? :))))))) … sej sem že tih …. hehehe … lep dan pa pa pa … lubčke za vse vas …. cmok …. B.

Madona ,da bo res treba..pa še neki zraven..hihihi..eto me ze počas popušča tale zoprnija..heheheh

Barbara :))))))))))) lahko bi rekel :)))))), da ti veš :)))))), več kot jest :)))))))))))))))

Zaslužiš enega veliiiiiiiiiiikega cmokca, Evo!

Cmmmmmmmmmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook!

Jani

Hja – frendi so Tjavendan forumovci, ki so enega izmed sebe žrtvovali in spravili v hišico…

Le koga ????

…ja, Mici, res je! Polž je bil tist revež 🙂

Čau!

OK – pa kdo izmed vas je bil tisti polž?

Sorry – preveč sem firbčna…

odpiram stare teme

New Report

Close