Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja ab-tronic in druge naprave

ab-tronic in druge naprave

Prosim za vaš nasvet (pa ne me takoj obsojat, češ, da so te naprave trapaste): ali kdo ve kdaj po porodu lahko začneš uporabljat npr. ab-tronic alli metuljčke za elektrostimulacijo in oblikovanje mišic?

Rada bi namreč učvrstila trebuh (ne svetujte mi trebušnjakov, ker jih sem prelena, da bi se potila na tleh…), pa ne vem ali lahko 2 tedna po porodu dam na trebuh elektrostimulacijski pas ali metuljke.

Saj bi vprašala dr. Pušenjaka, pa je na dopustu…

Vprašaj na forumu Prehrana, trening in oblikovanje telesa ali pa tam pobrskaj po starih postih, je ogromno materiala o tem. Samo opozarjam, da so izkušnje z metuljčki in ab tronicom v glavnem zelo slabe ( nobenega efekta ), žal. Mogoče nekaj malega pozitivnega o ab swingu, drugo pa vse negativno mnenje. O metuljčkih so spraševali že tudi na družinski medicini, pa tudi ni bilo preveč pozitivnega mnenja, se bojim, da bi bilo isto tudi pri dr. Pušenjaku. No, sicer pa naj še drugi povedo, mogoče pa ima kdo celo kakšno pozitivno izkušnjo ( čeprav močno dvomim :-)…..). Lp.

Ej, saj trebušnjaki niso nič groznega, jaz jih vsak dan naredim od 600 do 800 in sem z rezultatom (čvrst trebuh z radiatorčki) zelo zadovoljna. Komaj čakam, da grem na morje in jih pokažem :))

Lucy,

vsaka čast … 600 do 800 … ma kje se mi pa da. Saj rada športam, ampak trebušnjaki so pa, tako kot tek, nekaj kar mi enostavno ne diši.

Naj povem, da sem po prvi nosečnosti uporabljala ab-tronic in sem bila zadovoljna. Samo ne vem, če 2 tedna po porodu že lahko pas dam na trebuh.

Hvala tudi tebi, Helpa. Bom še na tiste forume pogledala.

Vanja,

če si imela carski rez počakaj cca. 6 tednov po porodu, drugače pa lahko zadevo mirne volje uporabljaš. Sama sem tudi ena izmed tistih uporabnic, ki pravijo, da zadeva ni larifari, pa čeprav prihaja “spet” iz “Amerike”: – po 2 porodih sem zadovoljna s svojo postavo – uporabljala sem predhodnika “metuljčka”, kajti za trebušnjake pri 2 malih otrocih ni šans :-))) In če ne pretiravaš pri uporabi, izgubiti razen maščobe nimaš kaj! Je pa res, da moraš zadevo dosledno uporabljati – tisti, ki so prezgodaj obupali glede tega pa jasno da jamrajo in pravijo, da rezultatov ni……

Vsa čast lucy, če seveda že imaš otroka, da imaš čas za 600-800 trebušnjačkov! Sama ogromno kondicije, samodiscipline in potrepljenja, a včasih si delo rada tudi malce olajšam in se ne “mučim” še dodatno :-))) Pa imam ravno tako “radiatorčke” :-)))) No, bodi dovolj, da ne bodo nekatri rekli, da se preveč entuziastično hvalimo :-)))

Lep dan,

Binka

No, pol bom pa kar začela trenirat … ha, ha, ha. Ab-tronic na trebuh, metuljčke na rit, pa je!!!

Malo se hecam, ampak kar je res, je res.

binka, vse se da, če se hoče. jaz imam tud malega otroka pa tud delam trebušnjake (200-300/dan). če ne drugače, mi je pa on za utež, pa je. mali se prav razveseli, ko se uležem na tla in rečem, da bova telovadila. je takoj ZA.

Draga m.,

seveda se da…. a ti imaš enega otročka, jaz pa dva…..in to še oba v plenicah……. to je pa veliiika razlika :-))))
In to pomeni popolnoma drug “delovni čas” in dnevni program kot tvoj, če uspem, padem v posteljo najprej ob pol enih zjutraj, tako da si ne predstavljam, kdaj bi lahko delala trebušnjačke z obema na trebuhu….No, sporoči, ko boš imela še kakšnega otročka, kako bo potem :-))))

Srečno,

Binka

New Report

Close