Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KOZMIČNI DOGODEK

KOZMIČNI DOGODEK

Danes se začenja zanimiv vesoljski dogodek, ki bo odprl pot nadaljnjim vibracijam, ki bodo sprožale nastanek tovrstnih nepozabnih trenutkov vse do leta 2013, poroča spletna stran New Civilization Network.Dogodek naj bi se, ne glede v katerem časovnem pasu boste, začel danes, približno ob 10. uri in 17 minut, trajal pa do srede, 18. oktobra, do 1. ure in 17 minut zjutraj. Največjo moč pa naj bi dosegel danes okoli 17. ure in 10 minut.Zemlja naj bi se namreč v torek srečala z ultravijoličnim pulzirajočim žarkom, ki naj bi prihajal iz višjih dimenzij, tam pa naj bi ostala kar 17 ur. Soncev mrk
Posameznik, ki se bo osredotočil na slabe misli, bi lahko škodoval. (Foto: Reuters) Žarek, katerega pot se bo prikrivala z Zemljino, naj bi bil usklajen z resonanco naše srčne čakre. Žarek s posebnimi sposobnostmi naj bi bil modre oziroma magenta barve. Ko bo žarek prečkal Zemljino pot, naj bi bila možnost, da se bodo želje, misli ali namere – ne glede ali so dobre ali slabe – uresničile, vsaj milijonkrat večja kot ponavadi. Tako naj bi bil torej žarek za posameznike, ki danes razmišljajo negativno, zelo močno orožje. Po drugi strani pa bi bil lahko čudovito darilo za osebe, ki mislijo pozitivno in ljudem želele dobro.Zato naj bi bilo najbolje,da ste v času, ko se bosta poti Zemlje in žarka prekrivali, pozorni na svoje misli in jih usmerite v ljubezen, mir, obilje in zdravje za vse ljudi na svetu. Ker naj bi se želje in misli hitreje uresničile, bi nekateri srečni posamezniki lahko doživeli tudi čudež. Tek na plazi
V času prekrivanja poti Zemlje in žarka se predajte pozitivnim mislim. Najbolje, da ste takrat v naravi. (Foto: Reuters) Priporočljivo naj bi bilo tudi, da bi v času neprecenljivega kozmičnega trenutka meditirali, pri čemer se osredotočite na pozitivne misli. Najbolje naj bi bilo, da danes ob 17.10 uri najdete miren kotiček v naravi, na primer ob kakem velikem drevesu ali na obali, kjer boste slišali le šumenje valov. ;-))))

Skratkamislite in delajte pozitivno……………pa ne samo danes………ampak vse dni v letu;-))

jaz sem si za danes nekaj lepega zaželela……..v bistvu mam kar nekaj želja………bogsigavedi kolk se mi jih uresniči…hmhmhm

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

bom pa jaz pri zdravniku…in mislim, da ni potrebno pisat kaj si bi želela…

Edino to, da bojo moji sončki zdravi in da bo vse o.k…kajti če bodo oni zdravi….bo tudi njihova mamica srečna in vesela..

:))

The best in life is free

amen;-))))

če še niste imeli noric ste vabljeni na kofe pa piškote;-))

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

nismo jih še imeli…

in skor, da bi prišla k tebi…da jih čimprej dobimo in da bo pol čimprej konc…:))

The best in life is free

ti kar pridi

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

Ja, ja, tole je bla pa danes sveta resnica…
Sem tudi jaz mislila na najlepše in najslajše želje…;-)

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

jaz tudi.na karjolo polno malte….in na kamne, ki sem jih mogu še vgradit v zid.
res super kozmični dogodek sem imel!
:-)))

a ti Alcatraz zidaš al kaj?:-))

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

Vizuelno sicer ne izgleda tako……bo pa funkcija enaka za nekatere.
:-))))))

Dej, dej…
Bod srečn, da si zdrav, da lahk delaš!!
;-))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

A sem kje napisal,da nisem slučajno?
:-))))

Nisi.
Torej je vse jasno!
Šeee kozmosa, šee….
;-))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Pa še ene tri babje riti prosim.Kozmos hvaležno vrnem v tem primeru.
;-)))

Jaz pa menjam tri za eno dobro (moško) . 😉

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

New Report

Close