Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ČUVAJMO….

ČUVAJMO….

………mlada življenja,ljudje….

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Le slabe pol ure kasneje se je bližini Vrtovč na ajdovskem koncu zgodila tragična nesreča pri vožnji s traktorjem. 51-letni voznik neregistriranega traktorja, doma iz okolice Nove Gorice, je vozil po kolovozni poti iz vinograda proti križišču z makadamsko potjo. Na zadnjem delu traktorja na kovinski ploščadi, pritrjeni na hidravliko, so se peljali šestletna deklica, njen štiriletni brat in njuna 37-letna mama, vsi iz okolice Nove Gorice. Preden je voznik pripeljal do makadamske poti, je iz neznanega razloga zapeljal v levo, tako da je traktor zdrsnil in obstal v vinogradu, potniki pa so padli s ploščadi. Pri tem je bila deklica tako hudo poškodovana, da je na kraju umrla, njenega brata so zaradi hudih poškodb glave odpeljali v šempetrsko bolnišnico in nato s helikopterjem v UKC Ljubljana in je v kritičnem stanju. Hude poškodbe je utrpela tudi njuna mati, ki se, tako kot voznik, ki je bil po doslej zbranih podatkih najmanj poškodovan, zdravi v šempetrski bolnišnici. Kraj sta si ogledala dežurni preiskovalni sodnik in dežurna državna tožilka. Voznika traktorja bodo ovadili zaradi kaznivega dejanja povzročitve splošne nevarnosti.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ni prav da umirajo ničkrivi otroci……:((((((((((((

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Jooj, zdej je pa še tle treba črno kroniko glašat…. kot da je ni povsod dovolj…. ufaa

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…samo v opozorilo..

je bilo mišljeno…

da bodimo previdni in predvidljivi mi starejši…

otroci niso… umre pa jih preveč zaradi nespameti nas starejših… žal..

pa oprosti če te to jezi…lahko prosim primoža da pobriše post…pa če tudi ne vem zakaj bi…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************
nova
Uredništvo priporoča

……………………čuvajmo…………………..

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

… osebno to mamo – od malih nog – skupaj sva hodila v vrtec, šolo ….

Tragedija – na kratko, z eno besedo

Roko na srce – čeprav v takih trenutkih to težko izgovorim – nesreče sploh ne bi bilo, če bi se zavedali preprostega dejstva, da se na tisti ploščadi preprosto ne sme prevažat ljudi – posebno pa ne otrok

…res je .. in tega da je traktor delavni stroj..

v bližini takšnega stroja pa naj se otroci nebi zadrževali….

… btw; zakaj me je to še bolj prizadelo…?????
ker smo v sorodu imeli takšno smrt(3leta staro deklico)..ja žal..
in za malo je smrti ušel sin od prijatelja…(star stiri leta)
resnično je preveč tega….

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

New Report

Close