Starševski čvek

Jutro!!

Default avatar
Dobro jutro vsem!!!!!!!!!!!
Danes mi ne gre tako na jupi, jupi, je kot v petek ampak tudi pondelka bo enkrat konc;-))))))))))))))))))))
Default avatar
Ojla,dobr jutrčk.no saj se bo dobra volja vrnila in ti bo smeh narisal ustnice...Ja kaj te ni dragi nič zjutraj pocrkljal,da si slabše volje in ne bo jupijade??:-)
Default avatar
Ma me je me;-)))) Sam kaj, ko sem mogla pol u službo.
Ma niso glih ponedlki zame, mi bl ležijo petki;-))))))))))))))) Ampak slabe volje pa vseeno nisem;-)))
Kako kej moj fikus;-)))))
Default avatar
Kako si kaj vikend preživela?...Fikus bo rastel še bolje,če ga zaliješ s postano vodo in kv.gnojilom:-)Selitve iz prostora v prostor pa fikus slabo prenaša.
Default avatar
Ma nč posebnega - v soboto ena feštica s familijo pri kolegih. Včerej pa sem bla tečna ko drek - eko, prznam;-))))) Vsa čast mojim dedcem, da so zdržali;-))))
Sicer pa sem danes na forumu vidla, da se je tudi Croftovka prtoževala čez vikend. Se bova morale drugič dobit na enem kufetu, pa bo rešeno;-)))
In ti?
Default avatar
Jst sem ga pa tako vesela...... :)))))))

Default avatar
Sm sam čakala, kdaj se boš oglasla s tvojim pondelkovim navdušenjem;-)))))
Ti moraš jmt res eno dobro službo - zrihtaš še meni?? v;-)))))))
Čez vikend pa bi obe bolje nrdile, da sva se dobile na enem makjatu - tebi je blo baje dolgcajt jst sm bla pa včerej tečna ku hudič;-)))))
Default avatar
Sem ti rekla, da mi pusti številko....... matr, cel vikend sem bla sama......

Default avatar
a vidiš......kako set lahko ženske vesele...sam da blo.....že nekrat konec vikenda..haha

aa je bilo še kaj drugega?..upssssssssssssssss

jutrček simpatija
leta letijo - iščem stevardeso.....
Default avatar
Ma nism glih čakala konc vikenda, samo malo tečna sem bla, drgač pa je bil vikend čisto OK - samo malo prekratek;-))))))
Default avatar
Kar v redu,malo sva bila na obisku pri prijateljih,je pa prehiotro minil ta vikend...Ja najbolje da se dobita na kavi in prijetnemn klepetu,bo razpoloženje takoj boljše:-)
Default avatar
Jutro vsem......

uff kok ste dobre volje...... ej! pondeljk je.....

No do konca dneva bom tud jest boljše volje.....
Default avatar
greva skupi?...se bova vsaj odpočila..hahahaha
leta letijo - iščem stevardeso.....
Default avatar
Si kaj nabirala gobe?Mogoče kolesarila čez vikend?
Default avatar
Ja sem v soboto sem bil na Šmarni,včeraj pa na enourni hitejši hoji.Za gobe mi je pa časa zmanjkalo.Praviš da si bila na Zvohu?Je to mogoče od Krvavca naprej Veliki zvok?