Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zadnje vrstice

Zadnje vrstice

Naj bodo to zadnje vrstice….

Zadnje….katere pišem tle gor….

Pa četudi potem izpadem smotana, čudna, občutljiva in kaj vem še kaj….

A sem slučajno včeraj spraševala kakšne podrobnosti glede srečanja??? NE! A sem slučajno spraševala če je kdo koga pof*** dijo p****??? NE!!! Allora??? Spraševala sem samo kako je bilo…kolk vas je blo…in katera je bila tista »ta srečna« rožica…. In kaj dobim v odgovor? NIČ! Edino Lunca….hvala ti….ker ti si nekaj napisala potem….ko mene ni bilo več gor na forumu…. In hvala ti…Lunca…ker si mi obljubila….že pred srečanjem….da mi pošlješ slikce…ker sem kao »vaša«…ampak po tem, kar se je zgodilo in kar se je začelo tle gor dogajat….nočem več bit. Pa tudi slikc mi ni treba pošiljat. Ne rabim jih….

Mi je žal. Vsi ste me razočarali…….in me srček boli zdej že dva dni na ta račun….

Prijatelji naj bi bili tisti, s katerimi se deli tako veselje kot žalost….toda dokazali ste….da to niste….

Ne razumem in ni mi jasno….zakaj ne bi podelili lepih trenutkov s tistimi, kateri nismo bili tam gor…. In lepo prosim….ne mi govort…. »Bi prišli…pa bi videli kako je bilo«…itd… O.K. Nekateri pač niso imeli interesa prit. Kaj pa tisti…kateri smo hoteli…pa se ni izšlo??? Pa ni bilo čisto nič nalašč? Ker sem…jaz recimo….imela že vnaprej napovedano praznovanje rojstnega dne moje mame na isti dan….ker je imel možek v petek nezgodo….in sem namesto na dva otročka………morala »cajtat« še njega….ki zaradi poškodbe ni bil sposoben otročkov dvigat….itd….itd….

Ne vem….

Hudo mi je….

In žal mi je za vse….

The best in life is free

Močno upam,…da to ne bodo tvoje zadnje besede tuki gor,…kajti ti si bila z nami,….če ne drugače,…..ko smo grabili po pladnjih,…….
O podrobnostih boš verjetno izvedela po kakem mailu,….ker dejstvo je,……podrobnosti pač niso za vsa ušesa,…..
Ti si jih zaslužiš,….in verjemi ,…sigurno jih dobiš,…prav tako kot kako slikico,….

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

…stelči… ne prenaglo..

prosim…..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Srce … ne tko oštro … Sej ni tako hudo kot zgleda. Pač so se mal pohecali … Itak bova pa obe deležni vseh podrobnosti iz srečanja … ;))) :)))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tudi tu so to moje zadnje besede.Nisem tu kot ena tarča za besedne napade in žrtev za stresanje jeze….Stelči tebi pa lep pozdrav in upam,da se kdaj vidiva.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Stelči, ne tako no! Komaj sem te spoznala, zdaj pa kar odhajaš.

Točno tako bugi, kaj se to pravi zdaj ajfrat?!
Kar se slikic tiče, jih še jaz nimam, kaj da bi jih imele že ve…
In seveda – jasno, bosta kakšnega maila deležne tudi ve, kako bi pa bo drugače, noo…

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

a te pridem skuštrat…smrklja mala cortkana……upssssssssssssss

čaki ti neki pošlejm…na mailček…upsssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

meni tud?…khmmmm

leta letijo - iščem stevardeso.....

pa men maxica, ko s tak cartig?

Pa dej Stelči, nooooooo:)))) Pismo, jaz res nisem hotela, da bi tako izpadlo…. Anci, sem se prow zabavala, ko sem videla, kako ste neučakani…Sorčiii…:))

Ma ki smo si že tam veliko povedali, vsaj jaz nisem imela potrebe javno pisat…

cmok!!

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close