Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutranji rituali

Jutranji rituali

Zjutraj,ko vstanete…kakšni so vaši rituali brez katerih skoraj ne morete uačeti dneva?Je to kava,čokolada,popečen kruh s šunko in sirom,hiter sex ali šop pokajenih cigaret,hiter tek dvakrat okrog hiše ali bloka…?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

počasi žani se prebuja,
se novo jutro mu ponuja,
ves divji pomisli na ritual –
ritni ritem ga čist bo prežgal….

:)))))

............................................... .............................sam mal še...........pa bo!..........................

Moja rita dobr dela,haha.Je zmeraj v stanju pripravljenosti…..za strel:-)

Smej se,pa bo dan prijaznejši
nova
Uredništvo priporoča

Najprej en liter kave … pol eno škatlo cigaretov … en hiter sex … en lauf okrog bajte … eno štruco kruha szi pršutom in poplaknem z toplim kakavom … in pol se lahko začnemo pogovarjat … :))))))))))))))))))))))))

HAHAHAHA …

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugi pa imaš kako jutranjo navado brez katere ne začneš dneva?Skodelica čaja,kozrec soka,cigaret…?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Če si spet začela kadit, te bom po riti!!!!!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Moj jutranji ritual…..
Spati…. spati…. spati….. do zadnje sekunde, pol pa zobe oprat, v hlače skočit in to je to! Aja, in zamudit v službo 2 minuti. Vsako jutro, hihi….

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Pa priboljški?Nič…vsaj bonbon ker kadiš…………cigaret ne.Kako si Gospa profesor?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Kaki priboljški?????
Zjutraj je še najboljši priboljšek BLJAK!
Jaz spadam med tiste, ki se zbudijo ob petih popoldan… in takrat začnem funkcionirat…
Bonbonov ne maram.
Kadim ne.
Za seks zjutraj nisem dovolj budna….

Hja, tak je to….

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Sklepam,da imaš nizek krvni tlak,ker dooooolgo sladko rada spančkaš…..Komaj čakam dan D.Yesss

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Jaz krvnega tlaka sploh nimam.
Mi ni jasno, na kaj delujejo moji možgani, ker v tako podtlačnem stanju kri do njih ziher ne pride….

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Ti ga že kakšen ali kaka situacija zviša?Piješ kavo v šoli?Me boš kaj za ušesa na dnevu D ?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Meni pritiska ne dvigne NIČ!
Kave ne pijem…. ker mi je potem slabo.
Za ušesa pa nisem še nikogar. No, lahko pa si prvi, če bi te to veselilo!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

:-)Nee!Kaj pa smučanje?Na Pohorje greš kdaj ali si bolj hišna uživačica?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Grem, ja….
Če ni premrzlo… ker jaz sem bitje poletja in sonca….

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Športaš veliko ali ?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Vstanem tako pozno, da je že čas za večerjo!!Pol pa kadim in kofetkam.
byba

Ojla ti si pa nova gospa-ična tukaj.Dobrodošla!

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Sem nova ja, mi je prav všeč pri vas.
byba

Jaz?
Moj najljubši šport je spanje.
Pa tvoj?
Poleg gledanja poletov v Planici!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Ha,ha,ha…kaj ni lepo plesal striptiz tist pjani model?….Jaz zelo rad kkolesarim,hodim v hribe-manjše,pa plavam zlo rad in se pogovarjam s prijetnimi ljudmi,kot si ti.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Super in jaz te kar sprejmem v moje roke.Face imam rad.Iz kje prihajaš?Mlajša pod ali nad 30 ?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

sem z gorenjskega, starejša nad 30 in še mal ha ha

Mojih let in jaz tudi iz Gorenskega.No končno ena Gorenka.In si blond,črna sexi?Si v službi?da nisva sodelavca,ha,ha.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Seveda sem sexi !!!! Barva las odvisna od vremenskih motenj!?
U služb sem tud, možno, da sva sodelavca.
byba

New Report

Close