Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nekaj žalostnega !

nekaj žalostnega !

……….pridi k meni…..ostani ob meni, za vedno prikleni me na svoje ljubeče srce.
Poslušaj te sanje, te neizpolnjene želje, ki nama bodo uresničile se.
Spomni se name, poglej med vse zbrane, čeprav me med njimi ne bo.
Ne briši si solze, saj solza je življenje, ki ga skupaj ljubiva.
Vedno v meni boš kot ptica, ki solze pregnala mi je.
Le čuvaj najino ljubezen, poslušaj jo kot pesem, ki jo pel ti bom vse dni…..

——————————————————————————–

..se ti zdijo to le besede, prazne in hladne……

*

leta letijo - iščem stevardeso.....

A ti se vračaš k svojim koreninam frend?
;-)))

Bi ti nekaj napisala, pa ne bom.
Uživaj naprej.

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."
nova
Uredništvo priporoča

Piz*do mat*erno, a veš, da maš prav, stari!
Se čist isto počutim ko ti – za kur*ac!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Cmok,cmok,cmok!!!!
:-))))))))))))))))
Sem žemislu,da je kej hudega s tabo.

Cmok,cmok,cmok tudi tebi!
A to, da se za kur*ac počutim, ni nič slabega?!?!?!?!?!?

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Lejo mojo….

Pa dobr a ni dost, da sem jest za en dek.urac…

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

.pa ne ti tudi!?

...............Đekajmo se.........

A hudiča, a pol nas je za cel bataljon v kur*cu te dni?!?!?!?!?!?!
Tega pa nisem vedla…..

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Lejo, še ena!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

….bomo kakšno društvo vkurcanih bab ustanovile?
:)))

...............Đekajmo se.........

Kurca uporabi za kaj druzga….naprimer za zboljšanje počutja!
🙂

Jah jebat ga…-;))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Dolg te ni blo…..:)))) Še nisi prišla k sebi? :))))) Demo, demo, babe…..oštja….:)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…to, TO…-;))))))))))))))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

In kam boste mene vtaknile? Za precednika mogoče? :)))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…. a vi hodite še kar nazaj….:-) mene so pred malo manj kot 40 – timi leti spravli ven in ne grem več tja…..

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Ma res so malo čudne te babnce…..:)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Ga ni….. smrk….. se je odpeljal.
Pa a veš, da mora z mano RES nekaj narobe bit, ker NE BOM zdajle napisala, da iščem nadomestnega zdaj…. za eno hitro akcijo…..

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

hm…hm…

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Jebat, jebat, sam koga?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Life?

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Od česa bi pa naj k sebi prišla?
A, tisto kozo s koso maš v mislih!
Ne, ne, ni samo to…..
Je vsega po malem…..
Life me jebe, life…..

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Hello, stranger!
Pogumna misel, namreč ta, da se ne pustiš nazaj not nagnat…..
Čestitam…..
Mene pa ko zanalašč nenehno nazaj not tiščijo, kur*be zagamane!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

PreCCCCCednik bo pa nekdo, ki v resnici ma kur*ca, drugače bo hudič ratal…… si predstavljaš same ukur*cane babe….. jao…..

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Ne life ne moreš, ker jebe life tebe….

Jebat je boljš moške..-;)

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

New Report

Close