Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, specializantka TA psihoterapije, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , specializantka TA psihoterapije, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

Terme Čatež ali Portorož?

Default avatar

Nataša J.

Oj!

Zanima me, če je bila katera v Tetmah Čatež, in sicer v hotelu Terme. Kako ste bile zadovoljne, hrana, bazeni, zanimivosti,...?

Druga varianta je Portorož, in sicer hoteli Morje. kakšna je ponudba tam - hrana, bazeni znotraj hotela, zanimivosti,...?

Odločamo se in zanima me tudi, kje se da več videt (mislim okolico; npr. Piran -a se da iti peš iz Portoraža?), saj čofotanje v vodi ni bistvo našega dopusta.

Hvala za informacije.
Default avatar

barbara*

kar se okolice tiče je Portotož sigurno bolša izbira saj imaš cel kup zanimivih zadev tam okoli .. soline, Dragonja, vasi v zaledju (koštabona, Krkavče ...) Strunjan s svojim klifom in še in še ... pa še klima in vreme je trenutno tam bol ugodno.

Čatež imaš sicer lepe bazene ampak okolice za peš sprehode ni ravno veliko (če kolesarite ali rolate je malo bolje) ... drugače se lahko zapelješ z avtom na izlete do Mokric ali okoliških samostanov ...

o hotelih pa nebi vedela ... predvidevam da sta oba na nivoju :)

B.
Default avatar

solzica**

Mi smo bili aprila v hotelu Toplice, ki je s hodnikom povezan z zimsko riviero, letna pa ni daleč vstran. Hrana je bila super dobra, ogromno, vse samopostrežno. Če hujšaš, raje ne hodi tja:)
Sobe imajo klimo, so lepo opremljene. Kopalnice nove, čiste.
Za sprehode pa je res dolgočasno ampak mi smo itaq bili celi dan na bazenu.

Na tvojem mestu bi pa jaz tudi raje izbrala Portorož-morje je vseeno morje.
Default avatar

tajčaa

Če radi preživljate počitnice v naravi, vam predlagam Bohinj.

1. Včasu med 15.07. in 20.08. je jezero primerno za kopanje ( vsaj načeloma saj letos malo slabše kaže)

2. Če se ne motim, je v Boh. Bistrici že odprt vodni park

3. Ogromno možnosti za sprehode in enostavnejše družinske ture

4. Izlet na hladno Pokljuko z avtom

5. Izlet z gondolo na Vogel

6. Ogled planšarskega muzeja v Stari Fužini

7. Jahanje konj (mislim, da tudi ponijev- ni pa preverjeno) v vasi Studor.

Pa še kaj bi se našlo.
Default avatar

ena...

se strinjam s solzico, morje je le morje....

Hoteli morje so super, npr. Slovenija, ima en manjši pokriti bazen in enega zunaj na terasi.
V Čatežu pa je hotel Toplice boljši kot hotel Terme. Je pa bazenski kopmleks v Čatežu odličen, ampak če ne mislite preživeti cel dan v vodi, vam jaz priporočam Portorož.

LP
Default avatar

Maruša

Jaz bi izbrala Bernardin v Portorožu - Histrion
Default avatar

ena...

iz Portoroža vozi mini bus do Pirana. Mi se vedno peljemo, naša dva sta stara 2 in 4 leta in jima je predaleč. Mislim, da je peš kakšne pol ure hitre hoje mimo Bernardina (iz centra Portoroža do Tartinijevega trga). Sploh npr. poleti, ko je vroče.

LP
Default avatar

METI

Navijam za Histrion-čudovito!
LP, Meti