Starševstvo in vzgoja

Odgovarjajo: mag. Nataša Durjava, EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka • prof. Andreja Vukmir, spec. zakonske in družinske terapije • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Dopust na Hrvaškem ??

Default avatar
PREKOPIRANO,
KOMENTIRAJTE.

Velika slova su zbog Cut/paste s Večernjeg lista.

--------------------------------------------------------------------------------
...71 zastupnika prihvatila je sinoć Vladin prijedlog da se iz strogog režima ekološko-ribolovne zone u Jadranu, koja će stupiti na snagu 3. listopada, izuzmu članice EU do postizanja dogovora o zajedničkom ribarenju,...
--------------------------------------------------------------------------------

Da mi je znati koji su to zastupnici (HDZ i koji još)

Milsi sam da će HDZu biti teško skupiti dovoljno glasova za većinu, kad su manjinska vlada, a oni vrlo lako provlače svaku odluku, kao da imaju normalnu većinu u Saboru.

chainbreaker

Onliner
Diskutant #23043

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 09:02

RE: ZASTUPNICI SINOĆ IZGLASOVALI DA SE ZAŠTIĆENI POJAS U JADRANU DO DALJNJEGA NE PRIMJENJUJE NA ČLANICE EU

Tko su Slovenija i Slovenci puno njih ne shvaca. Ne shvacaju niti nakon sto su onako tipicno slovenski pokrali novce hrvatskih stedisa u LJB, nakon sto su tipicno kao pravi Slovenci-tati pokrali hrvatsku struju, kao sto su kao pravi Slovenci-uljezi okupirali Svetu Geru. Neki ne shvacaju, a neki shvacaju ali se raduju svemu sto je na stetu Hrvatske. Svi trebaju znati da su Slovenci ono najgore i najnize sto postoji na ljudskoj skali.

Nakon sto su vlada i sabor jucer povukli odluko o ekolosko-ribolovnoj zoni nadam se da su i posljednji idioti shvatili da su nam Slovenija i Slovenci gori i primitivniji neprijatelji i cetnici nego Srbi.

Za domoljubne i drzavotvorne Hrvate preostaje ono sto takvu bagru najvise boli. BOJKOT SVEGA SLOVENSKOG!

Dakle nikada nikakvu slovensku robu, nikada u Merkator, nikada u Catez, nikada u Sloveniji tankirati, itd.

Osim toga pozivam sve Hrvate koji rade u turizmu i ugostiteljstvu da prema Slovencima budu neljubazni, da ih zajebavaju koliko god stignu i mogu. To pozivam i hrvatske policajce da ih dobroi zajbavaju kada voze po Hrvatskoj i da ih dobro globe. narocito dobro ih mogu zajebavati konobari tako da ih puste satima cekati na jelo i da im ga onda donesu hladno. Ideja ima jos puno. Svako treba u osobnom odnosu sa Slovencima gledati ih odozgo kako i zaslouzuju, biti prema njima arogantan i zajebavati ih sto vise moze.

Ja ostajem pri tome: jedino sto Slovenija od mene moze zaraditi: jeste cestarina, koju im placam. Ponosan sam na to da nikada u Sloveniji osim za cestarinu nisam izdao niti jednog jedinog posranog tolara. Posranih tolara nikada nisam niti imao u ruci jer i cestarinu placam sa kreditnim karticama.

Hmmm

Onliner
Diskutant #25347

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 09:08

RE: ZASTUPNICI SINOĆ IZGLASOVALI DA SE ZAŠTIĆENI POJAS U JADRANU DO DALJNJEGA NE PRIMJENJUJE NA ČLANICE EU

Originalni post by chainbreaker:
... shvatili da su nam Slovenija i Slovenci gori i primitivniji neprijatelji i cetnici nego Srbi. ...

Što će nama drugi neprijatelji kada imamo nas.

BTW Kako je završio "Slučaj oko" s rukometnog prvenstva

japa

Onliner
Diskutant #17409

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 09:25

more ,more , more , svud oko nas .

trebor

Onliner
Diskutant #12913

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 09:49

Chainbreakeru...Dirnuo si me u sred moje osjećajne duše s svojim postom. Jebo me svako ako baš to nisam mislio napisati. Svaka ti čast na analizi seronja s Alpa. U potpunosti isto tako mislim!
A što se Sabora tiče, hdz je po ko zna koji put potvrdio da je skupina seronja, poltrona i umivenih lopuža. Prije izbora neuki puk bi po priči mislio da su to sve žestoki, nabrijani momci koji jedva čekaju da se s nekim zakače. A ono gomila lažljivaca i poltrona. koji "preventivno" uzmiču pred slovencima i još se elokventno pravdaju višim interesima. Bull ****!!! Seronje najobičnije licemjerne!!
Da su frajeri, rekli bi: Čujte, jebi ga, govorili smo ono, sad radimo ovo. Ono smo srali jer smo htjeli na vlast, a sad moramo ovako jer smo pičkice i nećemo se ,nedaj bože, zamjerati nekakvim EU činovnicima koji će nas i tako otkantati da čekamo ulazak u EU ,imali mi nekakav gospodarski pojas ili ne.
Jebote, pa ispada da je Račan s drugovima bio pravi Mad Max ili Konan Barbarin!!

chainbreaker

Onliner
Diskutant #23043

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 09:58

Trebor, upravo je tako kako kazes. Ova Sranjaderova ekipa jest ekipa najgorih licemjera i poltronba. Njima je Hrvatska zadnja rupa na svirali. Dovedeni su od europske politicke mafije na vlast da Hrvatsku demontiraju na najgori moguci nacin.

Dozivljavamo da nas zajebavaju nedojebanci poput Slovenaca. da li se moze moralno nize pasti od toga. Ja se sramim zbog ovih odluka. Povlaciti svoje rijeci pred Slovencima predstavlja za mene totalan moralni bankrot.

Nadam se da ce i hrvatski narod jednog dana imati priliku na referendumu reci toj europskoj politickoj mafiji NE! NE i NE ! NE za ulazak u EU.

Uz nase priblzavanje EU-u tece uporedo proces totalne demontaze Hrvatske, stro nas vise demontiraju, opljackaju i podjarmne, to smo blize primanju u EU. A ova Sranjaderova ekipa taj posao zaista odradjuje poslusnije od rezima Blesic-Mracan.

Jos jednom pozivam sve Hrvate bojkotirajte sve slovensko, sve slovenske proizvode, Merkator, jednostavno sve. O kakav bi to uzitak bio jednog dana gledati kako nitko ne ulazi u Merkator!

jozoD

Onliner
Diskutant #15447

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 10:31

Tko su Slovenija i Slovenci puno njih ne shvaca. Ne shvacaju niti nakon sto su onako tipicno slovenski pokrali novce hrvatskih stedisa u LJB, nakon sto su tipicno kao pravi Slovenci-tati pokrali hrvatsku struju, kao sto su kao pravi Slovenci-uljezi okupirali Svetu Geru. Neki ne shvacaju, a neki shvacaju ali se raduju svemu sto je na stetu Hrvatske. Svi trebaju znati da su Slovenci ono najgore i najnize sto postoji na ljudskoj skali.

Nakon sto su vlada i sabor jucer povukli odluko o ekolosko-ribolovnoj zoni nadam se da su i posljednji idioti shvatili da su nam Slovenija i Slovenci gori i primitivniji neprijatelji i cetnici nego Srbi.

Za domoljubne i drzavotvorne Hrvate preostaje ono sto takvu bagru najvise boli. BOJKOT SVEGA SLOVENSKOG!

Dakle nikada nikakvu slovensku robu, nikada u Merkator, nikada u Catez, nikada u Sloveniji tankirati, itd.

Osim toga pozivam sve Hrvate koji rade u turizmu i ugostiteljstvu da prema Slovencima budu neljubazni, da ih zajebavaju koliko god stignu i mogu. To pozivam i hrvatske policajce da ih dobroi zajbavaju kada voze po Hrvatskoj i da ih dobro globe. narocito dobro ih mogu zajebavati konobari tako da ih puste satima cekati na jelo i da im ga onda donesu hladno. Ideja ima jos puno. Svako treba u osobnom odnosu sa Slovencima gledati ih odozgo kako i zaslouzuju, biti prema njima arogantan i zajebavati ih sto vise moze.

Ja ostajem pri tome: jedino sto Slovenija od mene moze zaraditi: jeste cestarina, koju im placam. Ponosan sam na to da nikada u Sloveniji osim za cestarinu nisam izdao niti jednog jedinog posranog tolara. Posranih tolara nikada nisam niti imao u ruci jer i cestarinu placam sa kreditnim karticama.

sory ali ja ne zelim biti kao oni,bas suprotno

djan

Onliner
Diskutant #242

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 11:10

nesumnjivo je da su Slovenci imali svoje prste u ovome, ali puno manje od Talijana..

demagog

Onliner
Diskutant #19207

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 11:13

Sve je to lijepo, možemo se mi busati u velika hrvatska prsa i stvarati si floskule o velikim slovenskim zavjerama i urotama protiv nas malih Hrvata, ali je realne situacija ovakva:
u vrijeme kad je Račan proturio prijedlog o ekološko ribolovnoj zoni pojedini su ga ministri (Jurčić, Crkvenac) upozoravali da to nije poželjno iz dva razloga.
Prvi je razlog što ako Hrvatska jednostrano proglasi zonu neće imati dovoljno brodica da izlovi svu ribu koja bi se mogla izloviti iz Jadrana. Da bi riješila taj problem, bivša je Vlada dala subvenciju za izgradnju nekoliko brodica (nisam sad ziher ali mislim da je riječ o cifri od tridesetak milijuna eura). Ali, problem je u tome da za izradu brodica treba 5-6 godina, a za to bi vrijeme Hrvatska trebala već biti u Europskoj Uniji (nevezano uz ovo, sudeći po jučerašnjem premijerovom nastupu u Saboru neće nas prihvatiti još 50 godina) koja ne poznaje pojmove raznih zona jer bi Jadransko more bilo zajedničko svim zemljama članicama.
Drugi je razlog bio što nam Slovenija i Italija sigurno neće dati glas za pristupanje (a ako ga ne da samo jedna od 25 članica Unije, sve pada u vodu) pa se ne treba s njima zajebavati jer što god mi mislili o Slovencima i Talijanima one su ipak članice Unije i mogu ucjenjivati nas male i jadne zatucane Balkance koji se tu vječno prepucavaju oko toga tko je veći Hrvat kao da je to danas najbitnija stvar za raspravu.

Tovar27

Onliner
Diskutant #9593

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 11:16

A moji desničari, još ćete svi vi plakati za Račanom!!!!
Inace, ovo je super. Vise nam nece dolaziti pomorske sile Čada, Ugande, mongolije i bolivije i izlovljavat nam u nasem Jadranu.

chainbreaker

Onliner
Diskutant #23043

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 14:04

Originalni post by Demagog:
Sve je to lijepo, možemo se mi busati u velika hrvatska prsa i stvarati si floskule o velikim slovenskim zavjerama i urotama protiv nas malih Hrvata, ali je realne situacija ovakva:
u vrijeme kad je Račan proturio prijedlog o ekološko ribolovnoj zoni pojedini su ga ministri (Jurčić, Crkvenac) upozoravali da to nije poželjno iz dva razloga.
Prvi je razlog što ako Hrvatska jednostrano proglasi zonu neće imati dovoljno brodica da izlovi svu ribu koja bi se mogla izloviti iz Jadrana. Da bi riješila taj problem, bivša je Vlada dala subvenciju za izgradnju nekoliko brodica (nisam sad ziher ali mislim da je riječ o cifri od tridesetak milijuna eura). Ali, problem je u tome da za izradu brodica treba 5-6 godina, a za to bi vrijeme Hrvatska trebala već biti u Europskoj Uniji (nevezano uz ovo, sudeći po jučerašnjem premijerovom nastupu u Saboru neće nas prihvatiti još 50 godina) koja ne poznaje pojmove raznih zona jer bi Jadransko more bilo zajedničko svim zemljama članicama.
Drugi je razlog bio što nam Slovenija i Italija sigurno neće dati glas za pristupanje (a ako ga ne da samo jedna od 25 članica Unije, sve pada u vodu) pa se ne treba s njima zajebavati jer što god mi mislili o Slovencima i Talijanima one su ipak članice Unije i mogu ucjenjivati nas male i jadne zatucane Balkance koji se tu vječno prepucavaju oko toga tko je veći Hrvat kao da je to danas najbitnija stvar za raspravu.

Ti si jedan tipicni titin komunisticko-udbaski ******, koji ne zna kome bi se prije uvukao u supak Mesicu, Racanu, sanaderu ili ZLOvencima.

rittig

Wannabee Onliner
Diskutant #28008

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 14:30

Eto, prema onome što smo i očekivali kada je Račan pogrešio s donošenjem jednostrane odluke, čitava stvar NORMALNO pada u vodu. Samo što je sada to mnogo gore, nego da se odmah odustalo od bilo kakvih sličnih pomisli. I opet Hrvati jedu vlastita govna. U slast braćo!

vibbi

Onliner
Diskutant #15504

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 14:33

Ja mislim da je Sanader legenda. To sto su Hrvati u vecini picke kojima uvijek netko mora biti kriv zato sto su nesretni sami sa sobom to je druga stvar.
Na jamstvenoj kartici koju je Sanader pokazivao za kampanje prvo je obecanje bilo ulazak u Nato i EU. Istina je da u 6. mjesecu Janezi mogu staviti veto na nasu kandidaturu i nis od EU, i zato se ide sa odgodom primjene ribolovne zone za EU 25 dok se ne zavrse pregovori oko ribarstva nakon kojih ce se ona primjeniti za sve. Ja na primjer planiram dati otkaz u firmi vrlo brzo jer imam bolju ponudu. Ali prije toga hocu iskoristi godisnji. Logicno je da cu prvo skupiti potpise za godisnji i dan prije godisnjeg dati otkaz da me ne zajebu. Dati otkaz prije no sto sam dobio godisnji je isto ko i primjeniti ribolovnu zonu prije EU sastanka u lipnju.

pravastvar

Onliner
Diskutant #23800

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 14:58

to je meni fascinantno... HDZ već po drugi put dolazi na vlast djelomično na temelju svoje desno orjentirane demagogije i što se dogodi?!

opet, ali opet oni ispadaju DALEKO veće sluge zapada od onih SDP-ovaca...

opet poslan paket ljudi u Haag, zaustavljeno pitanje ribolovnog pojasa, Srbima se nudi sve i svašta,...

nevjerojatno.

Xpbatuha

Onliner
Diskutant #25502

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 15:12

Originalni post by vibbi:
....Istina je da u 6. mjesecu Janezi mogu staviti veto na nasu kandidaturu i nis od EU sastanka u lipnju...

Janezi, stavite veto, molim vas...od sad ću kupovat u Merkatora, bit ću dobar, samo stavite veto.

Scanius

Wannabee Onliner
Diskutant #26217

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 15:25

Trebor, upravo je tako kako kazes. Ova Sranjaderova ekipa jest ekipa najgorih licemjera i poltronba. Njima je Hrvatska zadnja rupa na svirali. Dovedeni su od europske politicke mafije na vlast da Hrvatsku demontiraju na najgori moguci nacin.

Dozivljavamo da nas zajebavaju nedojebanci poput Slovenaca. da li se moze moralno nize pasti od toga. Ja se sramim zbog ovih odluka. Povlaciti svoje rijeci pred Slovencima predstavlja za mene totalan moralni bankrot.

Nadam se da ce i hrvatski narod jednog dana imati priliku na referendumu reci toj europskoj politickoj mafiji NE! NE i NE ! NE za ulazak u EU.

Uz nase priblzavanje EU-u tece uporedo proces totalne demontaze Hrvatske, stro nas vise demontiraju, opljackaju i podjarmne, to smo blize primanju u EU. A ova Sranjaderova ekipa taj posao zaista odradjuje poslusnije od rezima Blesic-Mracan.

Jos jednom pozivam sve Hrvate bojkotirajte sve slovensko, sve slovenske proizvode, Merkator, jednostavno sve. O kakav bi to uzitak bio jednog dana gledati kako nitko ne ulazi u Merkator!

Ostao sam bez komentara, ali ipak odlućio napisat nešto...zašto? Zato što ne mogu dopustit da jedan toliko mentano oštečen - poremečen um kao što je tvoj puni glavu mladih ljudi što čitaju ovaj forum (da se ne trudiš i gledaš moj profil nisam neki starudija imam 24 godine ali sam zgrožen).
Zasto kao prvo tebi predstavljaju slovenci totalno sjebanu nacijo i zasto mislis da je to najveci moralni bankrot...
Oces odgovor...? Zato sto ste (ne svi ali vecina) u Hrvatskoj živjeli uvjek u uvjerenju da je Hrvatska najmočnija i najrazvijenija zemlja...i nikako da dopustite dejstvo da je jedna manja Slovenija DALEKO razvijenija...
Kao drugo oko tog pojasa bio je i poziv Italije ali prvenstvceno je bio to Slovenski zahtjev pa ako ti je znano Slovenija iako samo jedna izmed 25 članica EU može blokirat i pregovore i ulazak Hrvatske u uniju - barem teoretski ali uvjeren sam i praktički to može izvesti.
Kao treče pozivaš svoje sunarodnjake da budu neljubazni do slovenaca na odmoru...pa evo ti jedan slovenski rek; "ko sam sebi jamu koplje, sam u nju pada..." a od cega zivite ako ne od turizma koji donosi u vas fiskus nesto vise od polovine doprinosa i izvoza i vrednosti BDP...
Nadalje pozivas isto svoje sunarodnjake na bojkot svega sta je Slovensko... nevjerojatno...
Pa zar ti ne jedes mesa od Pipi Cakovec...(SI), Triglav osiguranje(SI), Renault Clio(SI), boje Chromos (SI), vesmasine stednjaci, bojleri GORENJE... itd, krediti koje vasim bankama medju ostalom daje i dalje NLB preko svoje banke kčeri iz Frankfurta,mirovinski fondovi od KD Group(SI) da ne nabrajam vise... ti i ne znas koje firme su u slovenskom idi delnom slovenskom vlasnistvu, cije usluge koristis...nemoj ti meni nista slovensko...
A sada mucni malo tom tvojom glavem...

Lep pozdrav iz Slovenije...

Xpbatuha

Onliner
Diskutant #25502

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 15:29

Originalni post by vibbi:
Ja mislim da je Sanader legenda.

Nije, on je predsjednik vlade ilitga premijer.
Rafo je legenda!

a.m

Onliner
Diskutant #14875

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 16:00

mrznja usled neuspesnosti ...

@chainbreaker

> nadam se da su i posljednji idioti shvatili
> da su nam slovenija i slovenci gori ...
> neprijatelji ... nego srbi ...

ko je kome neprijatelj -->

> nakon sto su vlada i sabor jucer povukli
> odluko o ekolosko-ribolovnoj zoni ...

mrznja & bojkot su vrlo primitivni
odgovori na kompleksne situacije.

demagog

Onliner
Diskutant #19207

vidi profil
Datum posta: 04.06.2004 16:13

Originalni post by Demagog:
Sve je to lijepo, možemo se mi busati u velika hrvatska prsa i stvarati si floskule o velikim....

Ti si jedan tipicni titin komunisticko-udbaski ******, koji ne zna kome bi se prije uvukao u supak Mesicu, Racanu, sanaderu ili ZLOvencima.

Seljačino...

seeburra

Wannabee Onliner
Diskutant #31084

vidi profil Datum posta: 04.06.2004 16:59

Ljudi gadno smo se zajebali , zajebo je sanader situaciju zauvijek!Ovdje neki još misle da je ovo samo političko pitanje , a gadno se varaju ovim sranjem što su jučer u saboru izglasali zajebali su Hrvatsko more zauvijek!Ali više nema nazad od sada je more prepušteno talijanima na milost i nemilost zauvijek1Toga još nismo svijesni ali vidjet če se posljedice za ne puno godina!Sanaderu na dušu!A ovo je tek početak ,što nas tek čeka kad ovako popuštamo "bez da nas iko tjera" u duhu dobrosusjedskih odnosa i europskih preincipa suradjne!Ali kao što nekoć reče Sanader tako gordo na splitskoj rivi sudit će vam narod!Pozdrav sa Hrvatskog Jadrana!!!

Stranica: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

O nama | Impresum | Uvjeti korištenja | Kontakt | Marketing

Copyright © 2002-2004
Default avatar
Dobro sem se nasmejala ob preberanju te pisarije. Menda kdo ne jemle to resno ali celo osebno.
Čudake imaš vse povsod, tudi pri nas.
Greš pač tja na dopust kjer se počutiš dobro in si med dobrimi ljudmi ne glede na državo. Veliko sem že potovala po svetu, ampak roko na srce, ni ga čez Jadransko morje. Tudi naši sosedi so se mi zdeli vedno ok.
Default avatar
Ne vem zakaj nekateri porabljate toliko energije za spodbujanje sosedske, rasne, verske ali kakršne koli nestrpnosti??? Ne bi raje pometli pred svojim pragom???
Ja, Hrvate motijo Slovenci, Slovence pa: izbrisani, džamija, bosanci, jehove priče, Hrvati,.... In še marsikaj in marsikdo. A vendar niso vsi Slovenci takšni, tako tudi vsi Hrvati niso takšni, kot jih želite naslikati v svojih "antireklamah".
Tistim, ki paše iti na dopust v Hrvaško, bodo šli tja, ne glede na vaše poste, tistim, ki ne paše pa bodo šli kam drugam (morda bodo namakali noge kar v lavorju).
Default avatar
Se vam pa da.
Default avatar
ja, ampak vseeno je tezko, ker se velika vecina Hrvatov ne zaveda od kod jim priteka denar med turisticno sezono- od Slovecev!Ne recem vsi, ampak slika je realno taka!
Default avatar
Mi gremo pa na Hrvaško na morje in tam, kamor gremo dobro vedo, od kod jim denar in se znajo temu primerno tudi obnašat...
Default avatar
Saj se tudi naši politiki in država ne zavedajo od kot priteka denar za njihovo delovanje (iz naših žepov) pa tudi delajo in govorijo neumnosti!!
Default avatar
Že trideset let hodim na dopust v okolico Rovinja in moram reči, da nimam nobene slabe izkušnje. Ne bom sicer rekla, da se topijo od prijaznosti, ma meni niti ni do tega. Vljudni in korektni so bili pa do zdaj še vedno. Sploh domačini. Menim, da če se obnašaš normalno, so taki tudi drugi do tebe.
Če pa komu ne paše, naj pač ne hodi. Preprosto. Zakaj zgubljati enegrijo s takimi podpihovanji. Ekstremisti se pa najdejo povsod.
Default avatar
res je to mnenje manjšine, pa vendar stvar le ni tako nedolžna kot se zdi.
Default avatar
Ja pa saj je v vsaki državi kakšno politično s..... pa vseeno gremo tja! Če pomislim, koliko je terorizma po državah pa se nič ne pritožujemo. Ne vem zakaj je prav Hrvaška pod drobnogledom? Letos sem bila v Egiptu kljub temu, da so tam pred leti pobili za cel avtobus turistov. Kaj si pa mislijo o turistih, ki niso muslimanske vere pa lahko samo slutimo. Na Hrvaškem še nikoli nisem doživela, da bi bili zaradi tega, ker sem Slovenka nestrpni do mene.
Default avatar
no, saj s temi posti tukaj dokazujemo, da smo Slovenci strpni in nezamerljivi, vendar pa me vseeno zanima ce bi prestavil tale post na Hrvasko stran, koliko pozitivnega bi se pisalo o nas Slovencih iz strani Hrvatov...mislim, da bi bilo nekao 98% slabih stvari o Slovencih in 2% pozitivnega!!!!!!!Upam, da se motim!
Default avatar
Ah, če si želiš uživati v nestrpnosti, in/ali primitivizmu, lahko greš kar na forum ženski čvek, pogosto boš našla naravnost dijametralno nasprotna mnenja, podana v enako primitivnem tonu... pa še veeeeeliko drugih forumov, slovenskih lahko najdeš, z enako vsebino...
Da bi pa to potem pomenilo, da so vsi Slovenci (oz. Hrvati) takšni, in da tako razmišljajo, je, milo rečeno, poenostavljanje!!
In da bi to kaj se pogovarjajo neki Hrvatje na nekem njihovem forumu, o ribolovnoj, ali kakšnoj že zoni, ki je itak že na državni ravni težek predmet spora med državami.... moralo vplivati na to če bo kdo šel na morje v Dalmacijo... mislim...

ne vem kaj sploh želiš vprašati, i čemu zdaj to kopiranje, želiš se skregati???!!! Pa pojdi na TA forum, in se kregaj!!!

Sonja
Default avatar
???? Podnapise, prosim???

Moderatorji

mag. Nataša Durjava , EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka
durjavaN
prof. Andreja Vukmir , spec. zakonske in družinske terapije
Zavod Pogled
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic E-posvet