Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ferrari F1 v Imoli

Ferrari F1 v Imoli

Se takole spotoma oglasi zadnjič moj, naš vaš stari znanec Gabriel na dvorišču. Vsled tega, ker se nisva že en čas videla sva odtisnila kozarček refoška češ….boš probal kakšnega imam letos…nekam je čuden…malce trpek…ampak spet ne bi rekel…dej še enga , pa tako v tem stilu naprej, dokler…no ja…to je javni forum.

V glavnem…pravi da ima še eno mesto fraj in da gremo na dirko ta vikend.
Formula 1 v Imoli….no pa bom šel, pravim :)))))))
Namreč…letos nisem nobene dirke še videl, televizija pravijo da poneumlja ljudi, pa si jo grem rajši v živo ogledat. Kolikor berem prvenstvo postaja zanimivo…Ferrari je bil malo v krizi, ampak bržčas je bilo to zaradi tega, ker je bil papež betežen, zdej je pa nov papež in tudi Ferrariju bo steklo …zdej ko se je belo pokadilo, pa še v nedeljo je novega papeža umestitev in ni vrag da ne bo nucalo…pa še Nemec je….

Skratka…kremenatlce in roštilj z dodatkom refoška bomo skrili pod spalke…spanja bo bolj malo ali nič, bolj po vojaško na travi pred kapijo in čakat da jo odprejo…problem pa znajo bit tudi tiste pupe…baje jih je v okolici San Marina in Riminija kar dosti…v kratkih krilcih in visokih petkah in mobiteli v rokah, pa dobrega srca ………bomo videli kako bodo vztrajne, no…mogoče se bo pa dalo zmenit namesto EUR kak kremenatlc :))))

Vsekakor…na TV me ne boste videli, ker nimam namena delat Ecelstona še bolj bogatega kot je…vzeli bomo tapoceni karte…tam kjer ni kamer …poročilo pa sledi ko pridem nazaj…če ne bom zmrznu, ker neki napovedujejo zmrzal, samo potem te pa baje lažje naložijo, če si trd :)))
Pridem nazaj pred male ekrane v torkovo nočno…po moje ene take ure kot je ta vpis !!!!!

Za konec še stavek v stilu Vilija Resnika:
Obljubim, da bom dostojno zastopal barve Slovenije !!!

Saško.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

aha…….pričakujem fotoreportažo….ampak tisto iz zakulisja…hahahahah

pa da te ne bodo preveč strapale……..si prepočasni za njih…

lep se imej

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close