Starševstvo in vzgoja

Odgovarjajo: mag. Nataša Durjava, EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka • prof. Andreja Vukmir, spec. zakonske in družinske terapije • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Imeli smo verižno trčenje

Default avatar
Zdravo!

Saj sploh ne vem kje naj bi začela, ker ne morem verjeti, da se mi je to zgodilo in to skoraj pred hišo. Ja včeraj, ko sem šla iskati otroka v vrtec se je pred domom zgodila prometna nesreča. No nam ni bilo nič ,na avtu pa se mi pozna le mala praska,(zadnjem odbijaču) tako, da hvala bogu. Udeležena so bila 4 vozlia. Kriv pa je bil zadnji voznik, saj nas je vse porinil na kup. Toliko za enkrat ! >Vsem skupaj varno vožnjo , pa veliko strpnosti v največjem navalu avtomobilov.LP
Default avatar
Glavno, da ste vi celi!!!!
Default avatar
Uh, nam se je tudi v soboto eden zakantal v zadnji spojler. Ni utegnil zabremzat, ker je pred nami eden zavijal v levo. Hecno.
Default avatar
Hojla!

Ma ja kaj čmo . Resnično sem lahko hvaležna, da nam ni nič od glave do pete. Pleh se da popraviti nas pa le težko!

Sicer tudi jaz tega ne zastopim, da ne vidi pred sabo kaj se dogaja !!!!!
verjetno jih razganja od pomladi. Pa sej bo glih zdej poletje!!!!! hehehe....
Default avatar
No, samo da Vam ni hudega. Pleh je pa itak nadomestljiv.
lp Darja

Moderatorji

mag. Nataša Durjava , EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka
durjavaN
prof. Andreja Vukmir , spec. zakonske in družinske terapije
Zavod Pogled
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic E-posvet