Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moška iskrenost

moška iskrenost

Zakonski pogovor

“No, dragi, kakšno se ti je zdelo današnje kosilo?”

“Jebemti, žena, a bi se spet rada skregala?!”

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Naslednji dan pa je bil lačen, grem stavit 😉 :))))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ne!Ker sam boljše kuha,kot ona…in si je privoščil mega kosilo!
Tko bi blo pr meni! Z malce laži,khmmm…..
;-)))

ne se bat..moški so iznajdlivi, sigurno se je najedo in to dobro :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

😉 hehe, če bi jaz pojedla vse kaj bi on skuhal… Ojojoj… Bi že bila na črpanju želodca ;). Moje pa vse pojejo… še tistega, kar sicer ne bi – se me preveč bojijo 😉 :)))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja, v kantini je dva pira spil, pa je imel polno rit 😉 :)))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

lačn pa ni bil!! 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Sit pa tudi ne, ko mu je vse prekipelo in je… ja, šlo rikverc pač ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

MOŠKA ISKRENOST= JA VRLINA TRAPASTEGA ZAOSTALEGA MOŠKEGA!!!!!!!!!

tko……..se sprinjaš, kajne?

ČE BI ME PA VPRAŠAL: MOŠKE LAŽI-….HEHEHHEHEHEHEH…TO PA JE REDKA VRLINA PRAVEGA MOŠKEGA!!!!!!!!!!!!?

leta letijo - iščem stevardeso.....

POPOLNOMA!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close