Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ohjoj …

Ohjoj …

Zdej me kliče mati, da greva skupaj na kosilo … ob 11h …

Z Miškotom sva se odločila, da jima bova povedala veselo novico šele po tem, ko bova obiskala ginekologinjo in bo še ona potrdila novico … tako da … pred drugim tednom ne bo nič …

In kako naj jaz sedaj naši mami skrijem svoje veselje??????????????

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Eh, reči, da je danes tako lep sončen dan in da te je Miško danes tako lepo zbudil, da si tako vesela in bla bla bla… Zavlačuj… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja … sam kaj ko mi ona vedno razbere iz obraza, če je kaj posebnega …

Ma ja … se bom potrudila, da bo čimmanj opazno … čeprav se smejim že cel dan … :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… reci ji , da te je Miško ful romantično in po starem zaprosil za roko .

… saj se u stvari niti ne boš zlagala .. ;)))

:)))))))))))))))))))))))))))))))) He he he … hm … sam ne vem … A misliš, da se bova poročila? :))))))))))

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hah … če nisem jst rojena igralka … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No … kakorkoli … mati ni posumila nič … hahaha … Jutri grejo na Portugalsko za en teden … pridejo drugi četrtek … tako da dan X bo v PETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hihi………… pa ti je le uspelo………. čestitam še za tole “skrivancijo” pred mamo Z. ;))))))))))))))))

a vama je teknilo? mislem tebi in embritku? ;))

Uh … teknilo teknilo … sam je videt, da je mali komi embrio, ker sem polovico narastka pustila … :))))))) … je bilo vseeno preveč … Sam je bil pa dober ej … narastek z jajčevci in pomidori … Mmmmmmnjami … :))) … pa prelit s sirovim prelivom … Mnjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamiiii!!!!! :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hmmmmm………. moram enkrat probat……… zaenkrat še ne jem takih stvari….. hihi…….. mogoče, ko se bo kej primlo……….

hehe, pravijo, da takrat dobiš nenavadne želje…. da ti zadiši nekaj, kar ti nikol ni dišalo……. al pa se ti zagabi, tisto kar ti je blo najbolj dobro……. ena sodelavka je tako celo zimo “glodala” belo grozdje, zdej pr tadrugem pa ribe……….. hmmmmmmm……..

no, jaz pa grem zdej na pico………. to je meni njamsiiiii….. hihi……..

čau vama…….. pismo, se bo treba navadit, da sta dva……. ;)))))))

He he … No … taki narastki so meni od vedno njamsi … tko da … zaenkrat še ni nobenih čudnih želja .. Verjetno, da to še pride … :)))))))))))))))))))

Uh … pizza … Sej sem sita ku vol … (pa mislim, da ima tudi embrio zadost) … sam … hmmm … en košček pizze pa mislim, da bi lahko še zmazala … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja … res je … sva v dveh … Ohjoj … Še dobro, da me na to skoz opominja ta stalen pritisk v spodnjem delu trenuščka … … hmmm …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Oštja…… kaj to je…….. jst sem tud zdej zmazala pol pice…… in še pol tortice……… pa še sem lačna…………. ufffaaa….. da nisva tudi midva že dva……..

no, saj sem zato, da bi ratalo……. itak……. čeprav sem hotla še mal počakat…….. sej veš, ne bi bla s trebuhom za v jarke……… ;)))))))))))

papa

Hmmm…. Potem smo že tri… Samo meni se tudi trebuh že počasi dela 😉 – samo ena lepotna napaka je, ki pač mesečno vedno znova pride in pride in pride… 😉 :))))))))

Ne, ne… temu jaz pravim, da delam zaloge za čez zimo ;). Pa škoda je vseh tistih klobas in čipsov in kokic in keksov… ki so vsak dan slabši – jih je treba pač takoj uničit 😉 :))))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:))))) Ja ben … hm … … hitr po test pa videt če se je kej primčo … Si predstavljaš pol … Zvezdi, jst in ti okoli z vožičkom … pol se pa nam še Alt priduži … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) A ne bi bla super fora, noooo … :))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čestitam. Svečana akademija kletke norcev ti podarja oskarja za glavno žensko vlogo 😉 :)))))))))))))))))))). Hehe, bodo pa vsekakor veseli, ko bodo zvedeli, verjamem… :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Dejte punco, nooooo … Še vidve kej naredta … pol bomo pa vsi pestovali tu na forumu … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

;))))))))))))))))))))))

super…….. hehe, potem bi se pa preselile na uni forum…….. za mamice……. in bi tam zganjale kažine…….. hihi…..

Uh … sej vem, da bojo veseli … čeprav … po vsem kar se je zgodilo to poletje … no … bo sigurno padlo vprašanje: “A ni mal prezgodaj?” …

… sam se ne sekiram … :)))) Vem, da bodo ravno tako veseli, kot sva midva z Miškotom … in vem da bodo ponosni stari starši … da ne govorim od mojih starih staršev, ki me že dve leti pumpajo, da bi radi postali “pra” :)))))

Lp, BGv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jooooj, ko pa bi bil res nepravi čas… Je treba prej neke stvari zaključit in si službo najt… Potem se bomo pa dalje pogovarjali. Zdaj bi bil pa res nepravi trenutek… Žal… Drugače pa bi se ti rade volje pridružila… :((

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

o Bugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii…lubcka..in naj bo to res!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehe, ja mi je znano to 😉 :))))))))) Še posebej, če spadaš med ta starejše vnuke oz. vnukinje… Pol pa jim dopovej, da danes to ne gre tako hitro 😉 :)))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:)))) No … pol pa čez kako leto, dve … :)))) ;))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

He he … vsekakor … Jaz sem že neki tam danes … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja … jaz sem ta mlajša … Imam sestro, ki je štiri leta starejša in je s fantom že deset let … pa … nima sile … :))))))))))) … (oz. letos začetek leta je zanosila in je po osmih tednih imela splav) … V glavnem … pumpajo kar obe hkrati … :))))

Pomisli, da ko sem bila ta dva mesca skupaj z onim drugim naju je babica po mami že pumpala, da naj narediva kej … :))))))))))))))))) … kao … ni važno s kom … važno da je … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Je res je res … ni dvoma … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehehehe… :))))))))))))))))))))) babice ;). Pa mame – saj niso nič boljše ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close