Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dlake….

dlake….

…na ženskem telesu???

kaj mislite o “dlakavih” ženskah? Vas to odbija,vas moti, ko jih vidite takšne neobrite na plaži, v lokalu, v pisarni?
To sploh opazite??????..

hihiihihihi…malo radovednosti….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dlake so lepe samo na mačkah !

hihihi misliš mačkah kot si ti???????????

ej nikitka ekola tebi…..samo, da bi uspel……

S kim da podijelim samoću svoju
kad ti daleko si od mene,
kad nas odvajaju duboka mora
zbog kojih moje srce vene.

leta letijo - iščem stevardeso.....
nova
Uredništvo priporoča

… mislim na mačkah – mačkah.
Na meni (skoraj) ni dlak .

Ekola tebi :

…dođi dušo u zagrljaj moj … :)))

ufffffffffffffffffffffffffff…….me hočeš…uničiti mislim…hihihiihi

nadaljujem..

Zašto da te tražim
kad strastvene vatre nestalo je u tebi
i zašto da krivim more i ljeto
za ljubav jednu koja opstala ne bi?

razen, če……………….

leta letijo - iščem stevardeso.....

…………dlakce………hm????????????

Čisto malo…………..samo na določenem delu telesa…………….

lažnjivka………

laži me laži ….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kdo pravi, da lažem? Pa pridi in preveri:)))))))))))

… bi šla oba v penzijo in si kupila hiško ob morju in bi poletje traaaaaajalo in trajalo … še pozno v jesen in zimo … (varianta 1)

… bi bila oba že malo naveličana stalnega iskanja popolnosti in bi se zadovoljila s tistim , kar imava … ( varianta 2 )

… še bi se lahko marsikaj spomnila , pa se mi ne ljubi 🙂

A ti si kaj kosmat ?
Niki ljubi dva dni staro brado ….

hihiihih…te obiščem čez dva dni…………

**

leta letijo - iščem stevardeso.....

…v pogovor…………..YES!!!!!!!! Zdej si pa povedala nekaj, kar se tudi Stelčki dopade……………….. Da te tako malo………..zbada………..uf!!!!!!!! CMOKA Niki

Doci cu ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek trebam te

boš zvečer lahko zaspala…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

To bi blo pa lepo……………….še lepše pa da prideš, pa da skupaj malo potelovadiva:))))))))))))

Iz prve roke;))..ti lahko povem, da zadnja leta..vidim zelo malo dlakavih zensk..tudi muce..so spodaj vse depilirane..razen na vrhu je par dlacic. Ja..ocitno nam tako bolj paše…malo zaradi lazje higiene..malo zaradi estetike..en mal pa se zaradi cesa drugega,)). mene osebno dlakavost na zenskih telesih zelo moti..bljak..na moskem pa mora bit..njamsi;))! Poljubcek.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dlake, takozvane kocine trebaju svakom! Ali imajo da budejo nježne in snažne, da možejo žekati kad premaju poljubce!

Če bi imele tako brado,kot jaz…bi me motilo!
Če bi imele tako muco,kot jaz brado(sam druge barve!)….bi bilo cool!
Če bi imele tko kosmato rit kot jaz……..bi bile konkurentke.
če bi imele tako kosmate noge in prsi kot jaz…bi bile moški!
Tolko!
😉

Me strastne ženske imamo kar nekaj dela s temi dlakami,da jih spravimo v red.A se ne damo.Malce jih zredčimo,nekje čisto pokosimo,..pa je…..
A strast vseeno ostaja…heheh dlakic pa nini….))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…so brez dlake..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.na jeziku :))))))))))))))))))))))))))

Sicer pa imam rad urejeno pobrita podpazdušja, ter seveda češpljice, ki naj ne bodo na full oziroma “u nulo” ampak takole kak klicaj, srček ali črtica.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

kaj pa nogce…te morjo pa tud bit..depilirane..al je bolje, da se jim rece, da so kosmate kot srnica;))..saj vem, da si tud na nogce mislil..ampak kaj ko so te češpljice preveč zaposlile…haha.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close