Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DA VIDIMO, PUPIKE…ČE VAS ŠE LAHKO….

DA VIDIMO, PUPIKE…ČE VAS ŠE LAHKO….

“raznežim” s svojim “neznanjem???

Namreč – Zanima me!?

…Kaj si moški ženske predstavljate, kako si moški razlagamo : ko rečemo, da je bila ženska dobra v postelji ?????…ko vas tako ocenjujejmo v inteligantnih moških pogovorih…hihihiihihi…med prijatelji……

Če mene vprašate, je najbolj verjetna in “pravična” razlaga:

…ma ne seri, kolega….saj tako samo ležijo in čakajo da moški….ops….. in to je to……
na foro– “ajde svrsi” , ne morem čakati ves dan…hihiihih…

leta letijo - iščem stevardeso.....

… a si že slišal za Tantro?!

Po moje še ne….. ubožček.

dobra v postelji…hihihihi…le kaj to pomeni…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

razo?
A ti gre na kislo?
😉
Sp

ojla frend…..

kak si……………………..kaj pa je z srečanjem………vročina raste…hitrooooooooooooooooooo………

saj mam še na zalogi….

kaj misliš o sledečem:

– Kad volis mozes da zivis cak i ako si nesrecan” Tolstojevski:)
“Nema te mrznje koja je tako odvratna kao ljubav u stadijumu raspadanja” Basara
“Ljubav cini da vreme prolazi.Vreme cini da ljubav prolazi” poslovica
IN MOJE:
“VI VSI, KI STE “PADLI” NA SEX,pazite da se ne ZAPLETETE V LJUBEZEN” ..HIHIHIHI ALHKO TUDI OBRATNO..HEHHE:)

EJ KOLEGA, A MAVA KAKŠNO FRIŠKI PUPO ZA OBDELAT………

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sorry Razo,mam glih zdej neki v pacu..
😉
Sp

ma vdiva obdelujeta samo z goflanjem;))…no tudi to je nekaj…če jezicek pravilno laufa;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Laufa,laufa……sam mal toplo je te dni.
😉
Sp

pa naj bo vroča…ne samo topla;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…ti pa res nimaš sreče z izborom žensk. prosi koga za pomoč, ti bo sigurno izbral bolje…kot zgleda, da jih ti.

Legendo tega foruma se pa ne sesuva na tak način,no!
😉
Sp

New Report

Close